Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo, tak to si :-D a ako nauky? poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ten potrat bola hroza pušťali aj video a trvalo to 2 hodiny, minule sme mali s takym mladým manželským párom vraj tam boli 1 krat. No ja neviem ja som veriaca ale nie vždy suhlasim s ich nazormi ale co ja viem co clovek to iny nazor
Odpovedať
Profilova fotka
maji to nemysliš važne že vyzdoba na auto 10 000,- a ty ideš amť čo na autičkach??
Odpovedať
Profilova fotka
juj to som ta asi zle pochopila, ja som myslela vyzdobu saly. Vyzdobu na auticko budem mat tam kde mi pozicaju saty, neviem co to este bude, ale moc si na tom nezakladam, lebo ved sa v nom len odvezieme a je. No to nepustali, len nejake digitale, ale take hnusne presli rychlo a ani nedala nejake, lebo sme tam mali tu moju malinku svagrinku, sme ju opatrovali a nechcela to pred nou pustat. Tak super, ze bola s nami. A co sa tyka toho paru, my sme mali taky postarsi ale tiez velmi hovorili, ze aka je modlidba dolezita vo vztahu...ako je pravda, ze ked sa mi nieco cez den podari, tak len vecer poviem, ze dakujem boze, a ked sa mi nedari, tak necham to v tvojich rukach ale to je vsetko. Najlepsia bola ta psychologicka, co sme tam boli spolu s vami, ta porozpravala tolko situacii, na ktorych sme sa potom s priatelom este smiali, ze akoby nas opisovala. Taketo sa mi pacilo, ze hovorila, co nas caka, co treba robit...
Odpovedať
Profilova fotka
tento par rospraval o tom ako maju sex podla ten metody čo o nej hovorili a ze nemaju inu ochranu a ako chodia spolu do kostola a tak ..... ake to je tažke a že chcu mať vela deti a tak..........
Odpovedať
Profilova fotka
počuj keby som vedela tak aj ja si vezmem neter ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak ale nabuduce ziadne nebude, lebo toto je tvoja aj moja prva a posledna svadba a prednasky :-D . Nam ty starsi nehovorili o sexe, len ta sexuologicka, ze vsetko prostriedky na neplodnost su proti Bohu. Neviem ja sa nad tym nezamyslam a neriesim to. Ved pan Bozko vie aky sme a podla toho nas sudi.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja to neriešim, myslím že su horšie veci ..........
Odpovedať
Profilova fotka
inak ak si bola v priore tak tam ten pan robi velmi drhu vyzdobu... da sa aj lacnejšie aj ja by som ju velmi chcela ale bojim sa ze nam to nevide
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. neviete mi poradiť dobrú kaderníčku a vizažistku? asi sa tu o tom písalo, ale nejak nemám čas všetko čítať ;-) . Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka tak ty mas svadbu o tyzden skor odomna ;-) ja mam dobru aj kaderničku aj vizažistku, len neviem či ta vizažistka ešte berie, možem sa jej spytať ak tak by som ti dala čislo a kaderničku mam tiež dobru Natalku oproti slovenskej sporitelni
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Ivka, mna licila p. Pobehova z hotelu OLYMP. Ak chces, poslem ti kontakt. Miska, super foto :-) Ako sa ti darilo vcera s oznamkom?
Odpovedať
Profilova fotka
no oznamko som uplne zmenila a už som si aj nakupila material
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,,tak už si ,,odhalená,, :-D ani my obrúčky nemáme objednané,pretože môj snúbenec si vzal,že je to jeho starosť(aspon niečo),no a akosi tiež nemá čas,hrôza...........Majka,bola si dnes v tom salone ako si chcela?...... Ja som akurát dnes sa konečne dopátrala a vybrala si úšes,aký chcem mať :-) .......len kaderníctvo,kde mi ho spravia podla obrázku nájsť a bude.
Odpovedať
Profilova fotka
a aky ccheš mať účes ? ja špekulujem čo na auto chcela som kaly ale je to dosť drahé .....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,ten úče práve beží vo fotoalbume na úvodnej stránke........ten prvý album,nevesta ma čierne vlasy Nad umelými si nerozmýšlala?či aj tie su drahé?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nika tak ten uces je veeeelmi pekny, maju ho aj na fotke, kde ma dievca blond vlasy a keby som nepotrebovala mat zonute kvoli vetru, tak by som si ho tiez dala. Ale ja som bola tu v Jantary a tam som ukazala fotku a podla toho mi spravia uces. Neviem ako bude este vypadat, takze potom ukazem. Bola som v tom salone, len nemala dobru naladu, lebo zevraj som sa mala objednat, ze salon nemava stale otvoreny a nemala cas, ale to asi nema nikdy. Tak tam bola jedna brigadnicka snami, juj ale este to musim predychat, lebo znova to bolo take sup, sup.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Majka,tak o tom objednaný počujem akože prvýkrát........to ako ona si lobzuje kade,tade a iba ked sa jej niekto ozve tak sa unúva do salonu???to je ak vrchol toto. Inak ako sa máte?už vládne nervozita?........ja osobne budem vyklepaná riadne
Odpovedať
Profilova fotka
počkajte ženy robim zasmažku do paradajkovej polievky
Odpovedať
Profilova fotka
ty a ja som ten učes nenašla ale to nie v tvojom fotoalbume čo ??? počuj majaka čo si sa dala mala si jej povedať že ty tiež nemaš čas stale a že tym 5 min by ju nezabil sa nedaj však ty si to platiš a neni to zas tak malo
Odpovedať
Profilova fotka
OK Miška,ja určite počkám,budem tu dlhšie,nenáhli sa, aby ti neprihorelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiez cudovala, ale zevraj utorok, svrtok je v salone a vtedy tam lieta, ale v pondelok, streda, piatok je v sekaci co ma o poschodie nizsie. No ale otvorila nam a bola tam snami brigadnicka. Aj som sa odfotila, ale je to kamaratov digital, tak musime este ten kabel do pocitaca od neho vypytat a potom ich dam na net. Ja som sa ale velmi bala, ze ci sa budu dat skratit, lebo su az tak 30cm dlhsie a to skratenie by bolo take komplikovane, ale ukazala mi ako sa to skrati, tak som v pohode. Oni tam maju strasne vela dievcat, ktore si od nich poziciava saty a to stale hovori, ze kolko ma svadieb, ze nestiha...A pytala som sa aj na to skusanie po uprave siat, tak povedala, ze ano, ze sa to este skusa, ale tiez to bolo take, vsetko hr,hr. Nervozita, voooooobec, ale naozaj neviem stale mam pocit, ze je to este daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokos baby a ja mam pri sebe udaje ža mam svadbu 23 augusta to čo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj miska, keby to u mna bolo 5 min. Kym ja sa vyzlecem, oblecem do siat, potom vyzlecem zo siat, oblecem... :-D ale takych 20 min to trva. Ja viem, ale ked ja niesom taka papula ako ona a naozaj proti takej sa bojovat neda, ver mi. A kedy to potom mas tu svadbu Miska?
Odpovedať
Profilova fotka
Môže byť rada,že má objednávky,mne sa zdá,že sa tvári moc dôležito,namyslene.Tak to ti závidim,že nemáš nervozitu vôbec,ale možno to na teba ešte len príde.Ozaj,čo ste to mali za akciu nedávno na krajnej strane paneláku?čo sa tam dialo?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak to už viem u koho si bola knej chodim ja do sekača
Odpovedať
Profilova fotka
Nika sprejovali nam barak tak na krajsie, aby tam nesli iny sprejery, ale vobec som tam nebola, bolo to tak onicom. Miska tak ju poznas no a predstav si, ze ja co si horko tazko nieco poviem, tak s takou bojovat. Mne sa to proste neda. Ale to je jedno, lebo povedala, ze saty sa budu dat spravit, tak to uz tak necham.
Odpovedať
Profilova fotka
miska a nika mysli ten uces, ked mas hlavnu stranku mojasvadba, tak tam je nevesta, co ma cierne dlhe vlasy, tak taky uces chce.
Odpovedať
Profilova fotka
počuj však ma tam nabudce zober uvidíš ako bude lietať, to ja sa zas neda ale je pravda že ja som jej zakaznička častá v sekači a tým sa pchá do ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?