Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,práve,že sa na mna pozerala jedna brčkatá blodnýna s priatelom či manželom a zabávali sa na mne,pretože som kývala a sedela v okne na parapete :-D príjemnú dovolenku prajem.My ideme dnes do trenčianskej Turej kôly obrúčkam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj tak to viem kto bol, to bola minkova sesternica. Oni sa brali 10.maja. Ale nic mi nehovorili. Ak ich stretnem spytam sa ich. Joj ja som ta v tom chaose nevidela, uplne som sa zabudla pozriet. Tak drzkam palce aby dopadli obrucky dobre. My uz tiez odchadzame, taka papa.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka ja sa tak bojím,ani presne neviem prečo..........prirovnám to ku stresu pred maturitou,sa normálne nechápem:D
Odpovedať
Profilova fotka
nika svadba je len oslava, ja som si to uvedomila na tej minkovej sesterky svadbe a vobec som nestresovala. Ber to tak, ze idete na oslavu a tak...Neboj sa a hlavne nestresuj, uzivaj si to, je to krasny pocit. tak uz idem pa
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,ked sa zoznámiš s mojím priatelom,tak ti bude jasné prečo sa tak cítim........perfekcionista,náročný intelektuálne založený plus nie velký záujem o svadobné záležitosti.Preto sa bojím ako to bude prebiehať. :-| Dúfam,že si toto prečítaš,ked prídeš s dovolenky. Ste tu niektorá teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika, nestresuj sa, určite všetko dobre dopadne. Ak ked sa náhodou niečo nezdarí, ber to s humorom a všetko bude fajn ;-) PS: A nech sa tvoj priateľ tiež zapojí, ked je taký perfekcionista. :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mika,no ja sa skúsim skludniť nejako :-| .............na toho môjho chlapa v tomto nemám slov,inak je ako v pohode chlap. Babeny,kde ste všetky?Miška,už zarezávaš niekde vari?
Odpovedať
ahoj nika vidím že aj ty máš taký problem s priateľom ako ja, ten môj sa tiež moc nezapája ale tak oznamka vybera on a vybral pekné takže asi tak a tým asi skončil
Odpovedať
ahojte ze pozdravujem priamo z korfu!!! dovolenka sa nam chyli ku koncu ale kedze som totalne akcna povaha tak sa aj celkom vytesujem-je tu totiz 36 stupnov tieni a to celkom nemusim-hlavne ked sme sa aj s malym vysypali zo slnka :-S a on stale len ze svrbi svrbi tak sa snazime byt v tieni-vcera sme si malovali vymalovanky-sa mi drahy smial ze ma to bavi viac ako samka :-D teraz bojkotujem to priserne tepplo-drahy zobral maleho k moru sa vykupat uz pred hodinou a tak ja tu surfujem.. inak nika ja mavam uz zle sny co sa svadby tyka-prvy ze drahy den pred este stale nemal oblek-druhy ze som na svadbe zaspala a zobudila sa ked uz boli vsetci fuc :-D ja mam vyhodu ze drahy moc do toho nevstupuje-iba odsuhlasuje konecny moj vyber a financny rozpocet.. :-D inak mi pride neuveritelne ze uz je to za 5 tyzdnov-este sme ani vsetkych nepozvali..a okrem svadby prerabame byt, teda nabytok vsetok stary menime, opat treba aj omalovat, vstavanu skrinu do spalne, to vsetko chcem stihnut do svadby plus som dala vypoved a zacinam od konca augusta ucit :-D boze stale tomu nemozem uverit, ze som sa na to dala-ale vzdy som to chcela vyskusat-a kedze samso ide byt prvak teraz tak to bude snad fajn mat spolocne volno.. no tak som vam napisala roman a idem dalej dovolenkovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika, neboj, toľké baby sa už povydávali, aj ty to prežiješ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvisia...a kam a co ides ucit?...lebo je tiez ucim a je to v pohode, aspon mna to bavi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, dlho som tu nebola som zarezavala v tulipe v spodnom prádle, ale nejak sa to nezadarilo, bol tam cudny pristup ....... tak si idem radcej najst nieco ine, a ako pokracuju pripravy, my sme teraz uplne polavili ako som chodila do toho tulipu mam toho tolko co dohanat, poviem vam nie je to med lizat, robila som tak ze jeden den robim jeden den nie a tak tak som nic nestihala, strawbery zapoj aj chlapa nech vie co to je vsetko zorganizovat a bude kludnejsi alebo neh sa nestara a hotovo .... no nie ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Miška,sranda,že hovoríš o Tulipe,ja som tam dnes posielala žiadosť,no ide o obchod s bižutériou novootvorená. Len tam by som nastúpila až od začiatku augusta,tak možno do vtedy niečo zoženiem a ak nie,tak aj tak dobre,pretože tie náuky v kostole sa budú dosť ťahať,kedže ten náš kaplán ide na 2týždne preč. Veronika a Silvisa,tak to vyzerá,že v tomto sú rovnaký všetci chlapi,no ten môj je extra trieda v tomto. Naštastie už nemá do čoho pyndať,pretože je už všetko zariadené okrem jeho obleku stále.No už som oznámila môjmu ockovi,či by nás mohol do tej Prievidze vziať,tak už toho môjho takto donútim. Silvisa,mne sa sníva,že je den D,polovica ludí nepozvaná,nemáme fotografa,ani kameramana,ani DJ-a a môj drahý nemá ten neštastný biely oblek. :-N Tiež,ked pozerám do kalendára,že 4.júl..........to sa tak nezadržatelne blíži.
Odpovedať
Profilova fotka
halooo,je tu niekto?
Odpovedať
Ahojte, volam sa Sisa a chystam sa mat svadbu v Martine alebo okoli, kedze som z Valce. Ale uz zijem na juznom Slovensku a potrebujem poradit s pripravami svadby v Turci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja som momentalne v Krkonošiach na dovolenke, dnes nám leje :-( Ale už zajtra idem domov, lebo mam tie promocie... Mam to už za menej ako mesiac, strašne to preletelo a ešte nemám také hluposti pozariadované, hlavne čo sa výzdoby týka :-S Koncom týždna sa chystáme za cukrárkou, do hotela objednať menu a dohodnut vyzdobu...už teraz viem, že to nestihneme =-) Ahoj Sisa, vitaj medzi nami...popíš, čo potrebuješ vedieť, určite ti poradíme alebo sa aspon posnažíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sisa,vítame ta medzi nami............s čím konkrétne potrebuješ pomôcť? Zoska,no a ako bolo?teda okrem dneška?..............tá cukrárka a menu stíhate v pohode ;-) už máte niekoho zarezervovaného na tú výzdobu,či nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj, Sisa ;-) Skús napísať konkrétnejšie, čo by si potrebovala! Ako často chodievaš do Turca? Zoska, neboj, za mesiac sa dá veľa stihnúť ;-) Strawbery, u vás čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, ako ide príprava, zoska ani by si neverila ako vie nevesta čarovať čo sa tyka svadby, neboj vsetko stihnes hlavne klud ... ahoj strawbery ako co nove?? vitam dalsiu nevesticku, vazne popis konkretnejsie co potrebujes radi ti zo vsetkym pomozeme ....
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, ty mas co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz mame obrucky, ale teraz stagnujeme na oznameni co je problem ..... mam ho uz hotove uz iba vytlacit .... ale tlaciaren mi to tlaci rozmazane, tak neviem co s tym, mama ma doma atramentovu tak neviem mozno skusim tam
Odpovedať
Profilova fotka
zoska pozeram ze si uz bola aj na skuske licenia, vyzera to celkom pekne, a ty si bola spokojna ???
Odpovedať
Profilova fotka
A teraz na akej tlačiš?
Odpovedať
Ahoj Mirka, ja budem mat svadbu az buduci rok, ale radia, ze uz rok dopredu treba zacat vybavovat, tak som zacala. Ja pocitam asi s 50 ludmi a cez internet som pozrela nejake tie moznosti, ale vela restauracii a penzionov nema stranku, tak by som chcela poradit kde urobit hostinu. Bude musiet niekde prespat asi 15 ludi, ktori nie su z Turca, takze bolo by to dobre aj s ubytovanim. Pozerala som na stranku Penzionu sv. Florian a Vendelin v Pribovciach a robia hostinu aj v stane za penzionom. Ak mate nejake skusenosti (s tym stanom myslim alebo s tymto penzionom), dajte vediet!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Sisa, idem pohľadať stranu, kde bol prehľad penzionov a reštaurácií v MT ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No akosi sa mi to nepodarilo nájsť, čo som hľadala. Pozrela som strany od 80 potiaľto, ale nič. Sisa, bol tam rozpis reštaurácií a penzionov od Majkaa
Odpovedať
vdaka, pozriem si to. ;-) . Mirka co ste mali najvacsi problem zabezpecit v Turci na svadbu? Mam sa niecomu venovat viac? Teraz som bola stranke Balon party a uz ponukaju cely svadobny servis na kluc. Tu vyzdobu robia celkom peknu. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sisa, ale na 50 ludi s ubytovanim je ozaj vhodny Penzion sv. Florian a Vendelin v Beniciach a boli tu nan dobré referencie. Inak na taký počet hostí je vhodný aj hotel Stavoindustria, kde sme my mali svadbu (len neviem, ako je to s ubytovaním). Pre nás bol najväčší problém reštaurácia, lebo pôvodná nám "padla" asi mesiac pred svadbou, ale inak si nespomínam, že by boli nejaké veľké organizačné problémy. Vieš, ide o to, aké máš nároky. Ja som výzdobe neprikladala veľkú dôležitosť, bola som spokojná s tou, čo urobili v reštaurácii. Ale myslím, že problematická je oblasť zákuskov - dosť často sa baby pýtajú na cukrárky.
Odpovedať
Profilova fotka
Sisa, tak predsa som našla, čo som hľadala o možnostiach hostiny v Turci http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa mozem pridat s radami, tak co sa tyka tych zakuskov, tak odporucam pani Svetlanu Petrovicovu z Mosoviec, je to cca 15 km od Martina. Pecu pekne a chutne mensie kolaciky. Plnky su miesane nad parou, bez umelych prisad, takze okrem toho, ze su chutne, nekazia sa. My sme mali svadbu teraz v juni a napriek teplu kolace vydrzali cerstve. Cena je 6 Sk/ks. K tomu som si este objednala tortu, podla mojho navrhu, vsetko bolo bez problemov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?