Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka: alebo si ho dame na stretku, prides dufam :-N hm, ty mas hotovu tu fotoknihu? (neviem, ci to nebola janka... si to nejak pletiem...)
Odpovedať
teraz ma napadlo..za tyzden o tomto case,budem na polceste do blavy :-D sa uz tesim.. marceli..ako casto pripravujete punc..aby sme vedeli vystihnut ten naj.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, na to stretko dojdem, a ano, prinesiem aj fotoknihu, ved som to slubila.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, ked sme pri punci, nejaky receptik??? :-p :-p vdaka.... kati, tesim na fotku, kedy das? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja ti mozem dat presne na ten co podavame mi u nas ...takze:cinzano bianco 0,04, cinzano rosso 0,04, coitreau 0,02, pomarančový dzus 0,04, cerv. vino 0,04 a skorica....troska toho vyzera vela ale je fakt dobry..... :-)
Odpovedať
si ho musim napisat..lebo to znie velmi zaujimavo..a urcite bude aj velmi dobre chutit.. tu fotku idem pridat..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...su fakt peknucke......dufam, ze aj pohodlne ;-)
Odpovedať
celkom ujdu..len neviem,ci sa hodia silonky do toho..lebo naboso by som velmi nechcela..a maju tenulinky opatok.. :-S ale ved vydrzim..par vecerov :-D aky bol dnes den v praci..po tej akcii?
Odpovedať
Profilova fotka
ale,....co ti poviem...este musim vydrzat zajtra a potom 2 dni volno...a to budem urcite dospavat.....manzelik je na chate, kde som mala byt aj ja, ale nedali mi dovolenku...takz on sa zabava a ja pracujem....ale co uz...nejako to musim vydrzat....myslim, ze ked si das silonky, tak nic nepokazis, kup si take bez tej hrubsej casti na prstoch a bude...aj ja mam podobne sandaliky a riesila som to tak isto...
Odpovedať
ty budes mat volno..a on bude robit :-D sa mozes aspon vybrat na vianocne nakupy..darceky pokupene? som pozerala samodrzky,ale videla som zatial len s hrubou spickou..takze este budem musiet cez tyzden zohnat..lebo mam problemy s jednym prstikom..tak by bolo lepsie schovat to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
darceky este poriadne nemam....ma nic ani nenapada...ja som v tomto strasna...lea, musim uz na dnes koncit, idem este urobit uzavierky a pozatvarat vsetko...ale zajtra sa tu mozno zastavim....tak ti prajem este prijemny vecer...tak zatial..papapapa
Odpovedať
pekny vecer aj tebe ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati, peknucke topanocky ;-)
Odpovedať
dakujem.. co sa dnes chystas porabat?
Odpovedať
baby..ma teraz napadlo..nepoznate nejaku dobru krajcirku..za dobru cenu? potrebujem dat usit druzickam saty..latku by som mala kupovat sama..druzicky mam v ziline,takze by to mali aspon po ruke..
Odpovedať
Profilova fotka
halo je tu niekto? =-)
Odpovedať
ahoj zuzi..ja som akurat dosla.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko všetkým!! :-) Tak už máme opäť o niečo bližšie k Vianociam. Ste sa rozpísali o vianočných koledách - tie som počúvala aj ja v sobotu pri upratovaní. A večer sme si s maminou a sestrou s priateľom vybehli na námestie na punč. Už som dávno nezažila taký úžasný večer - fakt to stálo za to. Ešte sme potom maminu stiahli aj na pizzu, pridala sa svedkyňa, takže nás bolo dosť. Paráda! Takéto niečo vie neskutočne dodať energiu. -- Inak, už som v práci, ovalila ma vianočná výzdoba - reťaze a trblietky visia snáď všade, akoby som bola na maškarnom bále ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ranná služba je za mnou, prihlásim sa opäť po 13-tej. Dnes má čaká aj celé popoludnie v práci. ;-) Držte sa babulky.
Odpovedať
bre ranko..tak ja som uz hore..moj posledny tyzden v praci v tomto roku :-D aj to skrateny..kedze v piatok nebudeme dlho v praci..aby sme sa mohli pripravit na party.. :-D :-D
Odpovedať
bre ranko :-D no ja mam dnes volno! :-N :-N ale mala by som sa ucit,lebo budem mat toho cez vianoce veeela.....a nerada som v strese..... Dnes idem vecer podpisovat zmluvu..... :-D no a v piatok cestujeme :-D :-D tesim sa,celu sobotu budem zas po Ziline behat......a mozno aj nadavat,ze som nenasla to,co som chcela :-N :-N :-N :-N :-N ale velmi sa tesim..... :-D nas pc.dnes nevratime,lebo robime film z nasej kene,a nestihame....az v januari... tak do piatku sa tu obcas stavim,ked budem doma.... ;-) prajem vam krasny den... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate ...smaily o uceni ani nevrav ja mam v stredu skusky a uz som cela v strese :-N
Odpovedať
ahoj muma a z coho mas skusku v stredu? ja som bola vzdy v strese pred skuskou,ale vzdy som sa stihala ucit na poslednu chvilu :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi tak isto .....som na doktoranskom tak k tomu ma obhajoby :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ty?
Odpovedať
muma na doktoranskom? suuper....to je aj veru tazke.... ja si musim opakovat cely svalovy system....s mobilizaciami klbov.....a cvicenia po nemecky sa musim naucit......to bude zaciatok..potom od januara uz co stihnem napisat z prednasok... :-N :-N :-N ale to pochybujem,ze nieco stihnem,kedze v nemcine rychlo rozpravaju,ale ja rychlo nemecky nepisem :-N a to bude uz vsetko mozne nielen z fyzioterapie,ale z QPT personalna trenerka podla Jennifer Wade..... musim sa dobre pripravit na moj prvy den.....kedze budem stretavat stale zname osoby.....z televizie.... ach jaj...... :-N :-N a musim sa vo velmi rychlej dobe zdokonalit v nemeckom jazyku.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak to mas veru tazske hlavne tu nemcinu....ale urcite to zvladnes len keby sme sa tolko nestresovali :-N :-)
Odpovedať
:-D :-D akurat som si dala na okna hviezdicky a anjelikov....tak nemam stresy.... :-D :-D a uz milacik pride zo skoly tak varim obedik....vecer sa stavim papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa a uzi si pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky!! Tak už sa ozdobujú okná? To je nádherná činnosť! - milujem vyzdobovanie a vôbec vianočnú výzdobu. Ešte ste v práci?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?