Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
pekne..mna caka v decembri stretnutie kvoli rigoroznej skuske..hadam sa to uz niekde pohne..a bude sa moct na tom makat..bez nejakej rocnej praxe..
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, skola vola :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, áno zajačik. Uf, konečne idem domov. Tak to nebolo do desiatej, ale len do teraz. Tak zajtra doobeda sa tu ukážem. Pekný večer a už bežte oddychovať aj vy ;-)
Odpovedať
maj sa jani..
Odpovedať
Profilova fotka
Jani papa, my s Katkou este pokecame :-D
Odpovedať
len skoda,ze nemam nejaku flasku..by som si otvorila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, my sme stiahli Chardonnay suche biele :-p :-D ;-)
Odpovedať
no dala by som si..mne vcera teta doniesla pohar vermutu..dobre padol na tie moje problemy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnam vermut je tiez dobry :-) zajtra sa mi vsak bude tazko vstavat ]-(
Odpovedať
mne sa dnes celkom dobre vstavalo,aj ked osm sla spat o pol druhej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my vcera o pol noci, vstavalo sa mi tazko o 5:30 ]-(
Odpovedať
ja som vstavala o pol osmej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no cize sme to mali asi rovnake 8-)
Odpovedať
hej..aspon si nemame co zavidiet..
Odpovedať
dobrý deň, kočky Je tu niekto???
Odpovedať
to ste vsetky tak poctivo pracovali?
Odpovedať
Profilova fotka
este poctivejsie kati :-D
Odpovedať
ja tiez..ved sme nestihli odpratat,co zostalo..takze aj zatrajsok bude narocny.. ako sa dnes mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, som rada, ze existujem :-| ....zajtra cestujem na Liptov na skolenie na dva dni, tak tu nebudem...
Odpovedať
tak si dnes poriadne oddychni..a po navrate tiez..nech nie si prilis vycerpana..
Odpovedať
Profilova fotka
no vratime sa vo stvrtok vecer, v piatok makam uz od siestej rana, potom som v skole, a v sobotu zasa skola... oddychovat budem v nedelu az ]-(
Odpovedať
takze pekne nabity program..ja budem oddychovat uz aj v sobotu..teda aspon dufam.. na to skolenie budes dochadzat,ci tam ostavas prespat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
dobre rano babenky :-) ale ten cas ide..ze..uz je streda.. :-)
Odpovedať
to tu dnes nik nebol?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, ja som tu, ale stále čosi robím a odbehujem.
Odpovedať
este si v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
este hej, včera som bola do desiatej na konferencii a dnes musíme dobiehať. Ale dnes dorábame niečo, čo ráno vedúci berie do Bratislavy. Tak zajtra už bude voľnejšie. Prídem sem tak na 4 hodinky a dosť. :-N
Odpovedať
aspon nieco..lebo tolko kazdy den da cloveku zabrat.. co robis vlastne?
Odpovedať
Profilova fotka
to teda dá. Hovoria nám projektoví manažéri, ale nedá sa to tak presne povedať, lebo manažér je niečo iné. My riešime nejaké projekty (marketingové, procesné, geografické atď). Aj keď je toho veľa, ale aspoň ich máme. ale už cítim, že je treba vypnúť. Ty už oddychuješ doma?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?