Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzulina, ja mám tiež svadbu v kaštieli v Záturčí,18.7.09, náhoda :-) . A bola som v Žiline po šaty. V Martine to je otras. Predražené a žiadny výber. Nebola som len v pasáži na poschodí, neviem ani ako sa volá, Valéria? Lebo tam sa objednáva aj na skúšku šiat. Mám šaty zo salónu Danica, je pri Careffure. Má aj stránku na nete, ak sa chceš pozrieť a ešte na pešej od stanice je dosť salónov.
Odpovedať
zuzulina: salonov v za je vela a skoro vsetky maju stranku tak popozeraj,ako napriklad Bibiana,Krisitna,Vanessa a je ich tam este viac,ale neviem mena.. :-)
Odpovedať
dik zienky, skusim popozerat ;-) Moncah, vy budete mat aj obrat priamo v zaturcii? my ano, vlastne to bol jeden z dovodov preco tam. my totizto uz mame dve malinke deturence tak aby sme sa nemuseli furt premiestnovat aj so svadobcanmi, tak preto vsetko tam...
Odpovedať
Ahojte felinka, co sa tyka alkoholu, moja znama mi odporucila, ze pri byvalom OSP, tusim je tam Stavmart, oproti byvalym mliekarnam je velkosklad, kde je mozne kupit alkohol a co nedopijete vratit. Zuzulina79, ja odporucam salon Jadei v Dolnom Kubine, maju krasne saty, aj ked trosku drahsie. Aj pristup je super. V Ziline som bola len v Kristine, saty fajn, aj ked mali len velkosti od 36, ja potrebujem 34. A este Danica ma krasne saty na stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, este od vas potrebujem radu, viete o niekom, kto dobre pecie? a za prijatelnu cenu... este nemame vyriesene kolace a tortu a zacina to dost surit!! :-( dakujem moooc!
Odpovedať
ahoj felinka, my mame Pana Tomku z Podhradia, ja osobne som od neho este nic nejedla, ale maminkina kolegyna v praci si moc pochvaluje jeho kolaciky, tak sme si ho zajednali. Ak by si chcela kontakt, tak napis, cenu ma od 5 do 5.5 sk za kolac, v zavislosti od kolaca. A este je dobre aj cukrarske uciliste v Jahodnikoch, ale to asi cez prazdniny nepecie. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem druzuz, poslala som IP, uz dost dlho na neho zhanam kontakt :-) nevies, ci pecie aj torty?
Odpovedať
dievcata, ja zas potrebujem dobru kadernicku, neporadite prosiiiiiiim :-( dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja potrebujem kadernicku, radte, dievcence... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Potrebujem poradiť, kde robia pekné gélové nechty za priateľnú cenu.....
Odpovedať
Profilova fotka
No, to by aj mna zaujimalo... ani nie gelove, ale normalnu peknu francuzsku manikuru chcem.. a v zivote som na takom nebola, tak potrebujem poradit.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,tak pekné gélové nechty robí jedna milá pani na severe v OD Spektrum na poschodí,ja som síce gelové nemala,ale moje nechtíky robila ona,tak kuk do môjho albumu a ak sa budú páčiť dám vám na nu číslo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, nevesticky!(aj nenevesticky, resp. manzelky strawbery ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, dlho som tu nebola...tak ako sa meta hlavne tie co sme sa vydavali v rovnakom termine... tak ktore z vas su uz tehotne????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky............anculka čaves,ako sa máte? No ja v celku v pohode,všetko rovnaké a mimi ešte nečakáme,čo ti Miška?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, ste sice martincanky, ale ak by ste chceli, napisem kontakt na velmi dobru kadernicku v ZA a veeeelmi dobru cukrarku. Byva sice 20 km od Ziliny, ale zakusky a torty ma naozaj vynikajuce. dve torticky od nej mam aj v albume. A ktore chcete poradit salony v ZA, napiste IP....rada poradim.
Odpovedať
Profilova fotka
Halooobabaenky,kde ste?....žeby stále vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nie, tu sme :-D len vybavujeme a zhaname, co baby? ja som si vcera bola v Ziline kupit topanky a su kraaasne, tak sa tesim! :-)
Odpovedať
ahojte dievcata! nejako sa neviem pohnut z miesta, kadernicka ma zrusila ked som bola v Turci, ze nema na mna cas a fotograf chcel skusobne fotenie uz v aprili a ked som bola v maji doma, tak tiez nemal cas. Zacinam mat stres, ze nieco nebude vporiadku. Ked neviem aky uces budem mat, tak neviem ake sperky si mam kupit a ani aky zavoj budem mat. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj buckuliakova, tak si vyber závoj a šperky a urobíš kaderníčke na truc. nech sa potom trápi ona!!! o pokiaľ iode o fotografa ak je fakt dobrý tak netreba skúšobné fotenie. my ho nebudeme mať šak hádam dáke dve tri fotečky budú použiteľné. hehe.
Odpovedať
ahoj Tynda, tak uvazujem, ze si kupim sperky a zavoj aj bez skusky ucesu. Mas pravdu nech sa trapi kadernicka. Ked si predstavim, ze do svadby pojdem do Turca mozno iba 3x, tak ma chyta panika, ze to vsetko nepostiham...V juni chcem poposielat oznamenia, od 1.07. maju zdraziet listy na poste o 0,40EUR, poponahlajte sa ak chcete usetrit. Pekny den a pebne nervy. ;-) Silvia.
Odpovedať
Profilova fotka
no dík za info, nevedela som že pošta zas zdražie, hoci služby stále nula bodov. my dosť oznamiek dávame osobne. ale tie čo pôjdu poštou teda poriešim do konca júna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi poradiť čo to o oznamkách? Chceli by sme si dať urobiť v Martine, len neviem kde. Máme také vymyslené, a akosi neviem, kdo by nám ich mohol aj navrhnúť. V Neografii som bola, ale tam majú vopred navrhnuté a iné nerobia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, chcem Vás poprosiť o radu. Nemáte kontakt na DJ, ktorého by ste zároveň aj odporučili? Koľko to tak stojí? My máme už skoro všetko, ale chýba nám hudba. Svadba 12.09.2009 16.30 v galérii ďakujem. Lucia
Odpovedať
moncah: my sme si davali tlacit oznamka v ZA v jednej tlaciarni lebo sme si sami navrhovali ake chceme a nam ich tam vytlacili. ak chces,tak sa ozvi a napisem ti kontakt do ip
Odpovedať
ahoj moncah sv. oynamenie ti urobia tam kde bolo kedysi bývale generálne v MT neviem ako sa vola ta firma ale tam robia aj podľa návrhu: My sme si tam pôvodne chceli dať spraviť ale nakoniec sme si objednali cez net.
Odpovedať
Profilova fotka
rybka , teda Lucia poslal som ti kontakt v IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A čaute inak ostatné kočky, ako žijete? Miška minule som ťa zase kdesi videla aj s manželom...my mame na seba akesi štastie. Už sem pozriem fakt len občas, vacsinou len dakomu poradim ak potrebuje, kedze nezabudam ako aj mne táto tema pomohla ;-) majte sa a novým nevestám čakatelkam zelam vela štastíčka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zoska tak aj ja tu chodim len tak kuknut ...... kokso babby inak ta rekla co tu teraz bezi na mojesvadbe na ten white atelier tak klobuk dole .... kebyze sa znova vydavam tak urcite beriem tie saty s tymi tyrkysovymi kvetmi a zavojom.... ze waw ......
Odpovedať
Ahojte baby, musím suhlasiť že je to dobrá téma a určite aj mne veľmi pomáha. Sú tu ozaj dobré rady a názory. Preto píšem aj ja. Hľadám nejakého dobrého kameramana, ak by ste mi mohli niekoho poradiť. Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?