Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hej o jeden stres naviac, mna najviac štve, že kde priddem a chcem mať niečo z krku tak tam ma odbiju že dva týžden pred svadbou, všetko kvety, šaty, fotograf, starejší..... však ja sa budem musieť potom asi rozštvrtiť...... zoska: a aku idete mať prvú pieseň
Odpovedať
Profilova fotka
uz dlho máme vybratú od richard Marxa- Waiting for you.... Začala sa mi páčiť aj jedna od Tamie (Dance my dreams) má nádherné slová, ale už to nejdem meniť, možno sa zapáči niektorej inej neveste... ak sa vám chce, tak si vypočujte: http://www.youtube.com/watch?v=9JDTAq... http://www.youtube.com/watch?v=55PuX-...
Odpovedať
Profilova fotka
počuj zoska a ako to idete mať? najprv si zatancujete svoj tanec a druhy budete tancovať rodicovsky a postupne sa budu pridavat hostia?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=QKC235... ja rozmyšlam o tejto, ale ešte nemame vybraté a na tejto zatiaľ nepoznam slová ....
Odpovedať
ahojte baby.. vy ste teda popisali!! vobec vas nestiham..vcera sme vymalovali obyvku, upratovali, zehlila som, uz mi z toho sibeeeee.. no ale bola som kocikovat kolegyni malu dcerku 10 mesacnu - aaaaach som bola unesena, najkrajsie dievcatko ake som zatial videla a maly samson moj bol hotovy tiez.. - tak sme mu zatial slubili kanarika :-D inak som vcera stihla matriku ziadost a kupit malemu koselu svadobnu, zajtra ideme do za zaodiet zenicha, v piatok idem do maxu so svedkynou nejake pradielko pozriet :-x no inak mi ideme mat prvu piesen z muzikalu muolin rouge : come what may - krasna a hlavne tie slova.. no a come what maybolo aj motto na anglickych oznamkach... inak som sa chcela opytat: idete mat a vasi drahi rozlucku so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, aj ta tvoja pesnička bola v mojom užšom výbere, ale potom sme ju vylúčili, lebo by sa na to zložito tancovalo s mojím drahým, ktorého už dva mesiace sa snažím dokopať k tomu aby sa naučil aspon základný walcový krok.... No my to budeme mať asi tak, že nás prevádzkar poprosil, aby sme to mali medzi polievkou a hl. jedlom...takže prvy tanec bude po polievke, potom sa nejeme a začne zábava, asi tak že vezmeme tancovať rodičov, potom sa nejak prestriedame :-) Uvidíme nad týmto si hlavu nelámem, DJ nás usmerní Silvisia... my sme mali mať rozlúčku každý zvlášť, ale kedze vela kamarátov je v zahraničí, bud pracovne al. na dovolenke a prídu az pred svadbou pár dní, tak ideme spravit tuto sobotu taku mensiu párty spoločnu pre tých ktorí su na SVK u nás doma a ak bude dobre tak sa možno presunieme v noci niekam do podniku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mi zatiaľ iba uvažujeme, peťo chcel isť stanovať s kamaratky a aj so mnou atak sommu navrhla nech ide sam, že si aspon užije taku pansku jazdu, už dlho nikde nebol bezomna, a predsa ked su chlapy sami je to ine ako ked tam maju polovičky, no a ja by som zašla na prazdniny k mojej svedkyni na kysuce, spravili by sme si enchty, popili z babami vinko a tak .... no ale ešte sama neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj silvisa, práve si my pripomenila, že už 5mesiacov mám objednané spodné prádlo na svadobnú noc, panebože!!!Ved oni to už určite predali ked som tam pre to nebola...........teraz zhánať inde iné,pretože to dlho trvá to objednanie,ach jo. Inak,áno aj ja aj priatel ideme mať rozlúčku zo slobodou...........cez víkend tak 1-2 týždne pred svadbou. Príde mi kámoška z Námestova, sesterka, svedkyna a ešte asi tri kámošky, no.Dúfam,že už mi vybavujú nejakého tanečníka xixixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak,kde sa túla Majka?.............kedže mám svadbu tam kde ona,potrebovala by som ju tu ako sol. Majiiiiiiiiiiiiiii kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
Majka je asi na dovolenke stale
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme sa vratili. Uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Odpovedať
ahojte tak sa hlasim aj ja prave sme sa vratili zo ziliny, tak oblek nemame, ale obaja moji chlapi si kupili topanky a to je uuuuuspech, hlavne pre samsa som sa bala a tie stali len 500 tak som spokojna.. no takze na oblek ideme do bb a tak sa zaroven stretneme aj s fotografom a kameramanom kedze je odtial.. co sa tyka rozlucky ja uz mam v kozli zajednane na 1.8. teda piatok - bude nas cca 20 :-p a s drahym sa striedame, takze on potom v sobotu, ale kde to neviem, asi predpokladam pojdu na chatu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
majiiiiiiiiiiiiiiiiii čau kočka
Odpovedať
Profilova fotka
ake boli líbanky
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale ak si kupila topanyk tak to je úspech, mi máme oblek, len je čokoladkový a nemožek k nemu zohnať topanky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miiiiiska ahojcek a vsetky nove dievcata a aj tie co uz poznam, nechcem napisat stare :-D . Bolo dobre, boli sme s mojou malou svagrinkou, tak to neboli ani tak libanky ako opatrovanie, ale nestazujem sa. Veru uz by som si bez tej malej sibalky nevedela ani predstavit, ze by tam nebola. Teraz mam ale vela roboty a dnes sa mi moc nechce nic robit.
Odpovedať
Profilova fotka
ale dne ani nemožeš robiť, čo si ved si sa teraz vratila
Odpovedať
Profilova fotka
vies ale ja som tak workoholik
Odpovedať
Profilova fotka
no ale dnes sa ti aj tak nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, ale zajtra toho bude neurekom. A ty co mas noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ej už som sa stretla so szabovou ohladom výzdoby takže ju budem mať do fialova a čierno biele doplnky.... no a bratranec moj a bratranec peťa si beru kameru na svadbu a take amaterske zábery nám stačia na spomienky takže sme odvolali kameramana a sme učetrili
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majka............takže bolo dobre?čo počasie?....... Tak kedže máš zajtra toho moc,tak ti teraz nebudem písať nič čo chcem,až pozajtra ti napíšem. Vitaj doma :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, nejak nestiham sem kuknut, no popisali ste toho riadne vela, mam co robit, aby som to precitala :-D Vidim, ze niektore z Vas to maju ozaj len "za par" =-) Drzim Vam palce, nech Vam to vsetko vyjde podla vasich predstav. Budeme sa tesit, na vase referencie, aby sme aj my, co nas to len caka, vyberali len z toho najlepsieho. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zanetka, ty sa kedy chystáš vydávať?
Odpovedať
Ahoj Mirka, tak zatial to vypada na september 2009, no presny datum sa este stale nejak nevie upresnit :-S musim totiz trosku prisposobit datum, rodine a znamim, ktori ziju v zahranici, tak je to trosku komplikovane... 8-( no pevne verim, ze sa k nemu v co najblizsom case dopracujeme x-) Vsetko len zaciname vybavovat, tak sme na uplnom zaciatku toho velkeho "stresu" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zanetka, a koľko hostí zhruba budete mať? Kde teraz žiješ, ak to nie je tajné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vyzera to tak že leto už skončilo
Odpovedať
Profilova fotka
Miška, verím, že ešte príde ;-) Ved už tento víkend má byť pekný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam hej, lebo ako fuka teraz vonku ... des
Odpovedať
Profilova fotka
nooo hrúza. Chystala si sa niekde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?