Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som za PC, zas nahadzujem tovar :-D
Odpovedať
ja zas pracujem na niecom pre draheho.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne im pomahame :-D :-D
Odpovedať
hej..a obcas si to ani nevazia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale moj si to vazi, vcera som dostala masaz a dokonca aj obed mi doniesol z mesta, aby som nemusela varit a stat nejake hodiny v kuchyni :-D
Odpovedať
tak ja som zvedava,coho sa dockam od toho svojho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-o uvidis, nechaj sa prekvapit x-)
Odpovedať
tak to ti cosi poviem..teda napisem :-D minule,ked som letela naspat,tak mi drahy povedal,ze ma pride na letisko..ja,ze super,aspon mi cosi donesie..povedala som,aby mi doniesol rolak,co mam u neho a spravil caj do termosky,ze by to bodlo tak neskoro..a ake bolo prekvapenie,ked som sa na to opytala? =-) ja som nevedel,ze mas rolak u mna(v jeho skrinke a musi ho dobre vidiet)..a caj? nevedel,aky mi spravit..tak nedoniesol nic.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D typicky chlap :-D :-D :-D moj tiez zabuda, niekedy mu musim povedat nieco aj 5x, aby to zaregistroval na vedomie :-D
Odpovedať
ale on o tom vedel..lebo som mu tu pisala predtym,nech odchadzal..a niekolkokrat som mu to pisala..ale vidis..asi sa na mna tak tesil,ze nedbal na tie veci.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to treba brat z tej lepsej stranky, bol vyteseny, az nevedel, kde mu hlava stoji :-D
Odpovedať
ved sme potom stretli aj jeho bratranka a ten hned povedal,ze ziari..ze vidiet,ze som tu :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babuľky! vidím, že ste sa bavili (aj) o stretku... až teraz to čítam, lebo sme sa práve vrátili z Oravy, boli sme u svokrovcov na víkend :-D JASNE ze pridem na stretko ... dúfam, že sa už na niečom dohodneme :-D mne zatiaľ vyhovuje hocikedy ale skôr tak po tej 17tej, lebo asi bude pred Vianocami v práci frmol... teším sa na vás... idem dočítať zvyšok =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam :-D
Odpovedať
uuuf, tak to teda asi my máme najmenej fotiek zo všetkých :-( ;-( asi len okolo 150-200 ks profi a tak 50 neprofi... ale zatím nám to stačí =-) ako ste víkendovali? My sme mali na Orave -14 st. takže paráda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my vikendujeme doma bam, pracovne... pomaham drahemu s internetovym obchodom, plnim tovar :-D ak budes potrebovat nieco pre svojho domaceho milacika- okrem manzela :-D :-D :-D - tak napis ;-) inak v piatok sme mali na navsteve rodicov - obe strany a dodatocne sme oslavovali manzelove meniny :-p
Odpovedať
bam..dobre,poznacim to tam..
Odpovedať
OK Zuzi... ak bude raz nejaký havino, tak sa ozvem :-) Katka, poriadne zaznač, ja budem mať medzi vami premiéru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, aj mna mozes zaznacit po 15.12. kedykolvek :-D
Odpovedať
zuzi..a okolo ktorej moze byt?
Odpovedať
Profilova fotka
o te 17tej ;-)
Odpovedať
dobre..poznacim..
Odpovedať
Kati robíš zoznam? Dobrý nápad... ja si tiež vždy všetko píšem... radšej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som videla :-p
Odpovedať
fifi..drahy je zvedavy,ci sa vam nerozpadli pohare..sa mu velmi pacia..ale obava sa,ze sa rychlo znicia.. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie,pohare este ziju :-D a dufam, ze budu, kym ich niekto nerozbije :-D
Odpovedať
tak ak budes mat niekedy cas..mohla by si mi poslat do ip alebo cez icq kontakt..lebo drahemu sa velmi pacia.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko..ja len tak narychlo k stretnutiu...pre mna by bolo super 19.12...lebo 17,18,robim...
Odpovedať
Profilova fotka
no zbierameeeeeee saaaaaaaa :-D
Odpovedať
dobre rano.. :-D uz pracujete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?