Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Miska - to je super, tak to som rada ze vsetko vyslo uplne super a krasne si si to uzila. Uvidis, ako bude v Parizi, oci a usta budes mat otvorene ked budes prechadzat tymto romantickym velkomestom :-D :-D :-D A potom si povies, ani sa mi domov nechce, este by som zostala par tyzdnov ;-) ;-) Ale mas pravdu, treba zmenit vizaz aj styl....bez okuliarov si uplne kocka a dufam, ze si mala aj dobry make-up o ktorom sme tolko viedli dlhe rozhovory ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, klasika - 3 tyzdne pred svadbou a kameraman sa zbadal ze nemoze :-| Babky prosim poslite kontakt na kameramanaaaaaaaaa, heeeeeeelp ;-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
mattii, jeminecko, co sa dnes deje s tymi kameramanmi, uz si asi tretia co ma tento problem. Najlepsie bude ked napises IP, alebo mozno sama sa ti ozve Strawbery, lebo ona mala tiez tento problem a urcite ma najviac kontaktov na kameramanov.
Odpovedať
Profilova fotka
radlinka: nakoniec ani neviem aky make up som mala................ musím zistiť
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj Miška, ako chutila torta? Vyzerala super...tá naša bola vynikujúca a čo vaša?
Odpovedať
Profilova fotka
aj naša bola super mnam
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som dala ten klobuk
Odpovedať
Ahoj mati ako sa volal nie nahodou Vaidel?
Odpovedať
Ahojte marincanky. neviete nahodou kto by potreboval svadobne saty? Ja som si kupila a teraz ich predavm po svabe. Ak by ste nahodou vedeli tak ich necham kludne doma odskusat. Inak miska, mas nadherne foto zo svaby, super napad- sutovo, ja som moc na fotky a tvoj album je naozaj oiginalny :-)
Odpovedať
Ahoj Miska_kac. Akej farby si mala popolnocne saty? Ta torta bola neskutocna. A velmi sa mi paci Vasa vyzdoba. :-) Miska pozem ta poprosit o kontakt na tu pani fotografku, ktora Vas fotila, mate vynikajuce fotky. ;-) Vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,som tu a práve som chcela pridať a vytvoriť svadobný album,no blbne mi net,je nejaký pomalý,tak budem počas dna skúšať a snád sa mi to ešte dnes podarí.Stále sa stahujem majka,nie a nie to postíhať-furt niečo.Bývame u svokri..........dúfam,že len do Vianoc. Zatial papenky
Odpovedať
Profilova fotka
nika tak sa tesime, tak hadam sa ti to podari.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No,musím počkať nakoniec na drahého kým príde z roboty,pretože sa mi na pc objavili nejaké výrusi po stiahnutí foto z cd-ešteže má aj pracovný notebook,inak by som sa tu nedostala..........Majka ako sa máte?čo robkáte zajtra?požičala by som vám DVD,aj ty si na nom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nika no kde maš tie fotky sa neviem dočkať
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra sa nám vydáva Tinea :-) Prajem nech všetko vyjde, uži si to poriadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a hlavne sa nestresuj zbytočne by si si pokazila taky krasny den
Odpovedať
ahoj Miska nebola si dnes v kvetinarstve Zahrada? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nika, tak ja musim byt asi vsade :-D . No jasne chcem si pozicat dvd. Kde teraz byvas, ci manzelik moze zbehnut pon?
Odpovedať
Profilova fotka
ano bola ale som ťa nevidela si mala do mna drgnuť
Odpovedať
Ahojte babenky, hlasi sa vam nova pani. Vsetko prebehlo nad ocakavania, cely den som len smiala, asi nikde som neni vazna. Fotenie sme si asi az moc uzivali. Rodinka bola v pohodicke, nasa mala nas prekvapila vsetkych. Ziadna trema , uz v kostole chcela tancovat, lebo hraju. Zoska prosim zavolaj mi stratila som na teba kontakt. Majte sa krasne.
Odpovedať
to Tinea: veľa šťastia na spoločnej ceste životom! Kedy uvidíme nejaké foto? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,mna asi klepne,môj manžel robí od rána 8:00 do večera 22:00,pretože je čerstvo otvorená tá nova predajna Okay,kde je vedúci a ak samozréjme mi nemôže pomôcť s tými fotkami.ja sa už tri dni pokúšam sem tie fozky dostať a nič ]-( ..........ma to sere fest. tinea všetko najlepšie a vytaj medzi nami vydatými..............nech máte celé manželstvo také,ako bol ten jeden den :-D
Odpovedať
Ahoj Nika z toho si nič nerob, veď keď bude mať čas tak ti pomôže aspoň budeme viacej zvedavé :-D
Odpovedať
to Nika: my chceme fotky! my chceme fotky! my chceme fotky! :-D uz mi aj chybalo to typicky martinske "fest". Tu sa to vobec nepouziva. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, kedy sa dočkáme? =-) :-( V akom programe zmenšuješ fotos? V ktorej mestskej časti teraz bývaš? Tinea, a ty kedy das fotos?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Nika včera som videla v Živote Turca fotku z tej novej predajne Okey- 30m rada pred obchodom- akoby tam davali čosi zadara :-D Sa ani nečudujem, že tam musí byť tak dlho...a potom že ludia nemaju peniaze... Inak ja som tiež nevedela ako mám tie fotky zmenšiť ale potom som na to prišla... :-D tie co som chcela dat sem som si z nich urobila výber a skopírovala do novej zložky a potom som každú jednu zmenšila tak, že som na nu klikla pravým tlačitkom, vybrala moznost UPRAVIT to ma presunulo do programu na upavovanie obrazkov, tam som si na hornej liste vybrala moznost OBRAZOK- zkosiť alebo zmensiť- upravila som to na 50% a bolo....tak skus moznoti to pojde
Odpovedať
Ahojte babenky, vcera sme sa vratili z takej mensej svadobnej cesty. Bolo super. Fotecky budeme mat trochu neskor, fotograf ma vela roboty, ale na to nas upozornil uz ked sme si ho zajednavali, ale ked budu urcite ich sem dam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,tak som fotky zmenšila a aj tak sa mi stiahnuť sem nedajú a ten môj manžel mi nie a nie pomôcť,tak ho musím k tomu dokopať. Bývam len o panelák dalej,čiže ked sa naši pozrú z balkona,tak nám vidia do okien.Jedine prízemie som vymenila za piate poschodie. :-D ako sa máte?mne čas,tak neuveritelne rýchlo beží,že normálne nechápem,že som už 2týždne vydatá.Aj vy ste na tom podobne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak snáď sa dočkáme tých fotiek. Inak bola som s Miškou včera a zhodli sme sa, že by sme mohli urobiť nejaké stretko... čo vy na to? Mne už síce začína semester od pondelka, ale ešte neviem, ako často budem v Bystrici, tak ak máte nejaký nápad, napíšte...minimálne ja sa prispôsobím ;-) Bolo by fajn skočiť kdesi na kafe alebo varené vínko :-D - popozerať fotky..... tak zatial sa majte, prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky akosi sa mi to krati dufam ze nebude taketo pocasie v oktobri
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?