Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Mati to je krásne :-) keď ti to takto hovorí... Katka ty tajnostkárka... ale on to vycítil, nie? ;-) ... a mne občas pripadá, že sa už viac nedá ľúbiť ... a ono sa to dá :-D
Odpovedať
bam..no ono to bolo ovela zlozitejsie..a stalo to dost namahy..
Odpovedať
... niektoré cesty sú ťažšie iné ľahšie ... ale teraz ste šťastní, nie? Inak Katka, kedy plánuješ ďalší príchod z UK? Možno by sa nám mohlo zadariť stretnúť sa ešte tento rok... ja by som teda bola rada... :-D :-) :-D Dobrú nôcku, ja sa pomaličky lúčim... idem spinkať |-|
Odpovedať
no let mam 15.12 kedze tu zacinaju ziaci o tyzden skor prazdniny..takze ten dalsi tyzden.. len treba zas povedat,kto ma ktory den volno..a uvidime.. v utorok(18.12) planujem zajednavat saty so smaily a zrejme to potrva dlho,no mozno podvecer by uz bol cas aj na stretko.. takze baby..piste,kedy vam to vyhovuje a urcite cosi najdeme..a dohodneme..
Odpovedať
Profilova fotka
uf baby, vy ste sa tu vcera rozpisali :-D nestastne lasky a podobne... moj manzel tiez taku zazil a bol smutny, vtedy ho kamarat utesoval, ze na neho niekde caka niekto lepsi, aby nebol smutny a ze ho isto niekde caka dobre dievca... heh a o cca mesiac sme sa spoznali :-D navyse moj Mato chcel vzdy domcek a byvat na vidieku, kamarat mu vravel, ze si isto najde dievca z dediny a sen sa mu splni x-) no zatial vsetko sedi az na to, ze zatial mame len byt :-D proste je to zivot no 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno milé manželky, a čakateľky. Tak nešťastné lásky? Tie nás stretnú len preto, aby sme mohli nájsť tú pravú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aký máte pred sebou deň? Mňa čaká s manželom cesta do Žiliny, teraz mám rannú. Ale potom nás čaká množstvo vybavovačiek - potrebujem pas, čaká má návšteva lekára a ideme aj školiť začínajúcich moderátorov na intráky. Takže celkom pestrý deň. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Adi, skolenie pre moderatorov? =-) =-) dnes je pracovny den do 15tej, potom si idem vyzdvihnut svoj novy zaves do spalne a potom hor sa na nakupy, zajtra oslavujeme Matove meniny s nasimi rodicmi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, Vám bude veselo. -- :-D Áno, ideme trošku so Števkom poradiť začínajúcim na čo by si mali dávať pozor. Trošku odovzdať skúsenosti nazbierané počas 10-tich rokov. Tak vy idete oslavovať? V sobotu má Števko narodky, ale oslavovať budem pracovne - mám akciu v Púchove, ale ide so mnou. Takže oslava u nás v nedeľu popoludní. Ale tiež sa tešíme. -- My zatiaľ závesy a podobne neriešime, nedá sa, veď vieš - garsonka, ale neodolali sme a kúpili sme si akože pod stromček kávovar - Dolce-Gusto :-) Je to fakt paráda - urobiť si doma takú kávičku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, to je super, ze budu mat info od skusenych, co a ako :-D ked budu hodeni do vody,aspon sa im bude lahsie plavat ;-) som minule videla v katalogu zavesy- teda ani nie tak zaves, ako taky baldachyn-prevys cez garnizu a velmi sa mi to pacilo, tak to vyskusam v spalni a ked to bude pekne, kupim si aj do obyvacky, ked ju vymalujeme :-p hm, dobra kavicka nikdy nie je zla :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, z Teba je super gazdinká. Aj ja sa na to teším. :-) Neviem sa dočkať , keď to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Adi, je to super pocit mat vlastne hniezdocko a starat sa on :-D uvidite potom sami, ake je to super ;-) ked to budeme mat vymalovane a upravene ako si predstavujeme, radi vas privitame na kavicke, aj tak uz davno mala byt ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
áno,áno, tešíme sa. Už teraz. A kukneme aj dvd-čka. Vaše,naše.. :-) Takže počítame s kavičkou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj Zuzi, už sa Ti podarilo predať závoj a čelenku? Mne sa podarilo predať tie šaty, čo som ponúkala cez bazár. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...ja zasa nic nestiham...mom kopec roboty....pomóóóóc..... ]-( ale od zajtra mam vikendik volny...taaaak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi - ano predala som aj celenku aj zavoj, srdiecko na vyzdobu, organzu, zvysne pierka, podvazok :-D teraz predavam este vestu a kravatu a vreckovku a sestrine saty, co mala na svadbe, cize druzickovske ;-) Marcelka: vitaj, kopec roboty, to poznam, pevne nervy... budes mat ako zadostucinenie predlzeny vikend :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ďalšia pracujúca manželka. Držím palce. :-) Isto to všetko zvládneš, aj nás čaká podobný blázninec...Víkend zase nadopuje a ako čítam, tak niekto sa bude tešiť z predlženého víkendu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no...ale ten vikend budeme tiez oslavovat...manzelove narodky, meniny a aj byt s manzelovou partiou...zide sa cca 20 ludi...neviem sice kam sa zmestia ale uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
jeho supeeeeer akcia :-D u vas doma Marcelka?
Odpovedať
Dobré ránko, či skôr deň?? Zdravím Vás z práce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, tak ako tie fotky :-D budu?
Odpovedať
budú budú :-D mám ich už natiahnuté doma v PC, musím ich ale poupravovať, pretože majú 2mega a nevojde mi to :-D ale fakt len pár, možno 4-5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, hej u nas v byte....no bude to urcite sranda.....neviem ci mam dostatok poharov :-D no a jasne ze musim este pripravit aj nieco pod zub.....
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, ja sa tesim, strasne som zvedava, aka bola z teba nevesticka :-p Marcelka- my mame mensiu oslavu zajtra, len s rodicmi :-D tolko poharov nastastie mame :-D
Odpovedať
Zuzi, myslím, že úplne normálna nevesta zo mňa bola. Nič extra a úžastné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale jooooooooj x-) urcite sii bola krasna ako my ostatne :-D :-D
Odpovedať
tak potom hej :-D :-D :-D páru mi nebolo, najsamlepšia som bola, najkrajšia naj naj naj :-D :-D :-D a v sobotu som bola v Rajci najkrajšia nevesta / bol len jeden sobáš a to náš :-) /
Odpovedať
Profilova fotka
matusik, aj aj som strasne zvedava......tak daj fotky cim skor
Odpovedať
dobre, dobre. Sľubjem, že hneď keď prídem domkov tak ich dám na web. ak budete pripojené okolo 17.00 tak ich uvidíte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja isto budem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?