Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj fifitko žeby si čakala bábo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam ďakujem ešte raz veľmi pekne našla som tu spriaznené dušičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sponka: urcite nie :-D mam svoje dni akurat :-D bude to nejakym virusom alebo niecim podobnym :-(
Odpovedať
Zuzi, tak to nie je bohviečo... mne tak bolo v nedeľu, sme išli z Oravy od drahého a tiež sme párkrát stáli... ale napokon pomohlo niečo proti "urieknutiu" - som tomu doteraz neverila, ale je to pravda, niekto ma uriekol a bolo to strašnéééé :-( a Zuzi, nebude v tom niečo iné??? :-D ;-)
Odpovedať
bam..to aj mne mozes poslat kontakt na tu kadernicku..nech si aspon cosi pozistujem.. niektore chemikalie hrozne smrdia..kyselina octova(ocot)..a ese koncentrovany..no fuuj.. sponka..kukni moj album,mozno sa ti cosi zapaci..tie salony,v ktorych som skusala boli velmi ochotne..inac je tam novy salon danica..maju stranku,tak sa kukni..maju celkom pekne saty.. mozem ti povedat cenu siat,co som skusala v stitch..mam niekde karticku s cenou,co mi predavacka napisala.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm fifitko teraz poletujú chrípkové vírusy tak do postele, daj si teplý čajík a vylež to :-)
Odpovedať
fifi..kludne to moze byt aj zaludocna viroza..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea alebo ako ťa mám vlastne volať :-) môžeš mi povedať tú sumu ak to máš kdesi po ruke ďakujem album kuknem máš ho na svoje meno?
Odpovedať
sponka..cena siat od stitch..prve 9,5t..druhe 8,5..a tretie 7.5.. sa mi zda,ze 9,5 bol strop.. kristina ma okolo 12t..
Odpovedať
Kati máš IP ;-) Zuzi, veru, manželík nech ti varí čajíky a pekne sa ti venuje teraz oveľa viac ako inokedy :-D sa rýchlejšie vyzdravíš... sponka - to je OK, radi pomôžeme, nechceš prísť na naše stretko? už sa asi pýtala Katka, však? =-)
Odpovedať
pytala som sa jej na stretko..no zatial mi neodpovedala =-) btw..kristina ma dost modelov ako salon nicole v blave..ale cenovo su dostupnejsi.. dokonca nicole nemal model ich znacky v predkolekcii a kristina ano 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte vám pošlem správu ohľadne toho stretka neviem ako budem robiť ako mi napíšu smeny v práci...
Odpovedať
Článok sa načítava...
sponka a co take robis?a kde?
Odpovedať
veru sponka, napíš čosi o sebe... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no robím na recepcii v jednom malom penzióniku tu v Žiline.....
Odpovedať
sponka..dufam,ze nie v teplicke :-D
Odpovedať
aaaa ... napíš ešte niečo ... koľko máš rôčkov (ak to nie je tajné ;-) ako si sa ocitla v ZA a pod. ... študuješ tu? ... čo už spíte babuľky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea ja robím kúsok od centra v Juniore :-D :-D
Odpovedať
jeeeej sponka, ja kúsok odtiaľ bývam ;-) možno sme sa už aj stretli... hm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam nespíme len zajednávam jedny svadobné šaty :-D mám 24 a v ZA som sa ocitla v roku 2004 doma na Liptove som nešla nájsť prácu tak ma priateľ stiahol tu do ZA a odvtedy som tu a pracujem a zatiaľ bývame v podnájme....
Odpovedať
junior?nie som zilincanka,takze mne to musis vysvetlit..aj ked som tam studovala 6rokov.. nespim..len mam cosi v pc,takze som restartovala..ale nepomohlo ]-( ]-(
Odpovedať
aha aha aha... to si z pekného kraja sponka ;-) no asi nie si sama, čo dochádza za prácou... ja som "čistokrvná" žilinčanka... Kati, a ty si teda odkiaľ? som myslela že zo ZA keď tu máte svadbu =-) a čo, zajednané šatičky?
Odpovedať
som z vychodu..najvychodnejsi okres :-D :-D :-D svadba je za kvoli tomu,ze viac hosti je prave od ziliny..a zarucene je lepsi servis tu,ako na vychode..
Odpovedať
Profilova fotka
jáj leatea ja že si žilinčanka tak to sme iní mix tu :-D ten penziónik je kúsok od centra na sídlisku Hliny
Odpovedať
Profilova fotka
bam ďakujem áno ten Liptov pekný kraj....a bývam tu v podnájme to by ani nešlo dochádzať....a šatičky zatiaľ zajednané no uvidím čo z toho bude a koho stiahnem so sebou vyskúšať si ich samej mi je tam ísť zbytočne.....
Odpovedať
takze pri intrakoch..vysokoskolskych,ze..
Odpovedať
Profilova fotka
a ty leatea s kým chodíš či sama?
Odpovedať
Profilova fotka
áno leatea tam pri nich.... :-D a myslela som že s kým chodíš skúšať šatičky.....
Odpovedať
prvy krat som bola s drahym..a najblizsie idem v decembri..a beriem so sebou smaily..ta je teraz v zahranici..ak by si chcela,kludne sa mozes pridat,ak budes mat volno..
Odpovedať
sponka..na hlinach som totiz byvala 6rokov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?