Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
my budeme mat dve kamery a zrejme aj dva fotaky..aspon teda na chvilku(dufam)..a potom viac kamera ako fotky..no uz mam zoznam fotiek,co by som rada..
Odpovedať
Profilova fotka
Nenechávaš nič na náhodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
istota je istota :-D
Odpovedať
viem,ako to dopadlo u nas v rodine..takze radsej sa poistim proti niecomu takemu :-D :-D ved som sa prave pustila do siat,co si obleciem v nedelu :-D
Odpovedať
dnes to tu nežije???? :-D Kočky dakujem za blahoželania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Matka, tu sme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale žije, len tuho pracujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru veru, uz nech je koniec pracovnej doby, valim domov robit chlebiky pre navstevu :-p
Odpovedať
aj ja chcem, nech už je koniec, lezie mi to tu na nervy, ale doma to nebude o nič lepšie, keďže musím začať počítať príklady na matiku, z ktorej mám skúšku o dva týždne u pani prof. Vadovičovej. Už sa teším :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka, tak to ti nezávidím :-N Ja sa stále nemôžem dohrabať k napísaniu toho článku. Aj keď by som mala, čas sa mi kráti ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no Matka, to je ta neprijemna osoba, co... ja mam najblizsiu skusku 1.12. a potom 7.12. a potom neviem... ale uz sme si vybrali konecne lyzovacku, tak 5.1.-12.1. sme vo Francuzsku, super :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, ty si takýto lyžiar? Ja sa lyžovať neviem, maximálne tak bežkovať. Takže nám žiadna lyžovačka nehrozí :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzka, lyže??? Super, my sme pozvaní do Talianských álp na lyžovačku. Tak sa teším, síce tam pôjdeme až niekedy vo februári, ale teším teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ano baby, nie sme ziadni Zuzulovci :-D ale celkom nam to ide ;-) dostali sme to ako svadobny dar, to som spominala, tak sme si konecne vybrali z katalogu. Tesime sa, bude to super, v Alpach sme este neboli ani v lete, nie to v zime :-D
Odpovedať
Ani ja nie som super lyžiar, ale z kopca sa sputím ;-) Ale vážne. Na lyžiach som stála prvý krát pred 3 rokmi, takže lyžujem tretí rok, ale tiež nie som profesionál. K lyžiam ma doviedol drahý, nebavilo ma čakať na neho, kým on dolyžuje aby sme mohli byť spolu :-D Ale som rada, tento rok vo februári sme boli lyžovať na Zuberci, úplne super lyžovačka, a na Taliansko sa teším, robí mi tam kámoška aj s manželom, volajú nás už dlho ale snáď to teraz vypáli správne :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pocula som, ze Talianske Alpy su super ;-) ;-) mate sa na co tesit Matka
Odpovedať
To som fakt rada ;-) , musím si ešte kúpiť nové lyžiarské gate, tie čo som si kupovala proforma pred troma rokmi sú hroznéé :-D Vtedy sa mi zdalo, že to na začiatok, na učenie stačí ale dnes už nestačí. Len keď som videla tie ceny, skoro som mala omdlo. že 8000,- za gate. A čo všetci padli z jahody na slona, či čo??? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no Matka, my potrebujeme obaja lyziarsku vystroj - komplet... teda oblecenie mame, ale stare lyze do Alp brat uz isto nemozeme :-D by nas odtial vyhodili :-D
Odpovedať
ahojte..tak co..uz si uzivate vikend?ja ano..dnes nic nebudem robit a zajtra si spravim nakupy..a asi sa pustim do siat..si predstavte..este 5tyzdnov a mame vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Kati, blizi sa to neskutocne rychlo ;-)
Odpovedať
to budu vase prve manzelske vianoce :-D somz vedava,co im kupite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mam dilemu, daj tip, co kupis drahemu :-D
Odpovedať
to uvidim,co si povie..ale uz mam na neho nieco nachystane..no nemozem tu napisat..
Odpovedať
Profilova fotka
preco nie?
Odpovedať
lebo tu obcas chodi..a to by uz nebolo take velke prekvapko..a hlavne som zvedava na jeho reakciu..urcite bude stat za to..
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi napis do icq idem zapnut
Odpovedať
jasne.. :-)
Odpovedať
to vsetky vikendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Kati :-D
Odpovedať
ale asi mimo pc :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?