Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby, vsetky spite ? :-)
Odpovedať
ahoj..ja som pre necelou pol hodinkou dosla domov.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Kati, tak dlho v praci? :-.
Odpovedať
ale kdeze..z prace sme sli sice trocha neskor..nieco po styroch..ale bola na na nakupoch..kolegyna chcela cosi kupit..a aj ja som cosi potrebovala..a asi pol hodiny som mrzla na zastavke..a potom som sa nevedela vymotat z tesca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe super ;-) ja sa chystam zajtra na nejaky kukuc do mesta :-D dnes som bola s kamoskou, co zije tiez v Londyne 2 roky, bola pozriet doma, tak sme hodili kafco :-p
Odpovedať
tak to je super..ja si mozno spravim tiez kavu..nech mi je lepsie.. aj ten cas celkom bezi..za tyzden by som mala mat aj vyber siat za sebou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru leti to naozaj neskutocne rychlo vsetko... :-|
Odpovedať
mna to obcas aj tesi.. :-D len mam este nejake povinnosti a absolutne sa mi do nich nechce..no zajtra budem musiet.. :-S ty co ides teraz porabat?
Odpovedať
Profilova fotka
ake povinnosti? teraz cakam, kym sa dokupe moj manzel :-D a asi mu dam masaz, je akysi unaveny, tak nech sa citi lepsie a mozno si dam tu vanu aj ja :-p
Odpovedať
ale na tu party potrebujem dokoncit oblecenie..a caka ma este upratovanie..a triedenie,co beriem so sebou na svk..a musim dat prat..ale vsetko az zajtra..dnes sa mi uz nechce.. a najhorsie je,ze top,co sijem..bude vyzerat troska divne,kedze som nezohnala ten spravny zips a musim pouzit haciky a uska..no hruuza..
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojcek ;-) ako sa mame?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Natalka, teba som tu teda dlhoooooo nevidela ;-) my sa mame fajn, tak predvianocno-nestihackovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nebolo tolko casu ako kedysi ... vacsinou som len nakukla a precitala co mate noveho a tak ;-) uz pomalicky by to malo byt leeeepsie. Pomaly si uz aj zvykame na nove byvanicko ;-) my vianocne darceky tento rok vybavime veeeelmi rychlucko ... chystame sa na nakupy cez vikendik. Tento rok budu len take drobnostky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, uz byvate? :-p my si tiez nejdeme nic extra kupovat, lebo chceme nove lyze (teda stacia take slusne z bazaru), lebo tie stare su uz nepouzitelne a chystame sa na novorocnu lyzovacku, takze mame o darcek postarane ;-) len este rodinam treba co-to dokupit, aby im nebolo smutno 8-) mas nejake konkretne predstavy, ze co kupite?
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz byvame ;) od 27.11. ;-) a sme tomu mooooc radi ;-) a pomalicky sa snazime zorganizovat si vecicky ... lebo doteraz to bolo take viac-menej chaoticke ;-) no este netusim co budeme kupovat ... ale asi len taky standard ... nejake oblecko, kozmetiku, drobnosti pre potesenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cize co padne do oka :-D super, ze uz byvate, sukromnie je uplne skvela vec ;-) ozaj, ak budes mat chvilu cas Natalka, organizujeme stretko kociek z tohto fora, v stredu 19.12. o 17tej v meste pri pizzerke Carolina, dojdes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo asi tak nejako ;-) nerobim si s darcekmi tento rok tazku hlavu ;-) a stretko? vsimla som si ze sa take nieco poriada x-) uvidim ako sa mi podari buduci tyzden x-) ale ak ano tak by som sa urcite ozvala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo super, uz sa nas zbiera slusna kopka ;-) nezabudni na svadobne foto :-D bude pozeracka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky. Tak sa hlásim aj ja. Už opäť sedím v práci. Budem s Vami do 18,00 hod. Včera som si bola vybrať tie šaty - nakoniec to budú čierne kokteilky krátky, ale navešali na mňa fest hrubý náhrdelník, náušnice a náramok akoby štras, ale je to niečo značkové. Sa budem báť aj pohnúť v tom, aby sa náhodou niečo nestalo. Lebo by som asi skrachovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Adi, takze vravis hotova vystavna figurina paradnych veciciek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, prepáč, nestíham odpisovať akosi. - Áno, áno výstavná figurínka..Včera sme mali vianočnú party, dopadlo to dobre, istí party people vydržali do piatej do rána. My sme to o polnoci zabalili. ale pečené koleno dojedám ešte teraz. Inak bolo dobre, niektoré veci sme si so Števkom potvrdili, urobili obraz o ľuĎoch a tak. Sú užitočné takéto stretnutia...
Odpovedať
Profilova fotka
jej super, vidis, si spominala, ze mate party,mna caka ta nasa v piatok, ked spravim skusku z Anglictiny ]-( takze pridem neskor, ale predsa ;-) ja tiez nestiham pisat, o chvilu balim, chcem skocit do mesta pozriet nejake drobnosti pod stromcek a potom sa pojdem ucit trochu, nech mi to v piatok dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
O.K. Zuzi, držím palce na piatok. Príjemný deň ešte želám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, tebe podobne ;-)
Odpovedať
ahojte baby..som sa chcela cez den ozvat,no travila som ho v nemocnici..na party som bola len do jedenastej,kedze mi nebolo najlepsie..a to rano cestujem..no predtym musim este stihnut skocit do nemocnice..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Kati, co sa ti stalo??? =-) :-.
Odpovedať
ahojte..tak uz som na svk.. v piatok som bola v nemocnici kvoli zaludku..alebo skor zlcniku..a taku krasnu pamiatku zas mam.. takze zas pojdem skusat saty s hroznou modrinou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
au :-(
Odpovedať
aspon som zponala uplne iny styl nemocnic..nie ako u nas.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?