Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, ked sme pri tom, moje svadobne neboli biele :-D
Odpovedať
hej..kremove..ze..podla farby siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - zlate :-D s maslickou ;-)
Odpovedať
vidis..asi by som si mala dat vysetrit pamat..lebo si nepamatam..a do albumu som teraz nepozerala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: stava sa ;-) inak dobre ranko
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko Zuzi, tak už v práci? Už je ti lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
ano Adi,uz pracujem a je mi lepsie, dik ;-) vidim, ze aj ty si ranne vtaca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, ťahám už druhú rannú po sebe, takže som celkom mimo :-( Včera som robila aj ráno aj celé poobedie, lebo Števko mal prácu a už dve noci po sebe išiel spať ráno o 3-tej. Takže ranné od neho nehrozili. Dnes máme v práci mecheche pri jedličke, ktorá síce nie je - ale to nevadí. Bude pečené bravčové mäsko a snáď aj dobrá nálada. :-) Som rada, že je Ti lepšie, dúfam, že aj výsledky budú O.k.
Odpovedať
Profilova fotka
jej super, ze mate posedenie :-p my mame v piatok, ale ako naschval musim ist do skoly poobede napisat skusku z anglictiny, takze pridem neskor :-( dufam, ze sa este budu ludia bavit :-( :-( skuska zacina o 17tej v CA, party nam zacina o 16tej v ZA ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím, že stíhaš. Je piatok, takže sa nebude nikto ponáhľad domov, keďže v sobotu sa nepracuje. držím palce na skúške. Rýchlo zvládaš a cestuješ naspäť. Ideš autom? To by bolo rýchlejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
jej dik Adi,... ano ideme autom asi 4 spoluziacky odtialto. Dufam, ze nezmeskam to najlepsie, este sa mi ani jeden rok nepodarilo v tejto praci byt na vianocnom posedeni, lebo mi do toho nieco voslo a teraz zasa... 8-(
Odpovedať
Ahojte, dobré ránko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Matka, tak este raz- skvele fotky, perfektna kyticka aj uces - bola si naozaj nadherna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko matusik. -- Neboj Zuzi, stihneš. Aj tak najlepšia zábava býva až neskôr. My to máme dnes od 15,00 - tej a uvidíme do kedy vydržíme. Ale kedže zajtra sa normálne pracuje, tak to asi preháňať niektorí z nás nebudú ;-) Mňa dnes čaká skúška šiat, čo idem moderovať módnu prehliadku vo štvrtok pre Modex v Trenčíne, tak ma obliekajú. Celkom sa teším.
Odpovedať
Zuzka díky :-) My máme posedenie až na budúci týždeň vo štvrtok a v piatok už dovolencia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je super Maťka, to si užiješ posedenie dosýta. My ideme teraz v piatok na víkend do Drážďan. Už sa nevieme dočkať. Teším sa na vianočné trhy a všetko čo s tým súvisí. Nemali sme takéto voľno ani nepamätám. Takže to si užijeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej super Adi, tak teraz mate v plane tie Drazdany, skvely termin ste si vybrali - taky predvianocny, urcite tam bude super :-p dufam, ze sa nezabudnes pochvalit... a tie saty, do ktorych budes oblecena, si mozes potom nechat? :-D
Odpovedať
Dráždany, super, isto tam budú nejaké predvianočné trhy na 100%. A aké sú tie šatôčky?? nevedala som, že máš takú prácu, čo to ty vlastne robkáš??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bohužiaľ nie, to je len na zapožičanie na prehliadku. To by bola paráda,keby mi ich nechali. Ale to nehrozí, v dnešnej dobe ani pohár vody človek nedostane zadarmo. -- Schválne sme vyberali tento vianočný termín, už tri roky sachystáme do Blavy na vianočné trhy a ešte stále sme to nestihli. Tak aspoň toto. -- Hoci, v sobotu sme boli v Žiline s našimi na vianočný punč na Hlinkovom námestí. ale to má od vianočných trhov ďaleko. To treba aj grilovanú klobásku, či inú mäsovú dobrotu.
Odpovedať
Profilova fotka
to som si stihla precitat a musim povedat, ze tisko zavidim, tiez som velmi chcela ist na punc podvecer na namestie, ale choroba a ucenie mi to nedovolili ]-( snad buduci tyzden to vyjde a dame s spolu s manzelikom nejaky dobrucky teplucky mnamkovy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to odporúčam. Hoci, ja som si dala len horúcu čokoládu so šľahačkou, lebo som ešte šoférovala do Dubnice, ale aj tak to stálo za to. Máš pred sebou ťažký deň?
Odpovedať
Profilova fotka
mnam cokoladka :-p :-D dnes je celkom v pohode den, poobede idem na rychlu kavu s kamoskou, ktoru som nevidela hadam 2 roky - zije v Anglicku a teraz na Vianoce je doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To bude krásne stretko, po dvoch rokoch - to ani nebudete vedieť, čo skôr vytiahnuť ;-) Tak si to uži - aj ja mám kamošku v Anglicku, sedela som s ňou 4 roky na strednej v lavici. Dokonca je to moja dvojica, tiež sa narodila 6.7.1980. Celkom pekná náhoda. Naposledy prišla na našu svadbu - čo som bola vyhukaná. bola len týždeň na Slovensku, veľmi ma potešila.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, Maťka, ja sa na chvíľu odmlčím. Končí mi ranná služba. Idem si teda poriešiť ďalšie veci, ale ešte sa dnes asi objavím na mojasvadba. Pekný deň Vám všetkým. Držkajte sa v práci. papa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka, ešte som si nevšimla, že si písala. -- V Drážďanoch budú trhy, máme to zistené. Šaty to budú večerné, ale neviem, čo konkrétne. Ja som moderátorka, okrem toho, že robím v rádiu, tak chodievam moderovať rôzne akcie. Najbližšie ma čaká modna prehliadka vo štvrtok v Trenčíne. -- Dám Vám vedieť, čo som si vybrala. Zatiaľ papa.
Odpovedať
dobre ranko..pracujuce?ako vidim,tak uz zarezavate v praci..ja tiez coskoro budem..aj ked sa mi moc nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
Adi - pekny den, papa
Odpovedať
Ahoj leatea, ani mne sa veľmi nechce :-|
Odpovedať
komu by sa aj chcelo..ale ked nechceme byt podporovane statom,tak musime :-D ale som rada,ze to uz mam posledny tyzden.. dufam,budete mat prijemny den v praci :-)
Odpovedať
no idem teda do tej prace..pekny den.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?