Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ja mam jednu tazku v sobotu a tiez budem oslavovat, ak bude E :-D
Odpovedať
Vitaj v klube :-) ono tá makroekonomika bola ťažká ale dalo sa aj opísať, len ja sprostá poctivka, som radšej kúzlila z hlavy, ako keby som vitiahla ťahák a všetko opísala, takto som opísala len dve alebo tri veci ]-( no čo už uvidím. Ešte som naštvaná na seba, že som si v piatok nespravila aj socku, takto mám termín 24.11.2007, ale to len obhájiť prácu. A z čoho máš skúšku???
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, makroekonomia je pre mna super :-D my mame skusku z informatiky, konkretne databazy - teoria plus access :-(
Odpovedať
Z informatiky?? To mám už zasebou, v pohode. Drahý nepomáha pri štúdiu??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drahy nerobi v access, databazy ma sice kazdy den pod rukou, ale nie teoreticky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ach, ani neviete, aká som rada, že všetky tieto skúšky mám za sebou :-N Maťka, aj ja som bola taká poctivka. Celú vysokú som používala len hlavu. V prvom ročníku som chcela čosi opísať z ťaháku, ale našli mi ho a odvtedy som ťaháky nepoužívala.
Odpovedať
Asi tak, Janka asi tak ]-( však uvidím, sú chvíle, keď si nadávam, že som na žiadnu výšku chodiť nemala a potom si poviem, že všetko sa dá, len treba chcieť. a to je to najhoršie - prinútiť sa učiť, lebo keď sa človeku nechce to je horšie ako keby nemohol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, najťažšie je vždy prinútiť sa. V poslednej dobe s tým začínam mať aj ja problém. A to som predtým nikdy nechápala, ako sa niekto nemôže k niečomu donútiť, veď je to také jednoduché. Ale teraz zisťujem, že to nie je až také jednoduché :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tym nutenim sme na tom podobne...viem, ze to robim hlavne pre seba, ale ked niekedy sa mi taaaaaaaak nechce ]-( ]-( na druhej strane, to nie je az take zle...no
Odpovedať
Profilova fotka
halo, nikto tu? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, ja som tu ešte chvíľu, ale asi o 15 minút bežím na hodinu. Ako žiješ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, ja som tu dnes tak kadejako, aj zajtra, potom mam volno - budem sa ucit a buduci tyzden som na obchodnej kancelarii, idem robit koordinatora prace, takze sa riadne zapotim ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak máš to veselé. Ja idem zajtra na služobku... Už ti začínajú skúšky? To ti nezávidím, aj ja by som sa mala konečne začať pozerať do nejakých kníh. Júj, keby tak deň mal ešte aspoň o 5 hodín viac. To by bolo super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zacinaju veru, tuto sobotu aj na dalsiu uz robim skusky :-( plus mame za ulohu uz zostavovat prvu kapitolu bakalarskej prace
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je dobre, že vás takto naháňajú, aspoň toho potom nebudeš mať tak veľa. Tak ja teraz bežím, ale poobede tu ešte budem. ;-)
Odpovedať
ahojte..len tak na skok..dalsi tyzden asi bude net..takze by som tu mohla byt castejsie.. hadam mate take pekne pocasie ako tu..
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, krasnu fotku si si dala :-D poobede som sa tu uz nedostala, mala som vela prace a zajtra ma tiez caka narocny den... lea: no nie je tu prave najlepsie pocasie, ale aspon nie je taka zima, okolo 13 stupnov, zatial bez dazda, ale oblacno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, ďakujem. To nevadí, že si sa poobede nedostala k netu, ani mne to nevyšlo. Akosi sa všetko hromadí naraz. Lea, to je super, že budeš mať net. Aspoň tu môžeš s nami častejšie kecať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidim, sme na tom rovnako :-D uz oddychujem doma, manzelik nakupit dobrotky, tak som si nemusela lamat hlavu s vecerou :-D prekvapil ma ;-) mala by som sa ucit, nechce sa miiiiiii ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Posilni sa dobrotami a šup do učenia. Alebo sa učte spolu hravou formou. U nás to fungovalo. Ja som drahému čítala jeho knihu a potom som ho skúšala. Bola kopa srandy a popri tom sa aj niečo naučil. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, teda neviem, drahy vie az prilis dobre databazy a ja vobec :-D uz sme to raz skusali, ucit sa spolu informatiku, dopadlo to tak,ze som dostala otazku, ako tomu nerozumiem, ked je to jednoduche :-D pre neho je to samozrejmost :-D ja to nejako dobojujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom je to už na tebe. Neboj, to zvládneš, veď ty si šikulka ;-) Ale priznám sa, že databázové systémy som nemala veľmi rada. Neboli mojou srdcovou záležitosťou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hm a nie su ani mojou, nastastie sa s nimi uz viac nestretnem :-D toto mi uplne staci ;-) kedy zorganizujeme nejake stretnutie? myslis, ze by sme to stihli do Vianoc? som zvedava na tu foto-knihu, co ma Marcelka... a tusim si aj ty nieco spominala, ze si ju spravite, uz je hotova?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja dúfam, že to bude čoskoro. Veď už by bolo aj načase. 8-) My sme si zatiaľ tú fotoknihu robiť nedali. Tiež som chcela najskôr vidieť tú Marcelkinu a potom sa rozhodnúť. Zatiaľ sme si dali nejakých 190 fotiek vytlačiť. A zvyšok zase neskôr. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, kopu fotiek, my mame zatial 60 v albume, ale chcem este jeden taky neoficialny album, kde budu zabery aj zo zabavy a ostatne "nezaradene" fotky :-) lebo v albume su len "umelecke" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ved my máme len tých umeleckých okolo 200. Ale dali sme si tlačiť len niektoré a nejaké zo zábavy, ale tých nie je veľa.Ani neviem, ako sa ich toľko nazbieralo. Ale keď sú vytlačené, je to úplne niečo iné, ako v PC. Sú také krajšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, tiez si castejsie listujem album, ako pozeram CD-cko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale to ďalšie stretnutie budeme musieť zorganizovať tak, aby bolo dosť dlhé, keď budeme chcieť popozerať všetky fotky :-D
Odpovedať
prajem krásny večer... ako sa máme milé manželky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky bamulka. U mňa je to super, a čo ty? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?