Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
dobre babenky..tak sa teda majte..ja sa ozvem niekedy po prichode do londyna.. dzrte sa.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papapa.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobra tema vianoc :-D mame vo zvyku posledne dva roky kupovat rodinam spolocne darceky, minuly rok dostali od nas take krasne sklenene kvapalinove teplomery, vhlkomer, knihy a kozmetiku, sestram vzdy nieco osobitne :-D tento rok nas inspirovala sada otvarakov v takom nadstavci, co sme dostali ako svadobny dar. Su to otvaraky na vinko, flasky,konzervy, struhadlo... je to velmi prakticke a ani jedna z rodin to nema pekne pokope :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak už aj vy pracujete na Vianociach? Super, inak ja som sa polepšila, odkedy som so Števkom, už si to nenechávam na poslednú chvíľu. Inak to bolo so mnou hrozné. ;-) Už sme dorazili do Žiliny, Števko už hrá v 54-ke a ja sedím za netom. S našimi sme pred telkou, máme doma aj starkú, bola týždeň v nemocnici, inak býva v Kys.Novom meste, ale nechali sme ju načas u nás. Má 83 - nech sa vykuríruje.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi, nooooooooooo este sme len uvazovali, co kupime, ale asi uz budeme musiet nieco riesit, aby sme to ozaj neplatali na poslednu chvilu :-) ja som dnes slamena vdova opat, Matko isiel na pivko s kamaratmi, poriadne s nimi nebol od dovolenky a potrebuju si co-to porozpravat :-D esteze mam net a par spriaznenych dusi tu na MS :-D :-D medzi nami, aj tebe napisal ten neprijemny Rumburak do zelani nieco nepekne??? baby v septembri pisali, ze kazdej jednej...aj mne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vieš čo, ani som si ešte nepozrela. Dlho som nekontrolovala náš album, tak ani neviem, ale skontrolujem. Inak všimla som si, že pod rôznymi menami píše niekto do albumov a väčšinou trápne pripomienky na fotografa. Niekto sa fakt trápne zabáva. Ale mal by ho poriešiť admin. Nekompromisne, všetky takéto pripomienky.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som to čekli, u nás zatiaľ nič. Ale ani u Teba v albume som nič nevidela? Si ho dala poriešiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som sa tu na chvíľočku ohriala, ale idem sa opäť povenovať rodinke. Takže Zuzi, pekný večer a krásny víkend. papa. ozveme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
caf zuzi, ani ja som nic nevidela....
Odpovedať
Profilova fotka
ano, uz som upozornila admina a je to fuc :-D skoda, ze uz ides Adi, ale zasa rodinka je rodinka :-) pekny vecer aj zvysok vikendu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, kolko mas este tych novych fotiek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vela :-D 1059 kusov suroveho materialu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aaaa trosku sa nudim no :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no nie si sama..ja som sice v robote, ale po dlhsom case sa tiez nudim, tak som si nastavila icq a snazim sa komunikovat so svojim mangelom....len jemu sa moc nechce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, mas ICQ? vymenime si cisielka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pockaj...musim najst..som v tom novacik...
Odpovedať
Profilova fotka
takze 431663657
Odpovedať
Profilova fotka
uz ta mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,...poradite mi nejaku cukrarku tu v ziline? ja o tom nemam ani potuchy ze kde by mi mohli pomoct........okrem cukrarstva....manzelik ma o 2 tyzdne narodeniny a ja mu chcem dat urobit torticku, lebo sama si na to este netrufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf Macka, to netusim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako vidim, tak nakoniec aj tak skusim nejake to curkarstvo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja som tiez mojmu muzovi piekla uz tortu :-D a pochvaloval si... asi tak 2 roky dozadu
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tak zmozem na nejaky ten zakusok.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aj to sa ceni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no minule som tiez piekla a nejako som zabudla dat prasok do peciva :-N ale nakoniec sa aj tak zjedol cely , akurat ze zakusok bol taky trosku nizsi... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D tazka pohoda, ucime sa cely zivot, tiez mi kedy-tedy nieco nevyjde, ale milacik si pochvalu domacu stravu :-p
Odpovedať
čaute kočky je tu niekto???? ako sa máte??? mne sa to kráááááááti, póóóóóóóoc. Mám stres a v noci nemôžem spať ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cau Matka, tak to mas uz o dva tyzdne co? :-D trosku zavidim tu radost okolo toho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, kočky. Maťka, neboj, všetko to dobre dopadne. ;-) Ako dopadla minulý týždeň skúška?
Odpovedať
Ahojte, skúška bola, ale výsledky budú až dnes poobede, takže tak, ale na to aby som spravila /je jedno, že by to bolo E/ potrebujem 18 bodov, ale mali sme doniesť vypočítané príklady a už tie som mala za 11,5boda, tak uvidím. Dúfam, že som to úplne nespackala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?