Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,Miška neva,vieč čo?dohodnime sa pri niekom inom,kedže sebe navzájom s pochopitelných dôvodou ísť nemôžeme :-D .......... Silvisa,ty máš kde obrad???..........no,tak ten tvoj chlap je riadne číslo,hádam ale,že po svadbe už bude chodiť hlavne s tebou sa zabávať a tancovať.Ja mám ten problém,že ten môj nevie tancovať vôbec :-S ......ako som fakt zvedavá ako to dopadne.........prihlásila som ho na kurz tanca u mojej mami :-D Zoska,to vôbec neva,že si ma nevidela,to je normálne v takom krásnom citovom rozpoložení ;-) ......sa teším ako malá na fotečky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ved baby možme dať stretko a nemusi to byť na nejakej svadbe........
Odpovedať
ahojte.. no veronika problem nie je v tom ze on nechce ist so mnou, to skor ja nechcem, pretoze ja do 5 rana moc nevydrzim a ked sa zdvihnem, ze ja teda idem, nech on zostane, tak je to blbe (aj ked vtedy mi to je jedno - ked osm unaveny je mi jedno vsetko) inak baby rada vas tam uvidim, my to mame v kostole oproti prioru o 15,30.. miska teba spoznam urcite a veronika ty mi povies :-D skoda, ze ja sa nebudem moc prist vam, ideme ten vikend splavovat hron :-| a pripajam sa k napadu sa stretnut, aj ked tento tyzden ja asi tazko...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripajam sa do Vasho fora.. nas to caka o necele dva mesiace a uzitocne rady sa mi urcite zidu:) V podstate som vsetky pripravy rozbehla. Zabava bude v hoteli pred Blatnicou a obrad v galerii.. ak mate nejake skusenosti hlavne s restauraciou, napisete mi pls nejake odporucania atd? A mam otazocku na Zosku, kde si dala usit tie popolnocne saty? Vyzeraju skutocne velmi dobre... Dakujem za Vas cas... J.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja zajtra odchadzam na svadobnu cestu, takze 9. 8 nebudem moct prist pozret na svadbičku silvii :-( Ale to stretko by sme mali urobit, myslim ze si budeme mat co povedat :-D Ja sa vraciam 16 teho... Matii- vitaj medzi nevestami- čakatelkami :-) O krajčirke napišem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
zoska a fotky :-N ,cakame a nevieme sa dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasan,stretko to istí :-D .................. Silvi,určite prídem kuknúť,aspon aby som vedela ako vyzeráš,ked tu ani foto nemáš a ked aj niektorá pôjdete tiež,tak dajte vedieť,aby sme sa videli,no.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak som tam už dačo dala...dufam že sa bude páčit...zajtra uz letíme takže viacej dodám neskor... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Vitaj, Mattii ;-) Hm, mne nevyjde prísť ani na Silviinu svadbičku :-| Zoska, super fotecky. Ozaj to vyzerá na vydarenú svadbičku. Krásna nevesta bola z teba, páči sa mi tvoja kytička aj tortička vyzerá krááásne. :-) A želám príjemnú svadobnú cestu ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, Zoska bola si ozaj velmi krasnucka x-) velmi vam to seklo ;-) Miska_kac mala ozaj pravdu ;-) a dalsia nasleduje Silvisia, tak drzim palce a budem v sobotu mysliet, aby vsetko superkovo dopadlo... ;-) to s tymi satockami ma velmi mrzi, mna by asi porazilo, ten pristup tak to je ozaj silna kava, ako keby ste nemali teraz ine starosti...no hroza... pevne vsak verim, ze svadbicka dopadne nad ocakavania a vy budete po cely spolocny zivot len a len stastni x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam ku gratulacii, naozaj nadherny parik a ta ryža nema chybu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zoska,super fotky a a pekný párik vy dvaja.................ešte raz gratulka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zoska bola si nadherna nevesta :-) Aj Vaša torta vyzera velmi dobre mnammm... ;-) prijemnu svadobnu cestu prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska aj ja sa pripajam ku gratulacii....inak odpadnem, to vy ste vychadyali y panelaku na Severe, ja byvam hned v tom vedlajsom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridávam bola si kočka a napiš ako si bola spokojna s tou tortou či si ju mam dat u tej baby upiect
Odpovedať
Profilova fotka
ozi baby neviete mi poradiť kde by som zohnala kroj???
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby Miska a Nika, nemohli ste si to tak vybrat, ze jedna v galerke a druha v kostole na namesti :-D , takto to bude komplikovane sa presuvat. Miska vy mate o kolkej sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
miska inac jednu vec som sa dozvedela len prednedavnom ohladne kostola na namesti. Ludom, a pravdu povediat ked som sa to dozvedela, tak aj mne sa strasne nepacilo, zevraj ked sme mali obrad, tak ministranti chodili pomedzi hosti a pred kazdeho dali vrecusko, ci nieco takeho, aby im hostia dali do toho peniaze. Pravda ludia davali, lebo je to blbe nedat, ale to sa nerobi. Ja co viem, je ze po sobasi ministranti stoja pri hlavnych dverach a ked hostia odchadzaju, kto chce hodi peniazky a kto nie, tak nie. Tento pristup sa mi vobec nepacil.
Odpovedať
ahojte babenky.. dakujem krasne zanetke, ze takto na mna myslí a vsetky vas tam rada uvidim.. inak ja dnes den blbec, pisala mi baba z firmy odkial mame objednanu svadobu knihu, ze nestihne prist, ach jaj.. potom som bola na urade prace sa zaevidovat na tie tri tyzdne kym nenastupim do skoly, no a na niektorych pani uradnickach vidno, ze "miluju" svoju pracu a najlepsie je, ze sa tvaria ako strasne ich obtazuje s vami komunikovat a ako keby zjedli mudrost sveta!! ach jaj milujem, ked sa pani za prepazkou tvari ako prezident! no a klinec vsetkemu dalo, ze ked som poobede prisla domov, som si musela na chvilu lahnut, nejaka unava na mna prisla, ze si pospim kym pojdem na stretko s dj a som sa zobudila, horuca, zima a hlava a klby boliaaaaaa.. no tak som rychlo vybavila dj (zabudla si, kluce v bare :-( ) a sup paralen a lezim, no a po paralene, ze 37, 2.. tak ja neviem. k svojej dr nechcem ist, lebo ta mi slahne antibiotika (najlepsie tie najsilnejsie ake maju).. no takze k existujucej nervozite este toto - nejako mam pocit, ze vsetko sa kasle.. no a to som vcera isla malemu po kosele do mesta, co mi mali objednat a pridem ako na hotove a ta pani, ze neprisli a ze oni za to nemozu :-| - asi pojde v tricku ja neviem.. som sice rychlo letela do dajany, tak mi mala tam pani zistit a volala ze budu ale len biele a ze v stvrtok, piatok - takze ak to tam padne, tak mu dam asi... no neviem co.. takze takto ja babenky tri dni pred svadbou.. ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
to silvisia: ahoj Sisa, aj ja som Silvia a keby som zila v Martine urcite by som dobehla pozriet sa na tvoje svadbu. :-) Ak ta to aspon trochu povzbudi, tak akoby som seba videla s tymi "prusermy" - tak ich ja pritahujem, som zvedava co bude o rok. :-D . Ak ti mozem poradit a mne to zvycajne pomoze tak urob nasledovne: ked na mna nieco lezie, tak si napustim horucu vodu do vedra a ponorim si do nej nohy. Obleciem si aspon tri-styri vrstvy oblecenia, dam si sal a ciapku na hlavu (ta je velmi dolezita, lebo hlavou odchadza najviac tepla) a prikryjem sa dvoma dekami a priatel mi uvari bylinkovy caj a prilieva mi teplu vodu do vedra a dava mi pit horuci caj. Musis sa poriadne spotit, vydrz aspon 45 minut a na druhy den uvidis, ze ti bude lepsie. Niekedy mi to zaberie tak, na druhy den mi nic nie je. Ked to podchytim neskor, tak aspon to ma slabsi priebeh. Dufam, ze sa to zlepsi a zelam ti nadherne prezitu svadbu bez akychkolvek problemov! ;-) Daj vediet ci ti bude lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvisa,tak toto snád nie toto:-S ...........mne pomáha Coldrex-podporuje potenie,pomôže od teploty a mne sa po nom vždy ulaví.........daj predbežne vedieť ako ti je,dobre?
Odpovedať
Ahojte baby - nevesticky ako sa mate? Strawbery ako pokracuju pripravy na svadbicku? Silvisia - to je mi luto ako sa citis. Ja som mala svadbu vo februari a vo stvrtok pred svadbou som si mala ist do Prievidze pre saty a nevladala som vstat z postele. Najviac mi asi pomohlo varene vinko kedze bola zima este nam aj nasnezilo... Ale inak dost pomaha teraflu - je to podobne ako coldrex a na nadchu kvapky muconasal tie su uplne super. To su urcite stresy a oslabena imunita. Tak prajem vela stastia a nech Ti to vsetko dobre dopadne - tak ako si si to vysnivala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silviasia jednoztnanče si hoť 3 dnove antibiotika a kup si homeopatika oscilococinum, fakt su dobre ja si ich vždy dam ked ma chyti choroba majka svadbu mam o pol stvrtej a mas pravdu ani mne sa to nepaci od toho kostola nemalo by to tak byť ale asi sa tomu neda zabraniť
Odpovedať
ahojte baby.. dakujem pekne vsetkym.. nakoniec som sa rozhodla neriskovat a isa som za znamou do teplic co je krciarka a skoncila som s penicilinom :-S , takze na svadbe ziadny alkohol, co ma ale stve najmenej - hlavne aby som vladala stat na nohach.. no vyzera, ze jedine co nam vychadza je predopoved pocasia - ma byt tak do 23 stupnov a polooblacno az oblacno - kua aj ked teraz rozmyslam, ze ak bude moc zima, tak sa uz na druhy den nepostavim.. no inak uz mam doma aj draheho - tahal 36hodin v kuse.. chudacik, ale dnes uz ma dofcu, takze ficime.. inak mi volala ta z dajany ze kosela prisla, tak som vytesena a dufam, ze uz sa nic nepokasle..
Odpovedať
Silvisia, pevne verim, ze ten penicilin rychlo zabere a budes sa citit dobre v tvoj velikansky den D, ktory uz klopka na dvere x-) a neboj co sa tyka pocasia - lepsie tych 23stupnov, ako parit sa v 30tkach a vyssie... :-p a ked sa budete fotit, aspon vam slnko nebude prazit do oci 8-) vsetko dopadne na vybornu a svadbicku si treba uzit so vsetkym, vsak vydavat sa chceme len raz :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo si si nedala troj dnove antibio.... inak baby kde maju pekne kravaty??? a s tým krojom mi asi neviete poradiť čo
Odpovedať
no idemprave k fararovi do kostola. otom na spoved a na prijimanie, tak uz potom musimbyt len dobra :-D inak neviem kto ste spominali, ze v kostole po obrade vyberali do zvonceka - no my ked sme sedeli minuly tezden s dekanom, tak nam vravel, ze sa to robi tak, ze si nevesta a zenich povedia ci to chcu alebo nie, no a my sme davali penize (teda rodicia obe strany spolocne za nas ako za deti a vravel, ze v takomto pripade sa uz nevybera) tak staci im asi len povedat, ze si to nezelate inam mam za sebou pedikuru, zajtra ideme cely den roznasat vysluzky, este rano o desietej nechty a potom snad uz kluuud (aj ked sama tomu neverim)... ak sem uz nestihnem kuknut, tak mi drzte palce a vidime sa v sobotuuu (aspon niektore teda)
Odpovedať
aha a miska - skusila by som asi folklorny subor turiec - szabova na nich bude mat asi kontakt, podla mna by ti pozicali - alebo potom v priekope je taka stara pozicovna aj masiek a krojov tak mozno tam..
Odpovedať
Profilova fotka
Jackie-tak ja už mám všetko dôležité-hudba,foto,kamera,bus,zákusky............oblek z Milady :-D priatel nemá ešte košielku a biele topánky a ja riešim už iba veci okolo svojej vizáže a veci ako svadobné auto a také detailíky. Silvisa,veru,hlavne nech ti je dobre v sobotu-zajtra idem na prac.konkurz,ale určite nezačnem sobotou,tak ja určite dojdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvisa,ja som už taká zblbnutá,že sa ešte raz musím opýtať o ktorej máš sobáš?alebo baby,neviete to niektorá?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?