Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
pockaj..mozno sa mi podari nafotit dalsie..nasla som v casaku vypredaj..tak sa tam pojdem pozriet..ale myslim,ze budu mat skor velke cisla a zas otrasny vyber.. tebe sa ako dari?
Odpovedať
Profilova fotka
ok som zvedava... ;-) u nas vsetko v pohode a po starom,akurat sa vonku ochladilo a uz aj snezi :-D
Odpovedať
vcera mi drahy pisal,ze snezi..tu je celkom dobre..ak neratam na tu burku poobede..a aj celkom teplo.. mam kupenu letenku na slovensko..dohodneme zas nejake stretko?v decembri.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo super :-) sice 1. a 7. decembra mam skusku a 14teho mame kapustnicu, ale inak si cas najdem :-D
Odpovedať
no ja mozem az po 15. lebo vtedy este len letim na slovensko..
Odpovedať
Profilova fotka
no to bude super, to uz budem mat po vsetkych "akciach" :-D :-D
Odpovedať
hadam sa podari stretnut..nie ako minule.. dalsi tyzden,mozno skor,budem mat net..tak to by sme zas mohli dat do eteru info o stretnuti.. a uvidime..ako to bude vyzerat.. :-D
Odpovedať
som prave zistila,ze najlacnejsiu letenku mam do viedne :) a heatrow mam kusok od bytu..jeden bus..zrejme zajtra kupim letenku..lebo teraz mam len jednu cestu..na svk :-D 8-)
Odpovedať
idem uz..prajem pekny vecer a zvysok pracovneho tyzdna..uvidime,kedy sa ozvem..uz z vlastneho pc..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati a ozvi sa :-D
Odpovedať
ahojte..tak rano nam dosiel broadbrand..este ho aktivovat a vecer sa tu mozno objavim..uvidime.. sa uz neviem dockat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, to je super, že budeš môcť už s nami častejšie komunikovať. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cafte baby....lea ako v londyne...prsi vam prsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, ako bolo na veceri?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka, opat v praci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, ako som uz pisala janke , nic moc. neodporucam,je to tam sice pekne moderne ale skor sa to hodi na bar ako na restauraciu...vsetko drahe....zla umera cena a obsluha...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha.... takze vravis, ze nemusime zbytocne minat prave tam... a varili aspon dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej, bolo to chutne.....ja len ze poznam restauracie kde je to utulnejsie, lasnejsie a tak....necitila som sa tam dobre...nikto tam nebol, akurat jedna partia kamosov , co si pustili plazmu tak si to vies prestavit...
Odpovedať
Profilova fotka
hm jasne, tiez mame radsej rodinnu atmosferu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, zase v práci. Máme toho teraz strašne veľa, ale práve som na odchode. Konečne. Tak sa majte, pekný víkend (pre niekoho pracovný a pre niekoho školský) ;-) Pa-pa
Odpovedať
Profilova fotka
to murinko: PROVOKATERKA ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru Jani, ja mam skolsky, ale buduci vikend mame volno :-D idem aj ja pomaly, uzite si to kocky - my budeme v nedelu oslavovat - moja krstna ma 40 a manzel meniny :-p :-D :-D caute
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj manzel...zuzi, ze prajem vsetko naj...
Odpovedať
ahojte..tak uz mam net..aka som rada..dnes asi nezaspim.. :-D :-D :-D mgu..dnes sme mali celkom krasne pocasie..slnko svietilo cely den..len fuka studeny vietor..ale prsalo vcera..a hadam tak skoro nebude..chcem ist nakupovat.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matusik...tak uz to mas za sebou...krasne ti snezilo...dufam ze vsetko vyslo podla tvojich predstav a tesim sa na foto...prajem straaaasssneee vela lasky....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, ešte si v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani...no, este som ale sa mi to pomalicky krati.. :-D konecne si zajtra oddychnem
Odpovedať
Profilova fotka
To ti verím, ja som tiež na chvíľu dobehla do práce. Musím niečo pripraviť jednej brigádničke. Ale snáď už o chvíľu pôjdem domov. Tak si zajtra uži voľno. A kedy si opäť v práci, nech viem, kedy si zase pokecáme ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v praci budem zasa streda-stvrtok...uz teraz sa tesim na nas pokec....vidim ze ty sa nudis...si vzorna pracovnicka, ked si v praci aj v nedelu... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?