Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Idem sa napapat! Kocky majte sa! pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Anculka, tu som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobru chut
Odpovedať
Profilova fotka
Ze ja som zdrhla :-D A uz tu nik neostal =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ančulka tie nechtiky si spravila pekne, sa nezdaš aka si šikovna, som kukala že teba fotil Martin Remenár aj ja by som ho veľmi chcela ma úžasnú prácu. Na náš den je už zajednany ale kedysi povedal že by nam nafotil aspon zopar fotiek pred sobašom...... tak ja dufam, že to ešte plati
Odpovedať
Profilova fotka
miska ohladne tych oznamiek, tak ja som isla do demra a tam so si kupila taky ozdobny papier tvrdy, potom som kupila este priesvitny a nejaku tu stuhu. Vyslo ma to cca 80 oznamkov 200,-sk cize uplne super. Ma to svoje vyhody aj nie. Ak na to nemas cas a chces len usetrit tak ti to neodporucam, lebo stravis pri tom viac casu ako ked ich objednas :-D , ale ak ta to bavi a mas na to cas, tak urcite to za to stoji. A ma to aj tu vyhodu, ze potom text sme tlacili normalne na tlaciarni a s pismenom, co je vo worde, no a k tej vyhode, je, ze ked sa nieco zmeni, napr. datum, tak proste to mozes vpohode zmenit, lebo len ten papier vo vnutri zmenis nic viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam teraz na to čas kedže som bofužial nedavno prišla o pracu a aj ma to velmi baví a dierku na stuhu si robila čím...... a stihala si to tym orezávatkom ........ prepač že ťa tak bombardujem otázkami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak to potom si urcite sprav tie oznamka sama. Mna to velmi bavilo. Ja som zo stuhy robila maslicky a to som si spravila maslicku a potom som ju jednoducho prilepila priesvitnym lepidlom. Ale dierky sa robia dobre dierkovacom. A este ti poradim, chod do kvetinarstva a tam predavaju obaly, co balia kvety, a maju ich v roznych farbach a take ciky cakate, ze niekde je slabsie ta farba a niekde silnejsie a jeden obal stoji cca 5sk tak to je super cena. Ja som z toho spravila menovky. Kupila som v demre tvrdy pekny papier, ktory je taky hrudkovany a na to som nalepila tento baliaci papier take stvorceky a kupila som si strieborne pero a pisala mena a este som nalepila maslicku na kraj menovky. a pytaj sa, neotravujes. Aj mne vela dievcat pomohlo o tom co som nemala ani paru a velmi si to vazim.
Odpovedať
Profilova fotka
majka dakujem za rady urcite vyuzijem ........... som rada ze som sa mala na koho obratit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, dnes mame za sebou druhú nauku..... dnešná bola o potratoch a pušťali nám film ako robia potrat dieťatu ... detailne .... ako poviem vam nebolo mi všetko jedno :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Anculka,nerobila som si srandu,aj ten meka-up sesterky je velmi pekný,no taký jemnejší.už ju môžeš vymazať. Tak ja skúsim sa ísť opýtať do nejakého salonu teda a uvidíme,no ten podväzok som nikde v spodnom prádle nevidela.........Miška,ty si ho kde videla?myslím konkrétny názov obchodu.
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu,ja si tie riadky čítania pletiem, ohladom toho podväzku sa pýtam Veroniky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak podvezok maju aj v tulipe predajni v novej spodneho pradla ..... a v sex sope 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Tulipe je nová predajna? to som nevedela,pôjdem kuknúť...........no a do sex šopu,to asi nemám odvahu :-N
Odpovedať
ahojte baby - podvazok vam predaju aj v niektorej svadobke. ja som jeden kupovala v svadobke pri sokolovni - pri fitku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ahoj jackie,ako sa máš?.........dakujem za radu
Odpovedať
ahoj strawbery - mam sa celkom dobre. ako idu pripravy na svadbu? kde si si nakoniec vybrala satocky?
Odpovedať
Ahoj NIka to sa stáva aj mne že tie riadky prekuknem ale tak čo už inak ich mali v meste tam nad ľudovkov kde sú tie škaredé šaty vonku mali ich asi tak zo 5 bola som ho tam asi pred 2 týždňami kamarátke kupovať ale ako sa volá tá predajňa to ti neviem povedať viem len to že to je hneď na prvom poschodí hned vedľa svadobného salonu
Odpovedať
Ančulka nám sa to nekráti ty si si asi nepozrela rok mi sme svadbu preložili na budúci rok :-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ste tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Joj,ako sa tu míname po hodinke.Jackie,šatočky mám z Valerie v pasáži,ale priatel má oblek s Milady :-D No tak sa tam pôjdem kuknút Veronika,no a kolko ta stál? Miška,bola si v tom zlatníctve?
Odpovedať
Strawbery, moje satocky z pasaze za kompltku 8800.Ale to asi plati pre vsetky. Chcela som povodne z Prievidze, ale ked aj tam mi povedali, ze 3*skuska, tak to by som nic nerobila len cestovala. Tak uz sa netrapim. Mne sa ti emoje pacia, aj ked nie su to tie vysnivane. Tie, ktore by som naozaj chcela maju len BA-a to nehrozi. Topanky som kupila v Tulipe- s tych som uplne pafff.
Odpovedať
Profilova fotka
nie strawbery ale dnes sa tam s priatelom chystame, ale bola som v tulipe a skoro mi zle prišlo ked mi na obrušku povedala že 10 000,-- jedna chapete JEDNA ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tinea a kde v tulipe si kupila tomapočnky??
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, tak to je riadna cena :-. Este mozno za dve, ale za jednu je to aj dost ]-( Co bolo na nej take vynimocne? Boli ste uz aj v inych zlatnictvach?
Odpovedať
Profilova fotka
nič ani len diamantik nemali židacke obručky ....... :-p dnes sa chystame do Vrutok kde nam odporučila ist strawbery
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zelam prijemnejsie prekvapenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dakujem hádam si už nejaké vyberieme
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava, ci sa podari. Nechystas sa dat si foto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?