Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
:-D he he dííky
Odpovedať
Profilova fotka
počuj tak ja asi nakoniec do toho kina dnes nejdem, nemožems a tam ani dovolať a sa mi tam nechce merať cestu zo strani len tak...asi tam vyšlem dnes sestu nech kupi listky......... škoda mohla som ťa vidieť na živo v plnej parade
Odpovedať
Profilova fotka
škoda, ale tak snád v sobotku- ak budes moct tak dojdi kuknut ;-) Budem rada ak tam niekoho odtialto uvidím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja už letím, nejako nestíham :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, momentálne sa intenzívne pripravujem na svadbu preto nemám veľa času na internet. V rýchlosti odpoviem na Vaše otázky: zanetka09 - svadbu máme u nás v Sklabini aj obrad aj hostinu, šaty som mala vybrané už v marci, keď som si šaty rezervovala tak ešte v Martine Grand Design svadobné centrum nebolo. Pretože sestra Danka úzko spolupracuje s Patrickom, majiteľom svadobného centra tak som neodolala a dohodla som si skúšku šiat. Nakoniec som aj oľutovala, že som tam vôbec šla a tie šaty skúšala pretože tam majú naozaj krásne šaty z ktorých by som si určite vybrala. Aj šaty z Bieleho sna sú krásne ale už staršie, keďže som už zaplatila tú zálohu na ľadovni, nechcela som sa zachovať neseriózne, napriek tomu vrelo odporúčam navštíviť obidva salóny aby ste si mohli spraviť svoj názor. miska_kac - mám sa super akurát niekedy nestíham ani dýchať zoska - máš pravdu som sestra Danky z Daniely dizajn lebo my sme ako tie Danka a Janka z rozprávky :-) Tak to si teda ty, čo segra robí výzdobu v našom termíne. Tak ti držím palce nech Vám to dobre dopadne.
Odpovedať
ahojte.. tak som sem nakukla co nove.. veronika si zlata, dakujem, ze si na mna myslela.. dnesok je za mnou co som velmi rada, otrasne bolo teplo, este, ze auto malo klimu a nenapadlo mi nic lepsie ako si na behanie po uradoch obut vysoke podpatky a tak straaasne ma otlacili - au au au :-( .. som zvedava, ci sa mi zotavia nohy do svadby..(to som este ani nezacala rozchadzat svadobne :-| ) inak som spravila 5OO km ale v pohode bolo (stihla som aj ikea :-p - na balkon stolicky a stol kupit konecne, ved uz aj zima bude za chvilu), dokonca sa uz a v ba orientujem - som si uvedomila, ze mi bude aj smutno za tymito sluzobkami, ale no ved zmena je zivot.. dorazila som o siedmej, to sme boli este u farara, potom tortu zajednavat - aj tak sme to dokonca nedotiahli, mam si este nast nejaky obrazok, aby presne vedela, co chcem.. zoska viem si predstavit, kolko ta toho caka...a vobec nezavidim, ja uz sa pristihujem pri takom tom, ze rezignujem.. ja zajtra kozmetika, cistenie, masaz tvare a taky oddych, solarko, potom letim pre maleho ku mojej starkej, vo stvrtok posledna skuska siat v prievidzi, v piatok skuska ucesu, make-up...a cez vikend sa budem zotavovat z piatka :-N inak boli sme v sobotu na bathorycke - velmi dobre podla mna, ale som mozno aj neobjektivna, lebo som zatazena na jakubiskove filmy :-D som zvedava, ako sa ti to bude zoska pacit.. no tak som vam zase napisala roman a idem citat...
Odpovedať
ach jaj, to som naozaj napisala "este, ze"? :-D som fakt asi pretazena..
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute ;-) Bathoryčka bola v poho, len ma uz ku koncu straaaasne zadok bolel :-D Silvi no šikula si, ako si to postíhala, no a teraz ti odporučam nosit sandalky a slapky aby sa nohy rýchlo zotavili...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvisa,som rada,že si to prežila bez vážnej ujmi na zdraví.......za jeden den zvládnuť tolko vecí,supermanka s teba :-D Zoska ten účes je tak elegantný a perfektne ladí zo závojom,máš krásnu farbu vlasou-zlatovláska naša :-D Miška a ty ako pokračuješ s prípravami?..........nech porovnám ako daleko oproti tebe som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dorabam postupne oznamenie kedže som si sich robila uplne sama a pomaličky ich cez weekendy chodime rozdavať, u nas je taky zvyk že ich davame osobne .... no a čo ja viem, dobre mam zajednane kvety, vyzdobu, prstienky vlastne čakam už iba na 2 tyžden pred svadbou vtedy sa mam znova so všetkymi stretnuť tak pa
Odpovedať
ahojte.. dakujem za pochvaly, nohy mi cez noc opuchli ;-( a uz bolia aj v slapkach- nepoznate nejaky recept ako im pomoct? inak pisem, lebo potrebujem poradit.. neviete ako ma prebiehat odobierka a hlavne co ma hovorit starejsi - nam bude draheho bratranec a moc sa v tom nevyzna (podobne ako my) a hlavne sa vrati z anglicka den pred svadbou, tak mu musime priblizit ako by to mala vypadat.. prosim prosim, alebo nejaku stranku kde sa to da pozriet.. dakujeeeem a idem makat a poobede po maleho, tak sa nanho uz tesiiim ;-) uz len dnes a zajtra a som dommaaaaa 3 tyz..
Odpovedať
alebo sme sa teraz s drahym bavili, ze by teda pristal na toho profesionala.. nejaky kontakt nahodou neviete? majkaa ty si mala starejsieho profesionala, vsak? prosiiim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
počuj obrať sa na Patrika BAgonu oni majju super starejšiho, myslím že kontakt na neho maš a ešte je tu jeden pan on je DJ a stareši v jednom .... a ešte mam kontak na jedneho z Bystice
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, no dnes som bola na nechtoch....4 hod a 15 min. som tam sedela!!! ale su fajn, nemam dost dobrý foták takze sa mi to nepodarilo odfotit ]-( ale su akrylove, francuzska manikura, konce ozdobené trblietkami a kvietkami...proste svadobné :-) Inak silvi, my starejsieho nejdeme mat...prihovor na odobierke urobi moj ujo, a ponukanie nevesty moj ocino... :-) Pripitok na hostine bude mat zase ujo a este kamaratka- za mladých... a potom už len voná zábava, ešte kamošky spravia odčepčenie o polnoci a predtým ma chcú okolo 22.00 uniest do kozla ale mne sa moc nechce :-| Dnes som vybavila bus, fotenie v botanickej zahrade pri SNMuzeu a zajtra ideme dotiahnut detailiky s kameramanom... :-) Uz som sa poriadne nevyspala asi tazden...take chobotiny sa mi snívajú 8-( A este k tomu vsetkemu som si dnes strhla pluzgier na nohe...strasne to bolia mam pocit, ze sa mi to do soboty nezahoji ;-( a od dnes mam antibiotika...zapal krčných mandlí...ale uz som asi rezignovala na stres, lebo mi je to jedno ;-) majte sa krsne zatial, pa
Odpovedať
Profilova fotka
No zoska,tak tie nechtíky sú určite krásne už len podla opísania-kde si ich bola robiť dať? :-D no,ale tie 4hodiny nechápem teda......mne sa už prestalo snívať o blbostiach,ale od žalúdka mi je stále zle.......prehána ma a nafukuje.Mám celé nohy doštípane od grilovacej akcie včera,no. Ja som dnes mala stretko s fotografom a dopadlo to tak,že sa budeme fotiť pred obradom v parku tu v MT a potom sa ešte nejaké záberi dofotia v tej Valči. Zoska,o kolkej máte ten obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
Nika obrad je o 15.00 v galérii. Nechty mi robila taka pani...rozbieha svoj salon v Spektre (vedla Geka)...IPnem ti kontakt...a dnes k nej ide segra tak uvidime ako dlho tam bude...povedali mi že to je individualne niekedy sa to da stihniu aj za 2 hodiny....asi mam krivé nerchty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, zajtra ti želám vydarený svadobný dníček, nech všetko, podľa možností, vyjde ako má ;-) Hlavne si uží každú minútku, lebo strašne rýchlo ubehne. A takisto aj dalším nevestičkám, ktoré zajtra čaká ich veľký deň :-)
Odpovedať
Zoska, aj ja ti chcem popriat aby zajtra vsetko prebehlo podla tvojich predstav x-) a potom daj vediet ako si to prezivala. Vsetko dobre! ;-)
Odpovedať
to strawbery: ty budes mat hostinu vo Valci? Ak ano, tak sa ta chcem popytat na niektore veci.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvi,áno budem mať svadbu vo Valči v Snowlande..........pýtaj sa kludne na všetko čo potrebuješ ;-)
Odpovedať
ahoj Zoska, srdecne ti blahozelam k vcerajsiemu sobasu x-) Ako sa citis ako cerstva "mlada pani"? Ako to prebiehalo? Som velmi zvedava... 8-) urcite si bola ta najkrasia nevesticka a tvoj, teraz uz mangel, bol hotovy ked ta videl x-) a popolnocne satocky mali tiez veliky uspech...drzime silne palce, nech ste spolu stastni minimalne tak, ako vcerajsi velky den D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby včera som sa bola pozrieť na zosku, bola fakt nádherná, všetko na jednotku šaty, kytička všetko už sa tešim kedy sa prihlasi a popiše s nami
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte kočice :-D Tak už to mám za sebou... Bolo veeelmo dobre ;-) Miška som rada že si prišla kuknút a som na seba hrdá že som ťa spoznala :-) Po obrade som už bola trochu mimo a neviem či si tam bola ešte aj potom, ale si zlatá, že si došla. Zanet...popolnočky mali fakt uspech, kazdy chvalil a chvalil ;-) Všetkým sa páčil DJ, traja ludia počas hostiny si nanho prišli vypýtať kontakt...takže zábava na jednotku a to je podstatné :-) Majka...sorry ze ti pisem teraz az, ale od piatku mi nesiel net, takže som sa nemohla podelit o sadobne stresy..., ale aby som odpovedala na tvoj dotaz- hostina bola v Stavoindustrii (spokojnost len na 50%- ak chcete dakto vediet prečo napíšem do IP) Skusim sem hodit pár fotiek čo som splašila od hostí a tie profi fotos dodám neskor, lebo v utorok letime do Turecka na honeymoon :-)
Odpovedať
pani Zoska, tak to uz netrpezlivo cakame na fotecky x-) som velmi rada, ze vam vsetko tak superkovo dopadlo, uz len pekne si uzit krasnu dovolenku ;-)
Odpovedať
zoska- blahozelam buducej pani a prajem v zivote vela, vela lasky a porozumenia. Tesim sa na fotecky. Napisem ti odkaz do IP.pa
Odpovedať
ahojteeee v prvom rade bahozeam zoske..a prajem vela vela stastia a harmonie v manzelstve :-) zoska ja som asi dnes nejaka divna, ale normalne ti uz aj zavidim, ze to mate uz za sebou :-p ja totiz zacinam byt velmi nervozna ja som v piatok absolvovala skusku ucesu a licenia, tak som spokojna, tiez som bola na skuske siat este vo stvrtok a taky pristup baby, ze som mala sto chuti sa otocit a vypadnut.. neznasam typy ludi, ktore sa liskaju, aby vam nieco predali a ked je to uz iste tak sa spravaju uuuuuplne neprofesionalne..mam v salone natalia v prievidzi objednanu (okrem siat) ozdobu do vlasov od marca (neviem ci nie uz od februara) a isla som po nu, odlozila som skusku ucesu kvoli tomu, aby som ju mala a mila pani mi povie, ze este neprisla (ozdoba za 2200 sk a ked som si ju tam objednavla, tvrdila, ze nie je probem, ze do dvoch mesiacov to tam je, na skuske zaciatkom jula mi povedala, ze pride urcite 21.7., no a vo stvrtok, po tom co som jej povedala, ze uz teda nemam zaujem, kedze ju nema, lebo idem na druhy den skusat uces, mi hviezda povedala, ze to teda nie, ze ona ma v zmluve, ze mi vsetko ma odovzdat az do 4.8. 8-( a ze to ide z talianska a ona to nema ako ovplyvnit - kua to ide asi peso s nou niekto!!!) no a zabila to tym, ze ja som si aj isla vyskusat saty,ktore mali byt uz na mna upravene a mala som uz len skusit, ci to sedi a tuto stredu co bude ich uz len zobrat.. no a ja tam pridem a ona, ze no pojdeme ku krajcirke, ze ta mi vezme miery, aby vedela co ma ako potom opravit!!!! to ma uz dorazilo a som povedala, ze takto teda nie, tak to tam robila krajcirka na mne (trebalo ich predlzit a vybrat vypchavky na prsiach) no a to sa ta krajcirka este rozculovala, ze co to ma by, ze to ma robit na mne a ze to ona nema cas...a majitelka salonu, len omielala, ze oni to takto robia, ze vezmu miery a bla bla - proste vobec nedrzala slovo..nic, nezodpovednost - neodporucam..(som sa opat nastvala, ako to tu pisem ]-( ) no ale o inom: stihli sme cez vikend rozlucky v kozli, ja piatok, drahy v sobotu, dobre bolo, som uz davno tolko netancovala.. draheho rozlucka sa niesloav inom duchu, ked mi povedal kolko sa vypilo (uz to potom bral na flase) som sa len rehotala, no a mal aj stripterku ]-( no chapci si to proste uzili.. ja som zase dostala od bab pradlo, za ktore by sa nehanbili ani tie na E 55 :-D :-D :-D teda neviem, ci si to niekedy obleciem.. no nic letim a este sa ozvem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,v prvomrade blahoželám Zoske a s celého srdca Vám prajem krásne a štastné manželastvo.........bola si nádherná-aj ja som tam bola-chybu som spravila asi tú,že som zabudla v tej rýchlosti ryžu :-D a že som mala na sebe šaty-takže som splinula z davom,no a mrzí ma,že som sa hanbila prihovoriť :-| ............Miška,nespoznala som ta,teda som si nebola istá či si to ty.Tiež sa veeeeelmi teším na fotos a prajem supiš svadobnú cestu :-D Silvisa,tak toto je otras prístup ako,keby si to nemala za chvílu,tak sa hádam aj na opätku otočíš a ideš fakt preč. Určite by som im ale aspon dala najavo nespokojnosť.My máme tiež objednané niektoré veci až v Prievidzi,ale v salone Milady a tam je fakt super prístup. Baby,vy všetky sa chodíte baviť aj normálne do Kozla?......že som vás žiadnu tam ešte nevidela,ja tam už ale chodievať nebudem-je tam hrozne dusno až som tam odpadla-podotýkam,že som tam bola len na minerálke. Silvisa a tebe striptera nezohnali? :-D ...........
Odpovedať
veronika mne nie ]-( :-D .. a drahemu podla rozpravania tiez az ked boli "nacecani" - no ved vravim pusti chapcov niekde - drahy ked odchadzal tak zrazu sa tak zamyslel a vravi: pocuj, ved to ja idem posledny krat niekde takto von bez obrucky !! tak a asi v tomto duchu to islo.. ked som pocula, co vsetko tam dorabali, tak to moje bolo len take tiche posedenie pri samovare :-D (no, ale ze sa na nas pytal barmanov na druhy den a ze hned vedeli, ktore sme boli :-D ) inak ja do kozla moc nemusim, celkovo uprednostnujem skor grilovacky, pripadne bytove "akcie", presne ako vravis je tam otras vzduch a teda ta hudba tiez nic moc... to uz iba ako stara paka spominam na super akcie v alpii, kym sa to tam nezopsulo ;-) , alebo ze by som ja tak "vyrastla"? no ale zase na druhej strane moj mirec kozel moze, niekedy ho upodozrievam, ci nesuhlasil s tymto bytom, ze to je tak blizko :-D ale aby som mu nekrivdila, idu sa tam v priemere tak raz do mesiaca dvoch vybesniet a samozrejme, ze to tam zatvara...a kedze to ja moc nemusim, tak som niekedy aj rada, ze ide sam.. aj ked v tancovani nam to spolu celkom ladi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Nika ty si tam bola? No to je škoda, ze si nejak nestrčila predo mna, že čau ja som Nika z mojasvadba :-D Mišku som spoznala hlavne podla okuliarov...ked som len tak v dave zahlaidla kočku ako sa na mna intenzivne usmieva aj s priatelom :-) Ale tiež sme sa nerozprávali a po obrade som bola akosi mimo a už som nevnimala ludi pred Galeriou, az teraz ked pozeram fotos, tak mi dochadza co sme robili.. Fotky dam nejake v priebehu zajtrajška...dufam. No a silvi, ak ti mozem poradit, pozri si zakon o ochrane spotrebitela + aj v Občianskom zakonníku máš nejake ustanovenia o neskorom dodani...ja som takto stažnostou vybavila 30% zlavu na sedačku ked nam meškali s dodním 11 tyzdnov!!! Zmluva- nezmluva....skusim pozrieť či to niekde ešte nemam uložené a poslala by som ti to. A mrzí ma že máš takýto fakt zbytočný stres a naťahovačky :-| ale som sa rehotala-že či to niekto pešo nesie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zoska tak aj sa ti prajem všetko dobre do manželstva... bola si krasna ....... ja som sa ti aj chcela prisť potom prihovoriť ale bola si taka rozrušena a šťastná že som ťa radčej nevyrušovala od rodiny... no strawbery škoda že som nevedela že pojdeš tiež ja by osm tu ryžu bola zobrala ak by som mala nejaku podporu .............. a ja som aj kukala či tam niekoho z mojej svadby neuvidím ale nikoho somnespoznala iba zosku ...... ozi a fest nahoda zoska, ja som bola pozyvať v tej den ešte na svadbu a bola som u tety na severa a ta mi odporučala nejaku babu čo pečia tak prišl a ukazovala mi fotky a vravi no a teraz som robila tuto a to tvoja torta .... som sa fest smiala že aky je ten svet maly... no a ako bola si s pokojna z tou tortou???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?