Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to tiež to asi hodím na drahého to dúfam nebude pre neho také strašné a strastiplné ako behanie po obchodoch.... :-D to z duše neznáša ako každý chlap :-p
Odpovedať
to mu hned mozete pozriet obleky.. ;-) alebo mu povedz,ze idete pozerat obleky,tajne si vezmi fotak..a ked uvidis svadobny salon,tak povedz,ze sa chces ist cosi pozriet..a takto si poskusas saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no už som mu to mierne naznačila tak normálne neprotestoval :-D vy dvaja máte po koľko rokov ak sa môžem opýtať....
Odpovedať
no Kati, to si trafila tie intráky... v Juniore je dobrá diskotéka ... teda aspoň bývala |-| ja by som tiež ešte raz chcela vstúpiť do sv.salónu... s niekým teda, nie pre seba :-D ... ale nejdem sa vnucovať... najlepšie ale NAOZAJ je, keď ideš skúšať šaty aspoň s 2 ďalšími osobami
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja som hneď v tej novej budove vedľa starého Junioru a ty máš bam koľko rôčkov ak sa môžem opýtať ty si s kým chodila po tých salónoch......
Odpovedať
bam..tak,ak budes mat volno..kludne sa mozes pridat.. ;-) aspon bude vacsia porota :-D sponka..mam 24(stale)..a drahy mal 28 :-) vy ste na tom ako? do junkaca ma raz kamos uniesol..na majalese..a bolo to fakt super..
Odpovedať
Profilova fotka
no leatea ja som mala 24 teraz v októbri a drahý teraz v novembri pred pár dňami 28 čiže sme na tom rovnako
Odpovedať
pekne..ja coskoro budem mat 25..ale az po novom roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám čas ešte do 25-ky :-D idem spať únava na mňa sadá tak ďakujem veľmi pekne za pokec zajtra sa zase ozveme papa
Odpovedať
jasne..pekne sny prajem..ja mam este malo hodin na spanok..
Odpovedať
Profilova fotka
hm ty si taký ponocovač?Tak dobrú noc... :-)
Odpovedať
v uk je o hodinku menej..a do prace chodim na deviatu..takze casu dost..ved vstavam o pol osmej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jáj ty si nie v Žiline? :-D no čím ma ešte prekvapíš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zajtra idem off dobrú noc
Odpovedať
v ziline mam len draheho.. preto dohadujeme stretko az na tyzden pred sviatkami,lebo vtedy pridem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahá tak už som to pochopila.... :-D pa zajta
Odpovedať
pekne sny..pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ste to tu riadne rozbehli dievcata :-D ja byvam na hlinach VII. pri Vahostave, do Junioru sem-tam zajedeme na pizzu, takze som ta mozno videla sponka :-D bam: a ty kde presne byvas? nakoniec budeme mozno blizke susedky :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, ako ako?? Rozkecávate sa tu a človek potom s vami nestíha :-D najmä keď po večeroch sa snaží pochopiť matiku. Pomóóóóóóóóóóóóoć, nič neviem a o týždeň mám skúúúšku :-( Normálne som zúfalá. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Matka, tiez ma caka ucenie... buducu sobotu mam skusku z verejneho sektora, a o tyzden ma cakaju cenove strategie.... ]-( nic moc, esteze matiku nemam v rozvrhu ;-)
Odpovedať
To máš fajn, ja som nakoniec z tej ekonomiky dostala B :-D a dnes mám sociologiu, idem obhajovať "svoju prácu" tak som zvedavá ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sociologia bola super,teda ta, co sme mali v prvaku :-) len prednasajuci bol riadne "psycho", asi mu to uz "udieralo na hlavicku" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no vy ste sa rozbehli. Človek jeden deň ide skôr z práce domov a už nestíham čítať :-D Kočky, to učenie vám nezávidím. Uf, ale aj mňa to čaká. Ale našťastie ešte nie teraz. :-N Ale tiež ma to neminie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, tiez som vcera oci ocila, ako sa to tu rozbalilo :-D ako v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Už v pohode. Včera sa prezentovali nejaké výsledky a teraz máme chvíľu voľnejšie. Prichádza čas pripomienkovania a to chvíľu potrvá. Takže si idem vychutnávať skoršie odchody z práce :-D Tak po večeroch tu už vysedávať nebudem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, aspon si to vychutnate spolu s manzelom po veceroch x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no konečne. Dnes ideme asi po troch mesiacoch konečne von s kamarátmi. Od svadby sme ich nevideli. Júj, tak sa teším :-D Ešte máte aj prednášky, či už len skúšky?
Odpovedať
Profilova fotka
super Jani uzite si to x-) mame aj prednasky aj skusky, az do 14.12., potom januar este asi na dotiahnutie zvysnych skusok a od februara letny semester
Odpovedať
Profilova fotka
Júj, ty teda valíš. Ja som ten článok napokon nestihla napísať. No nevadí, napíšem nabudúce... Veď sa neroztrhám
Odpovedať
Profilova fotka
no valim... musim ]-( leniva som, darceky nemam nakupene, a teraz ani nestiham chodit do mesta, lebo sa musim ucit :-( mas nejake napady, co budes kupovat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?