Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to poznám...ja som nechcela závoj vôbec...že načo do galérie...,ale potom prišla baba dala mi ho na hlavu a páčilo sa mi to strašne ;-) Mám taký po pás, dvojvrstvový a olemovaný jemnou výšivkou Asi viem ktorý máš ty...majú ich v sal. Kristína k šatám z kolekcie Pronovias
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne, sa mi pacil aj taky podkovany ten som chcela najskor ale tento sa mi viac hodil k satam
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ten je fakt nádherný a pokial sa hodí k šatám tak to budeš mať super... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale aj strasne drahy, ja som vobec neni typ na taketo vyhadzovanie penazi ale nastastie sestra bola so mnou tak ma ukecala .... a som rada
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Miska, my sme kupovali svadobný oblek aj bielu košieľku v MODEVe (bývalý koníček na pešej zone). Popolnočnú som našla v Priore na poschodí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes pribudol do svadobných albumov jeden, v ktorom má tá kočka moje šaty ;-) ten album má názov Katarína Badžgoňová... Sú také pekné :-) už sa na ne tešíím
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky, asi ste si všimli, že ANCULA sa už dlhšie nehlási... bude to tým, že od 7.7. sú už traja- Anculka, Vladko a malá krásna LAURINKA... :-D :-D :-D Anculka mi poslala adresu na "koníkovský" album... no mrknite nie je krásna. http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som tom kukla...anculku som sice "nezazila", lebo som tu este nebola prihlásená, ale poznám ju aspon zo zopár starších príspevkov.... Laurinka je krásna(aj ja chcem dievčatko - Lauru :-) ) a má aj pekný dátum narodenia
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme Iva ;-) A ty máš kedy termín?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka,no áno,ja som tiež po nej pátrala............je krásna a velká bábika:D............tak ak si s nou píšeš,tak ju pozdravuj.Aj ja som zvedavá,kedy máte termín a tak :-D .....ako sa máte? Miška,tak ty budeš nádherná nevesta,sa nenormálne teším na váš svadobný album.Teraz idem kuknúť tie Zoskine šatičky.......
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska,tak sa ti nečudujem,že sa už tešíš...........sú prekrásne,také jednoduchšie,ale za to vkusné.........joj baby,už aby to bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, nechci to uz, potom to budeš chcieť znovu a budeš banovať, že je už po tom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ved ja viem,ale ked tieto babule tu ma tak nažhavili,ale vychladnem,slubujem. :-D Dnes som veru behala hodinku v tých mojích topkách a dalo sa,no a aj závoj som si skúšala-z vrchu,zo spodu a tak..........otec sa na mna pozeral so smiechom,že ako malé dievčatko xixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vychladneš až po svadbe. Tieto augustové nevestičky ťa ešte viac nažhavia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby myslíte,že je dobrá cena 10 000,za foto´plus video-600 fotiek na DVDz pekným obalom,plus z toho fotky zo špeciálnzmi efektami a video na DVD z menu,podmenu a bonusmi z podmazom hudby?
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, myslím, že je to dobrá cena, ked máš v tom foto aj kameru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, mne osobne sa to zdá dosť, ale ak je to uplne na profesionálnej urovni tak je to super cena... Mna kameraman vyjde 5tis a fotografka 1500- len robota bez fotiek(aj to neviem kolko ich bude),a ona nas ide fotit len po obrade- na hostine uz nebude.... takže si myslím, že ak máš takú možnosť mať toto všetko za 10tis, tak to ber.... inak 600 fotiek- to môžeš tapetovať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som zažila dnes šok....rozmýšlam nad zmenou šiat :-| Také krásne som dnes videla... V MT je nové svadob. štúdio- v pasáži vedla zlatníctva Dielo, oni majú ten výklad v Priore pri vchode... V tom štúdiu majú všetko- topánky, šperky, pierka, postavičky na torty, lupienky kvetov, ponukaju DJ, starejšieho....a na poschodí šaty aj spoločenské aj svadobné.... A tie svadobné sú proste waaaw, som sa do jedných zalúbila a všetky sú novučičké...nádherné a požičiavyjú za 6500, takže keby som oželela zálohu v ZA, tak ma vyjdu rovnako Neskušala som ich, ale hlodá mi červík v hlave Tie čo mám zarezervované sú také nad akými som nikdy neuvažovala, ale ked som si ich obliekla hned som ich chcela, ale tie čo som videla dnes...no plakať sa mi chce :-S Možno by mi nesedeli alebo by mi nepristali, ale bohužial som ich videla a to som nemala ]-( To štúdio funguje len nejaké dva týždne, takže odporúčam bud. nevestám, ktoré ešte nemajú šaty íst tam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no tomu fotografovi som sa ozvala cez meil či je ešte volný a ak mi do zajtra neodpíše,tak mu zavolám a uvidím,no.Veru,600 fotiek je aj dosť,no aspon budem mať s čoho vyberať tie najkrajšie pre svadobný tunajší album.
Odpovedať
zoska chod dotoho!!!!! ;-) :-) vyskusaj a ak sa ti budu nejake pacit viac tak ber.. a nemysli na to ze nejake uz mas.. ber ber ber.. svadba je raz za zivot!!! :-D ja by som nerozmylala ale vyskusala... aspon ked sa mi nebudu zdat na mne dobre nebude vo mne hlodat cervik ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zoska tak ja to studio poznam, bola som tam ked holen zariadovali, ja som tam mala stretko s DJ a pan Bagona mi chcel ponuknut vyzdobu, no mne sa tam saty moc nepacili ja som bola navnadena na La Sposa .... ale teraz tammozu mat lepsí výber netvrdím .... ale urcite si ich vyskusaj mozno ti vobec nebudu sediet a ak ano tak ked ta vidu rovnako mas to ejdno no nie ??
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby stále mi mozog pracuje na plné obrátky, skonzultovala som to s drahým a ten ma tam posiela ze nech si ich idem skusit a potom uvidim...tak asi pojdem, ved je to len raz za život, dufam :-D Tak uvidim či sa odhodlám, dám vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné Zoska,chod tam a vyskúšaj,máš aj vo mne podporu,ak by si to neurobila lutovala by si a takto budeš na istom...............už sa teším na zajtra,pôjdeš tam zajtra??
Odpovedať
Profilova fotka
No baby o 11tej idem za maminou a spolu pojdeme skusit tie šaty....v kutiku duše možno aj dufam, aby neboli dobré aby mi ostali ti ečo mám, ale ak si ich skusim a očaria ma viac ako tie doterajšie, tak ich zoberiem.... Je to ťažké ked už polroka vo všetkých súvislostich uvažujem s tými mojimi šatami- kravata, kytica, make-up... =-) Uvidíme dám vám vediet ;-)
Odpovedať
sme cele zhave peti ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mám termín okolo 2.11. takže ešte času dosť...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak skúška dopadala tak,že si nechávam svoje pôvodné šatičky ;-) Tie čo sa mi včera tak hrozne zpáčili mali vlečku, čo som si včera nevšimla a ja vlečku necem...a vyzerala som v nich taká nejaká široká a velká...kamoška povedala že som ako tehotná....sú síce krásne ale nie sú vyvolené pre mna :-) Ale aspon mam srdce na mieste a teraz som spokojná a nelutujem... P.S. ak nepoznáte mimam, tak to je sesternica mojho bud. manžela, ktorú tiež čaká svadba takže tu tiež celé dni visí a kontroluje ma (a ja ju) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dám foto zo skúšky do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
tak zoska aspon mas srdce mieste idem kuknut tie fotky inak baby ja som boal dnes taka sikovna, stretla soms a so szabovou ohladom vyzdoby, vybavila som povelenie zaniesla fararkovi a bola aj v kvetinarstve..... inak tam som fest zazila sok moja kytica povodna je pase, cisto biele kaly stoja okol 2 500,- kytica a take doruzovkasta uz iba 1000,- coje dost rozdiel tak bud presedlam na ruze alebo si dam ruzovkaste kaly
Odpovedať
Profilova fotka
a baby pasl aaj moja zelena výzdoba asi si bude mysleiet ze som sa zblaznila ale ja budem mat čierno bielo fialkovu vyzdovu, priatelovi som povedala ze bude iba fialova aby si nemyslel ze to bude kao na pohrebe som bola u tej szabovej a ona tam mala take aranzma cierno bielo fialove a ja ze ci uz robila taku vyzdobu ale vraj sa nikto nedal nakecat tak je ako mala uplne happy ze sa moze realizovat .....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?