Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
ahojte baby. som tu nova a chcem vas poprosit o radu. neveiete mi poradit neaku dobru vizazistku v martine, fotografa a obrucky v Martine? prosim pomoc ;-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@kacenka74 ahoj kde v Gaderskej ste mali hostinu?? ja planujem v hotely Gader..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme mali svadbu minulý apríl (2010). účes aj make-up mi robila Erika zo salónu Annyer (v centre nad Elefantom vedľa krytej tržnice) - bola som veľmi spokojná. Fotografa sme mali Martina Remenára, ktorý podľa môjho názoru je úplne fantastický. A obrúčky sme si objednávali v Anglicku (máme tam známeho). Je to síce menej karátové zlato, ale vôbec to nie je vidno a vyšli nás len na asi 4000SK za obidve. Ak by si chcela vidieť fotky tak tu mám vytvorený aj album ;-) Dúfam, že vám všetko dopadne ako si predstavujete
Odpovedať
@freia dakujem, velmi si nam pomohla. hmms Uk nechcem obrucky zila som tam 5 rokou a to zlato neni moc kvalitne..kolko ste mali ludi na hostine? a kolko vas to vyslo so vsetkym v gaderskej? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nynyky Ahoj. Mna len svadba caka ale ak mozem pomoct, tak ja mam vizazistku z Amazonie a obrucky mi vyrobili podla obrazka v zlatnictve Jambor, za super cenu:) pozri moj album.
Odpovedať
@girl177 ahoj. obrucky su nadherne :-p my by sme chceli ploche a uplne jednoduche. kde najdem to zlatnicvo,kedze niesom s Martina :) a kadernika uz mam aj vizaz. neviem ci poznate kadernictvo joschua je to ako pasaz na poschodi. robi tam mlady chalan Jozko a je uzasny uz s nim mam skusenosti a on mi zaobstaral aj vizaz. nevies mi poradit kde si mozem dat upiect taku tortu ako mas ty ale vo fialovom? milujem totiz fialovu farbu a vsetko bude v tej farbe. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nynyky Ano Jozka poznam, kedysi robil tulipe v kadernictve a teraz je v Pasazi. Ja mam kamaratku kadernicku s ktorou uz dlho spolupracujem a ona ma vzdy cese, ked potrebujem. Pozname sa a presne splni moje predstavy aj ked niekedy to nema so mnou lahke :) Co sa tyka torty, tak som oslovila asi 6 cukrariek z MT a okolia. Niektore si na tu tortu vobec netrufali a cena sa pohybovala okolo 150 eur, co sa mi zdalo vela. Nasla som jednu pani z Košut, ktora si na nu trufla a upecie mi ju za 110 eur, mozem poslat kontakt cez IP. Zlatnictvo Jambor je na namesti v MT po pravej strane (ked pojdes od Piora ) kde je VUB, Orange.
Odpovedať
@girl177 aha uz viem a je na poschodi vsak? ak sa nemylim. stale neviem vyznat v tom Martine :-) zda si prilis vela za tortu,skusim pozhanas u nas v KE mam kamaratky cukrarky tak ci si trufnu na to, ale dakujem. myslis ze v tom zlatnictve by mi urobili tie obrucky co mam v albume? a kolko tam berie tam za gram,ze asi kolko by ma vysli :) kde budes mat svadobnu hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@nynyky Treba sa tam ist opytat, zober si obrazok ako ja a opytaj sa. Ja som si najprv pozrela ceny aj v inych zlatnictvach ale vsade chceli viac aj o 100 eur. My sme za ne dali 470 eur, co si myslim je super cena. Nasa svadobna hostina bude v Hotely Luna.
Odpovedať
Profilova fotka
@nynyky no my sme svadbu nemali v Gaderskej, my sme to mali v kulturnom centre v Priekope. Takže s týmto ti neporadím :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak chces ploche obrucky, klasiku, tak odporucam stare dobre zlatnictvo v podchode pri Piore. Z martinskych zlatnictiev tam maju najvacsi vyber, Aj ceny maju rozumne, s gravirovanim ich mas do 3 dni. Drzim palce :)
Odpovedať
@boresko dakujem urcite tam pojdem pozriet ked budem v MT
Odpovedať
Článok sa načítava...
@girl177 to ano je celkom dobra cena,lebo co sme pozerali tak sa pohybuju okolo 1000 eur co je uz vela na nas..Lunu nepoznam, vela sme pochodili a Gader bol uzasny. nemame velku svadbu,takze je idealny pre nas.
Odpovedať
ahojte viete mi niekto poradit kadernicku a vizazistku ktora by prisla domov?
Odpovedať
nynyky, my sme mali fotografa p.Kocalka a boli sme velmi spokojni a obrucky sme mali zo zlatnictva dole v podchode pri Priore. Bol tam super vyber, mily pan majitel, ktory nam dal este aj zlavu a obrucky boli hotove do dvoch dni. Mozes pozriet album. My sme si dali take netradicne, biele-zlte zlato :)
Odpovedať
A vizazistka je uzasna Janka Hodonova, robi za fitneskom Vonsgym v Martine. Okrem vizaze robi aj gelove nechty, pride aj domov a je tam aj kadernictvo a aj ta baba ochotne pride. Ak chcete, dam vam kontakt
Odpovedať
A svadbu sme mali v penzione Brest v Jasenskej doline. Neviem ci to tam este funguje, kedze sme mali svadbu minuly rok, ale bolo to tam uplne superne a nadherne :) cena bola tiez super, vyzdoba krasna a personal velmi ochotni
Odpovedať
@nynyky v chatovej osade Gader- to je oficialny nazov, je to taky penzion. Ale krasne je tam :-)
Odpovedať
ahojte baby.potrebujem poradit miesto na svadobnu hostinu..nieco v okolo martina... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@freia Ahoj! Aj my ideme mať svadbu v Priekope. Chcela by som informovať že koľko cca ŤA vyšla výzdoba od p. Szábovej? Tá sála vyzerá úžasne takto upravena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michu11 Výzdoba nás vyšla len na nejakých 14000SK. Tá sála v priekope má tú výhodu že je veľká a nie je tam moc farieb takže sa to dá veľmi pekne prispôsobiť :) Veľa šťastia s vybavovačkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, na svadbu už máme viac menej všetko zajednané, akurát nevieme kam by sme sa mohli ísť fotiť. Naša predstava je exteriér, niekde vonku v prírode, viete mi poradiť, nejaké pekné miesto, prípadne kde ste sa boli dať fotiť vy? Svadba bude v lete 2.7.2011 dúfam, že počasie bude pekné. Ďakujem.
Odpovedať
Halooooo vydate nevydate babeny,,,potrebujem od vas vediet ,ktora mala hostinu vo valci v humne ? zaujímal by ma rozpocet..PROSIM...:) piste IP ....dakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky vedeli by ste mi dať referencie na DJ-a Berešíka z Turian? Už mi padlo asi trojo možností, ktoré som veľmi chcela, Berešík je voľný, no vôbec ho nepoznám, ani na diskotéky som nechodila. Ďakujem za odpoveď.. Zuzu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte dievcence,mohli by ste mi poradit nejakeho skveleho fotografa,ale fakt dobreho, lebo kameramana nebudeme mat...tak nech aspon fotky stoja zato..prosiiiiiiiiim pekne prosim :))) dakujem
Odpovedať
Mal niekto sobáš v kostolíku v skanzene? Ako sa to objednáva a koľko to stojí?
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spýtať, kočky, mala niektorá z vás svadbu v novo-rekonštruovanom hoteli Piatrová??? Ako varia? aká bola spolupráca? Aká bola cena??? Vie mi niekto poradiť??? ďakujem!!! :)
Odpovedať
@petrikovamata jednoznačne Martin Remenár ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , kde v MArtine zoženiem pekny krížik na prísahu ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte baby.Potrebovala by som pomoc.Na buduci rok vo februari mam svadbu a zhanam nejakeho dobrého DJ v Martine.Prosim poradte mi lebo uz som zufala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?