Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
no majka počkať ale do kedy vieš, a zas sa teraz aj trochu obavame tej hosp. krízy vieš možeme mať neskor problem uver dostať
Odpovedať
ahojte kočky, prosim Vás, zháňam pre kamošku kameramana na svadbu. Neviete mi odporuciť niekoho z Martina alebo Turč. Teplic? Ale fakt niekoho zodpovedneho a na úrovni čo toči? dakujem
Odpovedať
to som este ja na p. Vetešku uz mam kontakt ale ak mate niekoho este mozete mi poslat do pošty. Ak by on bol obsadeny. vdaka moc
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky,kde ste sa stratitli????????........alla kuknem a napíšsm ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Riadne to tu viazne :-| Ktorá Martinčanka sa najbližšie vydáva? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to vyzera, že sme na seba nejak zabudli....a to sa už žiadne martinčanky nevydávajú .....
Odpovedať
Profilova fotka
toto je teda prúser..........tento rok už asi žiadna martinčanka?.......inak baby ako sa máte?čo nového Miška?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, no fakt to tu akosi umiera :-( Uz sa sem nedostanem tak casto, lebo zarezávm v skole, ale vzdy aspon nakuknem co noveho, ale moc tu toho za týžden nepribudne. Snád sa niekto pridá... Zatial sa majte, zelám pekny tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko zoska,moc ta trápia v tej škole?............či su poslušný? no aspon,že cez vikend si doma,ako ináč sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
No ale toto?........babenky,musíme zorganizovať to stretko lebo toto je hrúza. ktorá sa chce stretnúť?..........možné su piatky asi pre každú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak ja by som sa stretla rada, mne piatky vyhovuju, tento piatok uz je skoro, bud. piatok mozem ale to su dušičky, tak neviem či ostatné nebudete cestovať... tak sa poozývajte, kto by mohol bud. piatok, trebárs okolo druhej? ;-) V skole ma mo netrapia, ale zacne to od polovice novembra, potom mi zamrzne usmev... Snažím sa byt v BB co najmenej, chodim tam cca na 3 noci a kazdu chvilu utkam domov k manzelikovi :-) Tak sa majte, paa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zoska,no pre mna je skoro vedieť či budem v piatok volná o 14.00,ale na hroby chodíme len tu v Mt,tak v tomto by problem nebol u mna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babyyyyy.. tak po sto rokoch sa ozyvam aj ja.. teda ja sem obcas nakuknem, ale moc to tu nezilo.. citam, ze sa tu schyluje k nejakej stretavke, tak sa hlasim aj ja, ale fakt je, ze o 14,00 je pre mna moc skoro odist z roboty.. tak mozno vas este niekde zastihnem o tej 16,00 alebo potom nabuduce dame neskor. zoska skolu ti faaaaakt nezavidim.. ja som tak strasne rada, ze to uz skoncilo.. aj ked teraz zase zarezavame s malym, ale to uz je ina kava.. aj ked teda ti prvacikovia idu inak rychlym tempom. ozaj, neviem ci vies, ale nas spolocny znamy Matko H. sa zeni.. :-D asi sme ho inspirovali.. a kto sa este prida ku stretavke? mirka? majka? mozno aj anculka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvisa,áno aj Majka s Mirkou sa určite pridajú............len teraz majú dosť málo volného času,no. No a ty sa ako máš?niečo nového?
Odpovedať
no co nove.. ani neviem.. zmenila som robotu, v tej skole to fakt nebolo pre mna a som spat, kde som robila, takze sme s manzelom opat kolegovia :-D .. teraz mam v robote jeden veeelky preklad, tak ani neviem ako idu dni.. pridem o piatej vecer domov najskor, robime so samkom ulohy, zehlim, vecera a potom nejaky serialik a tak stale dookola..sa az smejem, ze sme ako manzelia po sto rokoch a nie dvoch mesiacoch, ale zase si to aj uzivam, ze nemusim nic riesit.. snazili sme sa chvilu aj o babo, ale stopli ma doktori, kvoli stitnej zlaze, takze sa to odlozilo na neurcito..ale zase sa tesim, ze budem moct este tuto zimu posriadne lyzovat a celkom si uz robime plany na zimu. no a nakoniec sme kupili pozemok, tak uz drahy kresli a vymysla.. aj ked sme sa dohodli, ked sme ho kupovali, ze budeme stavt az neskor.. no nezapre svoje povolanie, raz darmo. no a ako som uz pisala zoska, my ideme na svadbu v novembri, tak sa celkom tesim, ako si to tento krat uzijem z pohladu hosta...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako? ja som bola akurat v sobotu na svadbe, tak sme sa zabavili... sa pochvalim aku som upiekla tortu: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no tak Silvi az mi oci vybehli, ze Mato sa ide zenit...napis kedy a kde, pridem pozriet :-) Tak sa baby ozvite, ci by sme to dali v piatok bud. týžden t.j. 31.10, teda trebars o 15.00...a navrhnite kde
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule ja sa samozrejme tiež pridávam aj ked neviem ako to budem stíhať, ja mam väčšinu rodiny z kysúc a ešte sme s manželomnejak neplanovali ako to obehame.... ale každopadne ak sa bude dať som vaša ......
Odpovedať
Profilova fotka
ok babenky,takže v piatok to zatial platí............má niektorá návrhy kde sa stretneme?ja osobne nemám rada zafajčené priestori,som nefajčiarka.Čo tak kokteilový bar v pasáži?
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo žienky,nejak sa nevyjadrujete,normálne sa to stretko nedá naplánovať ako vydím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak čaute nevestičky tak nakoniec predsa len už štartuje v piatok našu výpravu po hroboch takže ja to stretko bohužiaľ nestihnem..... je mi to luto hádam na budúce sa budem môcť pridať
Odpovedať
Profilova fotka
Miška nič nelutuj,zatial to stretko nie je isté.........ved ani nik nenapísal okrem mna,že kde a presne o ktorej,no =-) ..........ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ale no dása snažím sa stále niekde zamestnať ale zatiaľ neúspešne, ešte že chodím na tu absolvensku na urad práce
Odpovedať
Ahojte babenky čo máte nové?Ako sa máte? Dákosi to tu utíchlo. :-. ako sa na to pozerám
Odpovedať
Profilova fotka
veru Veronika,utíchlo sa to tu..........dnes je piatok a ja neviem čo s tým stretkom,fnuk-fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, ja tiež neprídem, bo som chorá, tak budem rada, že som domka :-| Možno sa ešte podarí tento rok. ;-)
Odpovedať
baby sorry, ze az teraz sa ozyvam.. strasne mam toho vela v robote, takze ani ja nepridem a porom z roboty idem na spoved a potom ideme blahozelat maminmu manzelovi k narodkam, zajtra po hroboch a vecer pridu kamosi na navstevu,takze snad sa este dohodname na termine, co bude vyhovovat vsetkym. zoska mato ma svadbu 6.12. v starej matici (stale neviem, ci tej bielej, ci tej ruzovej) 16,00..teda ak sa to opat nezmeni.. ;-) a veru utichlo to tu, mali by sme sa viac snazit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo babenky...............tu to ale viazne kurnik ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa už nehrám,to čo je toto?
Odpovedať
ahoj ahoj... strawbery ja sa hlasim po dllllhej odmlke.. ako sa mas? co nove? ako manzelsky zivot? a vy ostatne baby ako? majka? miska? zoska? Ja celkom fajn, minuly tyzden som odovzdala jeden oooobrovsky preklad, tak konecne v robote ako tak klud.. len sa mi dnes nedari akosi nastartovat.. som po tomto vikende unavenejsia ako ked zacinal. V sobotu som bola v polsku s maminou - teda som povedala, ze uz nepojdem, take neuveritelne mnozstvo ludi som tam este nezazila.. ale zase na druhej strane sa vyplatilo, nakupila som si obrovsku hrbu veci, aj ked cizmy, kvoli ktorym som tam isla, som samozrejme nezohnala.. takze pojdeme este raz, sme sa s maminou dohodli, ale uz len do obchodu cez tyzden.. moji chlapi zatial doma makali a vrtali, konecne nam prisli veci , co sme si objednali za svadobne peniaze, tak ten byt vyzera, ze uz bude naozaj kompletka x-) no a vcera som bola vzorna mamina a manzelka, varila som, este aj nasich som k nam pozvala, pretoze prerabaju, nakoniec este strudlu som piekla, no a potom ten bordel po sebe skoro 2 hodiny upratovala.. :-S ale zase drahy bol umyt obe auta, tak som bola ticho.. inak my mame dnes velky den, pretoze ideme podpisat kupnu zmluvu na pozemok, tak sa celkom dost tesime samozrejme x-) x-) x-) no ozvite sa baby, a co to stretko? stihneme este pred vianocami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?