Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj strawbery a kam ideš poracovať?
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,je to v Tescu,predajna s bižu a striebornými šperkami,no dúfam,že tých uchádzačiek nie je vela. Zajtra dám vedieť ako som dopadla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvia, želám Ti, nech váš svadobný deň vyjde podľa predstáv a aby si zažila čo najmenej stresov ;-) Uži si ho naplno x-) Strawbery, veľa šťastia na pohovore (ak si ešte nebola) alebo zreferuj, ako bolo (ak ho už máš za sebou). ;-)
Odpovedať
Silvia, želám vám nádhernú svadbu, aby sa to celé odohralo podľa vašich predstav a vela stastia s pocasim! ;-) Dnes je v Blave zamracene. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,ten konkurz bola jedna príšerná skúsenosť.Čakala som posedenie so ženou,ktorá základné info o mne už má(chcela poslať životopis cez meil) a dá mi priestor na prezentovanie sa a bližšie informácie. Stretnutie malo byť v predajni o 13:15. V reáli to prebehlo tak,že madam meškala,potom ešte na drzovku bez slova telefonovala 10.minút a ked už konečne mala na mna čas,tak sa ma jedným dychom opýtala:vaše meno,kolko máte rokov,kde ste doteraz pracovala a ste ochotná nastúpiť už v pondelok?po odpovedi na tieto otázky mi už len povedala:Konkurz mám do 14:00,potom sa vám ozvem.Dovidenia. No a samozrejme do teraz sa mi neozvala,ale úprimne povedané nelutujem. Babenky,neviete o ktorej to tá silvisa má?
Odpovedať
Profilova fotka
zska aj ja sa pripajak ku gratulantom nech mate krasny spolocny zivot
Odpovedať
ahoj Strawbery, tak to ma velmi mrzi, no zial toto je povacsinou pristup na SK ]-( nik nema na nic cas,nikoho nic nezaujima, len aby clovek drel a zarabal im tazke peniaze a tebe hodili "omrvinku" :-p drzime palce,nech sa ti podari najst nieco lepsie :-) a co sa tyka Silvisie, ak sa nemylim ma to v kostole oproti Prioru v meste, a cas sa mi zda ze o 16tej hodine...ja jej takto nadialku budem drzat palce, nech im vsetko vyjde a pekne si uzije svadbicky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zanetka,dakujem za povzbudenie a info,ktorá mi nebola jasná,sa mi to domotalo :-N Aj ja držím palčeky,hlavne,aby prestalo pršať,pretož tu momentálne prší.
Odpovedať
Profilova fotka
Silviska dnes mas velky den, taaaaaaaak veeeeeeeeeeelmi ti prajem aby vsetko dobre dopadlo. Uvazovala som ze pride, ale prsi, tak tak nepojdeme. Ale duuuuufam a pevne verim, ze pocasicko sa aspon trosku umudri kym sa to vsetko zacne. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silviska ja sa neviem dockat tvojich fotiek. x-)
Odpovedať
tak ahojte, konecne so sa sem dostala.. dakujem za vsetky priania.. svadobny den supeeer. teda rano v sobotu, ked som videla co sa deje vonku, som dostala tazky sok a radsej som si znovu lahla, ze ked sa opat zobudim tak bude aspon bez dazda, no ale potom u kadernicky a kozmeticky sa ma snazili rozosmiat../hlasky typu prsi vam stastie a budete bohati naozaj nezaberali/ ale ked som tesne pred druhouu nastupovala od kadernicky so zavojom na hlave do auta a viezla som sa v tom hustom dazdi k nasim do kalnika, tak som sa az musela smiat, ze taketo pocasie po troch tyzdnoch, kedy ani nezaprsalo... no a ake to bolo prekvapenie, ked o pol tretej, ked prisiel drahy s rodinou na "pytacky" nepadla ani kvapka - proste sa to umudrilo a vydrzalo az do fotenia (vyzeralo, ze nam nie je sudene sa odfotit, ked sme sli po obrade k nam do zahrady sa fotit, zacalo sa zatahovat a ani sme nestihli prvu pozu a uz zase lialo :-D ale to nam uz bolo jednooooo...sranda, ze sme sa odtial viezli potom do sucian a zacalo slniecko vykukat 8-) no a mame echo, ze vsetci sa strasne bavili, naozaj to strasne rychlo uslo, plakat som nestihla, aj ked ked nam v kostole Kantika zaspievala otcenas, tak to bol zazitok navzdy x-) zabava do pol siedmej, no co dodat, bolo to super, dokonca boli odozvi, niektori vraveli, ze najlepsia na akej boli..kazdemu zelam taku svadbu aku sme mali my (az na ten dzad, aj ked teraz sa uz na tom smejeme - hlavne ked si uvedomim, ze ako bolo hned na druhy den a dnes - asi nam teda naozaj padalo stastie - po kybloch ) :-D no a prekvapenie nakoniec: vezieme as z kalnika smer kostol na sobas, cela kolona asi 15 aut, a pri biotike zrazu auto zastalo a tam? LIMUZINA krasna cierna - drahy ma chcel prekvapit, ze darcek od neho a teda sa mu to podariloooooo x-) x-) x-)
Odpovedať
aha a foto - posnazim sa, od fotografa nebudeme mat tento tyzden urcite, a zajtra ideme do fuc, ale skusim vypytat od hosti nieco..
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ospravedlnujem sa za chyby.. jasne ze odozvY a ciarky uz ani nehovoriiiiim :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak silvisia tak ta limuzina sa ti pre ten dažd oplatila..... prajem všetko najlepšie a tešim sa na foto
Odpovedať
Profilova fotka
silvisia, pri tvojej sprave mi bolo aj smutno, lebo zasa som si uvedomila, ze sa ta svadba uz nevrati a ze uz je po tom a ja som si ani neuvedomila vtedy, ze sa vydavam, tak mi je to luto. Len som sa smiala od ucha k uchu a stale som mala pocit, jej aka sranda a ideme na niekoho zabavu, ale neuvedomovala som si, ze je to moja svadba a az ked som videla video mi to vsetko doslo a rozplakala som sa.
Odpovedať
majka, ja mam uz teraz take pocity, ze mi je smutno, ze uz to je za nami..(aj ked v konecnom dosledku ulava), lebo posledne dni to uz bolo naozaj o nervy 8-( podobne ako tebe, mi to nedochadzalo, vsetko islo tak strasne rychlo a zrazu sme tancovali na poslednu pesnicku a vonku uz svietilo slnko - bola to ulava, ten pocit, ze to vyslo a ze vsetci sa zabavali..to bolo hlavne... baby urcite sa musime stretnuuuut, ked to bude mat aj miska a nika za sebou.. dame si nejake dozvuky..
Odpovedať
silvisia blahozelamk vasej uspesnej svadbicke a zavidim, ze uz mate za tym. Nam sa to zacina kaslat- aspon si myslim. Kameraman odvolal 3tyzdne pred svadbou,/nejdem radsej blizsie o tom hovorit/, rodina na ktoru som sa na 100%spoliehala a ktora mi este pred dvoma tyzdnami tvrdila ze idu-tak tiez nie.atd, atd... Nevesticky radte mi, kde si mam dat urobit kyticku. Vsade kde som bola tak ochota na 60%, nemaozem zohnat bizuteriu. A to mame do svadby 3tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulkaaaaaa silvisa,prajem krásne a štastné manželstvo.........ja som to zmeškala,proste som tam bola v blbú hodinu :-N ................no a som velmi rada,že si ten dážd proste s úsmevom nakoniec zobrala,som na teba myslela,ako sa asi cítiš,ale ty si si svoj den nedala pokaziť,hrdinka si :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo,kde ste kdo?............či horlivo pracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Je tu nejako mrtvo...uz som doma z dovolenky, bolo fajnovo, ale dnes som skoro zmrzla ked som vysla z lietadla... Silvi gratulujeeeeeeem ;-) Dáš nejaké fotos? Dufam, že hej... Miška....tortu si si už asi piecť dala, tak sorry, že som ti nestihla napisat skor....bola užasna...dojedla sa v pondelok hned po svdbe. Ja torty moc nemusim ale tuto som ladovala aj na ranajky :-D čoko krém, piškotove cesto...spodok ochutený ananásom, vrch jahodami......
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj zoska tak som rada ye si sa mala dobre na dovolenke si prisla do riadnej zimi ...... som rada ye ta torta bola fajn .... uz sa tesim na tu svoju
Odpovedať
Profilova fotka
Miška a kde si davaš piecť? Inak zákusky sme mali z Belej....vetci sa oblizovali a pýtali odkial sú...boli vynikajúce aj pekné
Odpovedať
Profilova fotka
no čaute :-D ..............ahoj Zoska,no ale od utorka sa ma sase oteplovať...... Miška,ako?........ešte máš niečo nedoriešené či nevybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Inak už mám fotky od fotografky tak skusim nejake dať ešte do albumu... a Nika ty ako? Už všetko vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte nemáme hry,čiže program vymyslený a drahý nemá biele topánky k saku inak všetko,teším sa na to foto,aké ste vy tam mali pošasie?
Odpovedať
Profilova fotka
no mi toho este nemame dost, nenasla som zatial tu pravu kravatu a ja doplnky vlastne iba take malickosti... torticku si dam piesc tam kde ty zoska a kolaciky mi pecu na kysuciach domace takze sa tesim ked ma pridete pozriet tak vas osobne ponuknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tú kravatu si pozerala len v mt?pretože v za v svadobnom salone hned od stanice ulicou,majú krásne kravaty na výber.........je to v pasáži pri obchode kde majú na skle výkladu reklamu-volá sa Dagmar
Odpovedať
Profilova fotka
Miška kravaty skús v obchode AMJ košele v žilinskom Maxe...ja som tam kupila mojmu teraz už mangelovi aj svadobnú aj popolnočnú... Inak s tou tortou budeš určite spokojná Nika ak myslíš ake sme mali počasie na dovolenke, tak strašne teplé....každý den od rána nad 35 stupnov pár dní bolo cez obed na 40st. .... vlasy mám od slnka bielo - žlté...ako slamu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste riadne kakavkový,peknučko opálený............to ti fakt tak vytahalo farbu?........sranda
Odpovedať
Profilova fotka
až takí černoši zase niesme, teda aspon ja, ale opálení sme, aj ked na tom teple obdivujem tých čo sa dokážu smažiť....ved potom dám nejaku fotečku aj zo svadobnej cesty do albumíku.... už som tam dala tie od fotografky...dufam že sa budu pačiť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?