Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to si ani predstavit neviem :-D
Odpovedať
ja v pohode..len sa mi nepaci,ze na drobne stitky musim pisat cele nazvy niekedy.. :-| inac..je super,ze som chemiu studovala..lebo mam aspon aku-taku predstavu..aj ked kopec praktik je uplne inych ako tie nase..
Odpovedať
Profilova fotka
hm, som si myslela, ze si mala informatiku :-o
Odpovedať
na strednej??? nie..ta bola na vyske..spolu s matikou..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no to ja si veru z chemie uz nic nepamatam... ale na strednej som ju ani nemala :-D
Odpovedať
tak ja som sa s nou trapila 4roky..a teraz sa to oplatilo..inac..uz nejake dva roky uvazujem,ze by som sa niekedy dala na CHTF..aspon Bc. ziskat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak na stretko sa tesim ..a miesto stretnutia je uz blizsie urcene*? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
muma: niekde v centre mesta to bude, ako zvycajne ;-)
Odpovedať
ahojte..mozno zas zvolime pri caroline..ako tie predchadzajuce.. ako ste sa dnes mali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, to by bolo super :-) niektore sa uz aj spozname :-D 8-) dnes - primerane okolnostiam, ale fajn
Odpovedať
my sme mali tak trocha rusny den..snazili sme sa novu kolegynu cely cas zamestnavat..a aj sa to celkom darilo..a zbehlo to pomerne rychlo,co som bola velmi rada.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, takze zaskolovanie ? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
da sa to tak nazvat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na vianocnych nakupoch si uz bola? je nejaky pekny vyber v Londyne?
Odpovedať
cosi som uz kupila..vyber by aj bol..ale tie ceny.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to si viem predstavit, aj tu uz zarabaju na vianociach... ja sa chystam teraz v tyzdni nieco uz konecne pozriet ;-)
Odpovedať
no ja ratam,ze v sobotu bude vsetko kupene..kedze dalsiu sobotu uz letim na svk.. mas aj nejaku predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, cosi by aj bolo, drahemu chcem dat spravit jedno speci tricko a musim cim skor, nech to stihnem do vianoc, potom chcem pozriet vtipne trenky, pre sestry vtipne spodare a ponozky - klasika a este to, co ma oslovi :-D uz mam kupene kozmeticke balicky a mojim rodicom sme sa so sestrou zlozili na novy robot ;-)
Odpovedať
tak to je super..ja este u polovicky ludi neviem,co kupit..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, ja neviem, co svokrovcom :-|
Odpovedať
ahojte Zilincanky :-D no tak ja som svokre buducej kupila sprchovy gel a este taky lepsi cajik...a cokoladku... :-D milemu som uz objednala nieco,dufam to pride rychlo.... :-D fifitko tak ja budem tiez studovat od januara ale v nemcine :-N :-N :-N no bude to zaujimave......aj s praktikom.....ale tesim sa velmi, lebo po svadbe ako manzelia obaja studenti mozme dostat 2 izbovy byt a lacne najomne zo socialky.....tak to bude super,lebo sa uz dost tlacime......v 1 izbovom :-N :-N :-N
Odpovedať
ja svokrovcom nekupujem nic..az po svadbe :-D :-D :-D ahoj smaily..co nenapises aj na icq? :-D
Odpovedať
akurat som si robila veceru,uz napisem..... :-D
Odpovedať
dakujem,ze si napisala :-D fifi..kedy budes mat vysledky testov?
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: take vyhody v Nemecku? chcete tam ostat? :-) no vlastny dvojizbak je super, my taky mame uz 2,5 roka
Odpovedať
fifitko,to bude najomny byt,ale tu je strasne velmi dobry socialny system v nemecku,to musim uznat....... len treba sa v tom vyznat,lebo stat ti tu dost moze pomoct..... napr.mojmu milemu plati skolu stat.......ja si ju budem platit sama,ale z praktika..... ;-) a vazne sa uz tesim na dve izbicky..... :-) :-D katka,tebe vzdy napisem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super, nie ako u nas ]-(
Odpovedať
davam fotky siat z novej kolekcie do albumu..stale ma trapia tie saty..a teraz si pisem s jednou babenkou,co ma zarezervovane v kristine..tak sa dohadujeme,ktore modely by mohli byt super.. inac..ako to vyzera s tym,ze by si sla s nami pozerat?
Odpovedať
Profilova fotka
uplne perfektne Kati, kedy planujete? :-)
Odpovedať
utorok..18.12. uz niekedy okolo deviatej by som asi vyrazila..lebo smaily nevidela ziadny salon v ziline..tak by sme pobehali..ja mam zalusk len na dva-tri.. :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?