Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, pozerala som predpoved na 10 dní a malo by sa od soboty vylepšiť počasie, tak dufam, že to vydrží :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čau Zoska ;-) Už si sa dohodla s DJ na podrobnostiach?
Odpovedať
Profilova fotka
Nedvíha mobil ]-( takže nie, ide ma poraziť....
Odpovedať
Profilova fotka
za prístup :-| Baby, včera sme si po dlhšej dobe pozreli s manželom kúsok svadobného DVD :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ste mali spomienkový den? :-) Kto vám robil DVD?
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, ani nie. Len už dávnejšie som mala chuť pozrieť si ho, tak sme si včera aspoň kúsok pustili u rodičov (doma nemáme PC). DVD sme si dali urobiť u p. Vajdela a boli sme max. spokojní. Predtým nám požičal svoje ukážkové DVD a páčili sa nám, tak sme neváhali. Mal aj fajn prístup a dobre sa s ním spolupracovalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Ja som tu nová, dnes som sa zaregistrovala, predtým som len sem tam niečo prečítala a som rada, že je tu aj takáto téma pre Martinčanky.
Odpovedať
Ahoj Janinkak, vitaj tu "u nas" :-D Tak ty to mas asi najblizsie, urcite vsetko povybavovane a uz spokojnucko cakas na svoj velky den D ;-) Kde mas svadbu, ak smiem byt zvedava? Ved ak mas chvilku, tak napis viac, aby sme sa mohli inspirovat, aspon ja ;-) Mirka, sme momentalne s priatelom v Irsku 8-( len to pocasie ma neskutocne unavuje, no ako citam, nemate o nic lepsie pocasie ani na SK. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janinka, tak tebe už svadba fakt klope na dvere, tak sa pochvaľ čokde ako maš??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vyzerá to tak že sa nám zatajuje DJ :-( Už sa mu dva dni nemozeme dovolat, tak sme volali jeho manzelke a ona nam povedala ze mame zavolat o dve hod. tak sme volali a on zase nezdvihol!!! ]-( :-( Ahoj janinka.... nie si ty náááhodou sestra od Danky z Daniela dizajn...dnes som tam totiž bola a vravela že jej sestra Janka sa tiež vydáva druhého...tak som videla aj časť tvojej výzdoby...budeš to mať krásne....teda ak si to ty :-D
Odpovedať
ahojky.. vy ste toho zase stihli popisat, obcas vas kuknem v robote, ale nemam tam cas pisat.. zoska, tak to by ma piclo, ak by sa mi niekto zatajoval.. ja som zvedava, co sa nam pokasle, nabuduci tyzden sa chcem stretnut aj s DJ aj muzikou zivou, tak uvidime..tento tyzden je relativne v pohode, zacne to az na buduci, to mam ist na skusku siat do prievidze, kupit dovtedy vhodnu podprdu, a v piatok uces skuska, licenie a vsetko proste.. uz to vidim ako bude vsade chaos ale nech uz je ako chce som sa rozhodla, ze ja sa v sobotu nemienim stresovat ak aj nieco nevyjde.. ja mam za ulohu byt len krasna :-D a hlavne prist nacas, na co predpokladam bude dohliadat polovica rodiny, kedze ja som notoricky nedochvilna..no mam s tym proste problem - teda ja ani tak nie ako ti co na mna cakaju :-N (moja mama sa vydavala a tej som fakt ze skoro nestihla svadbu - 10 min cakali a potom to vzdali a sli do toho a to som sa prave objavila - snad mi to teraz vsetci nevratia :-x ) ozi, idete niekde na svadobnu cestu? janinka: ak si naozaj dankina sestra tak sa pozname urcite, teda aspon z videnia, chodila si s mojim brachom minom do triedy na zakladke... no a k tym darom co ste pisali: my sme mali dnes take dohadovacky s drahym, lebo samozrejme nepotrebujeme obliecky a plachty a uteraky - to skor ventilator do zachoda atd ]-( no uzas.. inak ja mam s tym problem, lebo nie kazdemu sa da napr. kamaratom povedat ze chceme peniaze a ked sa opytaju co chceme, tak tazko mi je povedat, ked neviem kolko nam chcu dat.. :-S
Odpovedať
Ahoj Zoska, tak to je ozaj sila, ked ti DJ nedviha telefon takto na poslednu chvilku pred svadbou. Ako sa vola, nech si dame na neho pozor ]-( Vyzera to tak, ze zodpovednost veru nieje jeho velkou strankou, ja by som nerozmyslala a hladala rychlo ineho...nechcem strasit, ale ak pozabudne aj na vas velky den? :-o Mirka, tusim, ze si sa to pytala ty...zatial to vypada na cca 90 - 100 ludi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj zanet, ja som ho rezervovala uz vo februari, lebo som dostala nanho vela dobrých referencií. Povedal mi ze týžden al. dva pred svadbou mám zavolat a potvrdit ci vsetko platí....no a on si medzitým zmenil čislo...to nové sme uz zistili a teraz nedvíha.... Meno ti napisem do IP, aby sa mi náhodou niekto nepomstil :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kokšo zoska tak to je sila, nedvíhať ti telefon a takto pred svadbou, ja byť tebou tak si tiež rýchlo niekoho hľadam, a dala si mu užzalohu??
Odpovedať
Profilova fotka
Zanetka, to aby si si pomaly rezervovala miestnosť v Stavmarte. ;-) Nie je veľa miestností na taký vyšší počet ľudí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, už som volala s DJ-om!!!! Teda on mi zavolal, včera sme mu poslali sms, tak sa už ozval....som bola prekvapená... milý, ochotný, vybavila som prvý tanec, odčepčenie, aby aj pár ludoviek zahral pre starších hostí...paráda... Kamen zo srdca je dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim .... a katastrofa zažehnaná 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Parááááda, Zoska x-) Môžeš sa vrhnúť na dalšiu úlohu :-D
Odpovedať
Zoska, tak to som rada ;-)
Odpovedať
ahojte baby prosim vas potrebujem pomoct, kamoska z anglicky co mi pride na svadbu, mi dala za ulohu ju objednat ku kadernicke, ale moja cese v ten den celu moju rodinu..a ja nikoho ineho nepoznam.. prosim dajte mi tip, ak mate nejaku osvedcenu.. ta kamoska ma do pol chrbta dlhe vlasy a chcela by to nejako vycesat, tak sned nejaku sikovnu. kujeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
silvi IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak som sa prave vratila zo skusky siat...bola som uz dnes lebo ma poprosili, ci by som nemohla prist skor, lebo vraj buduci tyzden maju vela neviest...tak uz to mám za sebou a vo stvrtok si prídem po ne. Vsetko sedi, aj boty aj bižu, tak som rada :-) Silvi, ja ak ti len možem poradit šikovných kaderníkov v MT tak len orientačne, čo viem že dobre robia su Erika z Le Charme (vzadu vedla Elefantu) a nejaký chlapík vo vlasovom štúdiu pri reštike Etna, ale kontakty neviem, to by si si u musela zistiť...ale kamošky tam chodia a sú spokojné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, uz len tyzden, tesis sa? :-) uzi si to a neboj vsetko bude ako ma byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tesim aj netesim :-| akosi vela sa problemov vyskytlo v poslednom čase tak su u nás hadky akosi často a na to nie som zvyknutá :-( Snáď je to len predsvadobný stres a potom to bude zase všetko o.k. Tolko roboty a starostí okolo toho a potom to tak rýchlo ubehne.... Prestávam prijímať potravu...mám akýsi stiahnutý žalúdok, ach jaaj Ked to tu budem čítať o dva týždne tak sa hádam budem usmievať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tomu ver, ze sa budes...ja som ani nevedela ako ten den rychlo ubehol a teraz sa mi to zda strasne daaavno, hoci este neubehli ani 2 mesiace :-) neoplati sa stresovat, ved ide o pekny den, a nema sa co pokzait, hlavne si ho vy nepokazte...ide najma o vas dvoch, ja som ten stres ani moc nevnimala, asi preto, ze som bola v praci a dovcu som si brala az v piatok predtym, tak az vtedy dolahli tie brusne nervozity na mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ja mam velmi šikovnu kaderničku, pošlem ti kontakt cez IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Zoska ty si ma hneď odhalila. Áno máš pravdu Danka je moja sestra. Ja sem moc často nechodím, len raz za čas lebo doma nemám internet preto sa niektorá nenahnevajte ak by som dlhšie neodpovedala. Veď aj teraz sa nestíham čudovať koľko ste toho stihli popísať. Zanetka je to skoro tak, že naozaj máme už skoro všetko vybavené. Keď budem mať čas, možno pridám aj foto z príprav. Pôjdem si skúšať šaty do toho nového Svadobného centra Grand Design, tak možno bude aj nejaká fotečka zo skúšok :-) Už sa na to teším. Silvi, vidíš aký je ten svet malý ;-) Zoska, tak s tým dj ste to mali poriadne kompllikované ale som rada, že vám to nakoniec dobre dopadlo.
Odpovedať
Janinkak, to si len teraz ides skusat svadobne saty :-o vsak mas o tyzden svadbu...neni to na poslednu chvilu? :-x Niektora z bab mi pisala do IP, ze Daniela dizaj spolupracuje s tymto novym svadobnym centrom Grand Design =-) zeby skryta reklama? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi super kadernicky su v salone Gestil v Kosutoch. sesterke urobila na svadbu super uces a celej mojej rodine tiez. a vie to super s priceskami. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženičky, som rada,že sa to tu takto rozbehlo s novými nevestičkami. S tým počasím je to fakt otras ]-( Dnes som pozerala správi ohladom záplav a tam podla slovenských meterologov má od nedele začať znovu leto-30tky teploty.....tak som moooooooc zvedavá na to. Nech je počasie aké chce,ale každú augustovú sobotu MUSI byť pekne proste a teplo. Emily23-tak týmto príspevkom si ma veeeelmi potešila, pretože ja si v tom salone, ktorý je fakt pár metrov od môjho bydliska chcem dať urobiť účes, make-up a nechty-všetko v jednom salone, no super. Háčik je len v tom, že mi dali vedieť, že možno budú v ten den malovať-tak baby asi viete ako sa cítim. Tak super by bolo tam v ten den prísť, oni ti urobia všetko a za rozumnú a fakt dobrú cenu, no. No a teraz to bude možno pass .Mama sa ide zajtra tam dať ostrihať, tak pôjdem s nou a uvidím čo sa mi podarí vyjednať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?