Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla tie mena boli pisane tym pismom ale tam som dala aj hrubym, lebo by neboli vyrazne. A vysli ma oznamka asi 80oznamoc cca 350sk.
Odpovedať
Profilova fotka
No toto všetko rozumiem, ale otvorim si word a ako do p.... tam ten list rozložim na 3 časti to ma štve ..... neviem to napisať v tom worde :-D hahaha asi som fakt trhnuta
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak nemam IQ hojdacieho koníka fakt :-p
Odpovedať
Profilova fotka
miska ten list nerozdelis na 3 casti, normalny list a ty tam napises tu basnicku do stredu a potom das medzeru, vase mena, potom vasu adresu a ked ide dalsia basnicka, proste das len medzery a potom to znova napises, alebo prekopirujes a takto to spravis aj po tretie a tak ti vlastne vznikne jedna strana z 3ma pasnickami a potom vytlacis a znova strihas a strihas.
Odpovedať
Profilova fotka
ok ja som myslela že mate nejaku špeci metodu, že fotrmatovanie 3 čast a tak chápeš..... všetko robím cez Košice :-D ale som rada že ťa tu mam a ja mam 3 mesiace dosvadby a ešte nemam ani omašličkovane ani opasikovane ani popolepovane a tak .... :-D počuj teraz som 1. krat rada že som nezamestnaná
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak sup, sup, uz je najvyssi cas aby si to spravila, juj mna to strasne bavilo robit taketo prkotinky aj darceky a vrecuska. To je fakt, ze este ze niesi zamestnana, lebo potom by som ti asi odporucala si to radsej kupit hotove, lebo mas to dost nahusto. Ak budes potrebovat nieco pomoct zradostou, velmi ma to bavi, aj sitie vrecusok pre darceky, ale skor len z takej latky aku mam v albume. Rada pomozem, ved mne tolko dievcat pomohlo a tiez nic za to nechcelo a tak chcem to vratit aspon inym dievcatam.
Odpovedať
Profilova fotka
si zlata majka dakujem, nikdy ma nai nenapadlo že tu stretnem take fajn holky ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
a lepidlo si si ake kupila? nejake priesvitné?
Odpovedať
Profilova fotka
kanagon je fajn
Odpovedať
Profilova fotka
majka si tu ešte??
Odpovedať
Profilova fotka
som ale nebudem dlho
Odpovedať
Profilova fotka
len ti chcem ukazať moj vytvor nambr 1
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
počkaj idem ho uložiť do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
pockam, teraz si tam vlozila to male dievcatko, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
hej nechtiac
Odpovedať
Profilova fotka
no kukni ale ešte to neni ani polepené len tak date .... moj prvý výtvor
Odpovedať
Profilova fotka
som to moc zmenšila
Odpovedať
Profilova fotka
miska krasne, ale trosku tomu nerozumiem, ten tulipan tam patri, aj s tym hnedym pod tym, alebo len to modre a to kremove pod tym?
Odpovedať
Profilova fotka
ale naozaj je to velmi pekne, sikulka
Odpovedať
Profilova fotka
nie ten som tam dala ako umelecka fotka chápeš :-D :-D že aby som urobila dojem :-D :-D a dala som to aj na vankušík vieš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ta fotka to trochu dosť skresluje je to fotene večer a je zasvietene ale inak to je biele a zlaté pod tým
Odpovedať
Profilova fotka
miska ale je to velmi pekne, take elegantne, si sikulka, ja by som ale este dala na kraj nejake pekne male srdiecko z vyrezavatka, lebo sa mi to trosku zda velmi hranate, ale inac kombinacia farieb a ta stuha je veeeeelmi pekna, naozaj.
Odpovedať
Profilova fotka
miska uz idem, pa
Odpovedať
Profilova fotka
no nejake srdiečko by sa mi tam hodilo alebo nejaky kvietok, musim zohnať vyrezavatko
Odpovedať
Profilova fotka
ok moja pa a dik
Odpovedať
Profilova fotka
aj v demre obcas predavaju
Odpovedať
Profilova fotka
miska ako si vymazala tu fotku, ja to neviem
Odpovedať
Profilova fotka
baby vyrezavatka kupite aj v nasom tescu a pomerne lacno...ja mam srdiecko...mam ho odfotene v albume, maju ich tam ako je sekcia papiernictva- kofety, ozdoby, myslim že oproti su baliace papiere... to srdiečko ma vyšlo asi na 40sk :-)
Odpovedať
zoska peti mozes mi kupit take so srdieckom? srdieckove este nemam :-( aj ked stromcek, hviezdicku anjelika a pod.. ojoooj.. :-p :-N a neviem preco ja si kupujem za 500 (sice 3v1) ale aj tak.. rozdiel to aj tak je :-| ked prides tak ti dam prasule,hm? x-) a ake tam maju este?
Odpovedať
Profilova fotka
mima: jasné, považuj za vybavené :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?