Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Anculka, odpovede máš v IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No konečne sa to tu rozprúdilo.........ahojky anculik,ako sa máte?malá počúva maminu? :-D Inak pre majo-kami......aký závoj hladáš?ja mám totíš kúpený a je pekný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No caute nevestičky som tu teda dlllllho nebola ale ako citam aj ostatne nejako pozabudli na tuto stranku..... no predsa po svadbe su asi ine starosti..... som teraz až čítala že chuda zoska sa znova pokúšala zorganyzovať stretko..... dúfam, že sam konečne podarilo dohodúť aj ked by mi toa si na druhú stranu bolo lúto že som tam nebola ......
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, Miška stretko nebolo, nikto sa nevyjadril :-( Čo už, teraz pred Vianocami už asi nikto nemá čas, každopádne ja idem do Londýna a potom mám skúšky...takže ja už sa o nič nejdem pokúšať, keďže to už dvakrát nemalo odozvu... Ale ak sa dačo pripraví, rada sa pridám ;-) Majte sa krásne
Odpovedať
ahojte martincanky, no tak sme sa aj my rozhodli ze by uz mohla byt svadbicka, tento tyzden sme sa do toho pustili a ja neviem kde mi hlava stoji co je toho tak vela, ak by som vas mohla poprosit tie co ste boli spokojne nemohli by ste mi odporucit hlavne dobreho fotografa a vizazistku, pripadne aj dobru kozmeticku aby som ako tak vyzerala lebo mam hroznu plet a potrebovala by som zajst na kozmetiku uz asi rovno teraz nech sa dam dohromady. vsetkym vopred dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leilika,super fotograf je Michal Lašút-vid môj fotoalbum a ak sa ti páčil aj môj make up a chceš rýchle zmeny s pletou ja som vizážistka a koz.poradkyna Mary Kay..........poradím ti.Kde sa chystáte mať hostinu a obrad?
Odpovedať
jeej dakujem za odpoved strawbery, mate krasny albumcok, pekne satocky. no my sme sa po dlhych uvahach rozhodli pre malicku svadbicku, okolo 20 ludi, este sa rozhodujeme o mieste takze tento vikendik by sme mali uz mat naisto kde to bude ale zatial obehavame ale kedze nas bude tak malo tak prakticky hocikde. No plet mam momentalne v hroznom stave, mam problematicku mastnu plet takze by som skor potrebovala hlbkove cistenie pleti ale vizazistka sa mi zijde takze dufam ze tu potom este budes :-)
Odpovedať
leilika: ja mam tiez svadbu na rok a mam zajednanu fotografku a kameremana...su to manzelia a su zo ZA,teda presnejsie z Trnoveho a vyzeraju byt dobri...pani sa vola Rosincova....videla som ich pracu u mojej kamosky ktora mala svadbu tento rok a velmi sa mi pacila ich praca a manzel kameruje a ona foti ale ak chces len fotenie,tak len ona pride fotit nie je problem a cenovo je to tiez fajn...a kde budete mat svadbu?mate uz nejake miesta vybrate kde by ste chceli? :-)
Odpovedať
monikac: no ved to ze poriadne este nic nemame len priblizne predstavy no ale kedze to bude skor posedenie ako hostina takze sa nemusism tak nahanat. Ozaj este ma napadlo ze neviem kde by som si dala spravit nechty, ak mate nejake dobre skusenosti privitala by som zopar odporuceni. diky
Odpovedať
Ahojte dievcata! Tak som uz cosi vybavila: mame dohodnutu hostinu v Snowlande, dohodli sme fotografa, boli sme u knaza, zaciatkom noveho roka mam stretnutie s Vierkou Szabovou kvoli vyzdobe a dohdonutu skusku siat v Martine. Potrebujem opat Vasu pomoc. Poradte mi nejakych DJ-ov alebo zivu hudbu. Precitala som si niektore referencie, ale neviem sa rozhodnut. Prosim napiste mi ake mate skusenosti a koho odporucate a kolko to stoji a samozrejme aj telefonicky alebo e-mailovy kontakt. Tesim sa na Vase rady a odporucania. Pekny zvysok dna. papiky..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lelika,tak držím palčeky,aby sa vám podarilo pekné miesto-aj ked to bude pre málo ludí....ak budeš chcieť číslo na toho fotoggrafa napíš.no a nechty som si ja bola robiť v Martine v obchodnom dome Spektrum-salon Zanna a bola som spokojná-no a moja mama si tam bola dať akrylové nechty urobiť a tiež bola spokojná. Ahoj Silvi,šikovná si ty.........ja som mala ako som ti písala hudobnú 3člennú skupinu Alex-to si môžeš potom pozriť na dvd a rozhodnúť sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Strawbery a aky mas zavoj? Na buduci tyzden pridem na Slovensko, tak by sme sa mohli nejak dohodnut na stretnuti. Posli mi tvoje mob. cislo na moj mail. Pekny den. :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Strawbery, ďakujem a robím čo môžem, keď som raz za čas v Martine, tak sa snažím vybaviť čo najviac. :-p Veronika kto ti česal vlasy? Bola si spokojná s kaderníčkou? Ja sa budem musieť iba spoľahnúť na Vaše názory, lebo nepoznám žiadnu kaderníčku v Martine ani okolí. :-) Tak sa zatiaľ majte krásne....papiky.... :-D
Odpovedať
ahoj strawbery, za akykolvek kontakt ti budem povdacna lebo v martine ani poriadne neviem kde co je, napriklad ani to ze v spektre robia nechty :-N tak aspon o to som mudrejsia, a kolko priblizne si tam platila a davala si si robit len francuzsku ci ozdobne, lebo este nie som rozhodnuta..... vopred diky za toho fotografa
Odpovedať
buckuliakova no neviem ci ti to nejako pomoze, lebo ja este sama som presne rozhodnuta pre kadernicku ale kamaratka mala tento rok a bola nadherne ucesana a ze vraj ju cesali v kadernictve na poschodi v byvalom jadrane ako je ludovka tak nad tym ale neviem ako sa vola
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvi,pekne češú v obchodnom dome Prior-hore schodami zo strany od podchodu.mna tam nečesali,ale vydela som ich prácu.......
Odpovedať
Ahojte, dakujem leilike aj strawbery. Pojdem sa popytat a budem rada, ked mi ukazu fotky svojej tvorby. x-) Dievcata potrebujem poradit dobre kvetinarstvo. Ake mate skusenosti s vizanim svadobnych kytic a kvetov na vyzdobu? Ked chcem vyzdobu od pani Szabovej, tak kvety na stol zabezpeci ona alebo si to dam urobit ja v kvetinarstve a iba to tam naaranzuje? Neviem ako to je, lebo sa mame stretnut az v januari. dakujem Vam vsetkym za rady. pekny vikend. :-D Papiky...
Odpovedať
buckuliakova: ak ta mozem poprosit o kontaktik na pani szabovu ohladne vyzdoby, vacsina bab ju tu spominala ze boli spokojne ale kontaktik som este nezohnala, dik..... ja momentalne zhanam fotografa tak ak mozes napis mi akeho si vybrala.... pekny dnik
Odpovedať
uz nemusis, ja blba som neskusila hladat priamo na nete, uz som ju nasla.... :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky tak dokým som si to všetko prečítala čo som tu nebola to dalo riadne zabrať. Takže by som sa chcela vyjadriť k tým kvetinárstvam mi sme si tiež dávali robiť výzdobu ale cez inú agentúru a nakoniec sme kvetinovú výzdobu nemali lebo nám by to na stoloch nevyniklo. V kostole sme mali a to nám požičala kvetinárka že načo si budeme kupavať zo živých tak nakoniec sme mali umele ale vôbec to nebolo vidno aj s kyticou som bola vešmi spokojná takže by som ti odporučila kvetinárstvo Daniela Dizajn proste čo si vymyslíš to ti urobí. Ale počula som aj dobré odozvy na kvetinárstvo Záhrada či tak niako sa volá.
Odpovedať
no tak zasa som tu len ja, nahodou kontaktik do belej na zakusky niekto nemate, diky
Odpovedať
leilika: ked myslis Bela smer Terchova,tak tam pecie zakusky pani bosikova, ma vyrobnu zakuskov,ale nemam na nu kontakt,ale ak by si sa v belej na nu niekoho spytala,tak tam ju urcite budu ludia poznat a z co som pocula,tak aj dobre pecie.....a kedy mas svadbu a kde?
Odpovedať
Ahojte baby - ak budete niekto potrebovat pomoct so svadbou rada pomozem - od siat, cez vyzdobu, dj, starejsi, vecicky na svadbu - lupienky, kosicky na lupienky, kosicky na ryzu, bizuteriu, vankusiky, podvazky, balony, kameraman, fotograf, svad. topanky.... V pripade zaujmu piste do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Leilika, v Belej už nepečú. Ja som od nich ešte stihla zobrať, ale v októbri ukončili výrobu. škoda
Odpovedať
zoska: a to si mala od pani bosikovej co tam ma tu vyrobnu??
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem ako sa volala tá pani, myslím že tam boli dve. Ale ano bola to cukrárenská výrobňa v Belej.
Odpovedať
monikac, zoska: dakujem za info, uz som nasla inu, len na tu belu som pocula naozaj same chvaly tak ma to napadlo ako prve... pekny dnicek
Odpovedať
Ahojte dievcata! do Vianoc sa tu uz neukazem, takze Vam zelam prijemne prezitie Vianocnych sviatkov a vsetko dobre v roku 2009! Papiky...Silvia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja všetkým tu prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a štastný nový rok :-D .......nech svadbyčky výjdu podla predstav, nech manželstvá fungujú v harmonii, nech sa snažilkám splnia ich mimi sny a tie čo mimi už čakajú, nech su zdravé ako buky. tak, dúfam, že som obsiahla želaniami všetkých v tomto foré :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toto snád nie baby,kde ste??????????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?