Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj ...,.. no čo už hádam to nejake zvládneme, áno je velmi pekná a že je dobrá bolo poznať aj tam... Tak tvoja svadba je už čoskoro tu, budeš ju mať v kostole na námestí ????
Odpovedať
Ahojte, nie som sice zatial z Martina, zaradim sa vsak medzi Vas uz 21.juna 2008 :-) . Sice tu pracujem pomaly 3.rok, ale potrebovala by som poradit s nejakou kvalitnou kozmetickou, prip. vizazistkou a takisto kadernickou. Vopred dakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
andrejka tak ja ti moc neporadim, ale urcite je tu kopu dievcat, ktore poznaju dobre kozmeticky. Tak sa tesim, budeme mat v rovnaky den. A kde budes mat hostinu? Miska my budeme mat obrat na namesti v kostole, preto tam chodime na nauky.
Odpovedať
Ahoj Majka, som rada, ze si sa ozvala a ze mam moznost spoznat niekoho, kto ma svadbu v rovnaky den. Hostinu budeme mat hore v hoteli Martinske hole - vacsina ludi si klepe po cele, ked to prvy krat pocuje, ale je to nasa svadba, tak hlavne, ze to bude podla nasich predstav, no nie? A samotny obrad bude v kostole vo Vrutkach, kedze priatel je odtial. Kto Vas ide fotit? - lebo ani to nemame este doriesene..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky ;-) Dinah, kedze vcera cez den bol vypadok stranky, posielam ti dalsie kontakty na DJov az dnes. Ja som bola cez vikend v meste len kratko, vlastne len v piatok vecer, ked koncila Smatanova :-( Vitaj Andrejka ;-) Inak, ja chodim ku kozmeticke p. Pobehovej a licila ma aj na svadbu. Ak chcete kontakt, poslem vam do IP. Salon ma v hoteli OLYMP a hned vedla je nechtove studio. Prijemne pripravy vam zelam :-)
Odpovedať
Ahoj Mirka, vdaka za mile privitanie.. Bola by som velmi rada, keby si mi poslala kontakt na tu kozmeticku, ale potesil by aj na kadernicku - mala si pekne spravene vlasky.. DAKUJEM!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Andrejka ;-) Rado sa stalo. :-) Dakujem, uz pisem kontakty.
Odpovedať
Profilova fotka
majak tak to sa na teba prídem pozrieť aka budeš krásna a šťastna svoj svadobny den, andrejka vitaj medzi nami nevestičkami, ja mam kaderničku kamošku natalku ma kadernictvo oproti sporitelni ak chceš pošlem ti kontakt cez ip
Odpovedať
Ahojte, ja budem mat po uz tuto SOBOTU ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ako sa nám to tu rozrastá....vytajte nové babenky :-) maca88........to si tu prišla nejak neskoro :-D ........si si všetko vybavila svojpomocne?
Odpovedať
v podstate ano, na to ze tu je takato tema som prisla len nedavno... :-( takze som si popozerala na nete, nieco si povymyslala....ako som to zvladla sa uvidi v nedelu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, ahoj, Strawbery ;-) co mas nove? Tiez som rada, ze tu mame nove clenky. Vitaj, Maca ;-) Aj si sa dost neskoro zaregistrovala. Ale aj tak budeme na teba v sobotu mysliet. Kde mate obrad a hostinu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem :-) v kostole na vrutkach pri turci obrad a vo Fatranke hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, tak vo Fatranke by ste mali byt spokojni. Hlavne, aby vam vyslo aspon trosku krajsie pocasie. Co este vybavujes? Ci uz vsetko prichystane?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka......čo mám nové?no máme vybrané obručky,fest sa teším ked už budú doma. No a s tou hudbou to vyzerá nádejne.......môj otec sa do toho obul ;-) čo ty?....aký bol víkend so sesternicou?
Odpovedať
este zajtra mame jedno sedenie u farara, ale v podstate vsetko vybavene, este nejake drobnosti mi ostali, ale to budeme dotahovat aj tak az v piatok, lebo budem mat konecne dovolenku :-D Dufam ze pocasie vyjde, ale ak nie, tiez to nebude tragedia.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, nie vikend, iba piatkovy podvecer so sesternicou. Uz mate najdenych hudobnikov? Maca, sikulka. To ja som mala dovolenku uz cely tyzden pred svadbou. :-) Jasne, pocasie nie je najdolezitejsie. Akosi to vyznelo dolezitejsie ako som chcela. Kde sa budete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu vari ostala jedina vydata pani =-) Uz sa tesim na vase svadobne fotky - buduce nevesticky.
Odpovedať
ja budem dovolenkovat po svadbe.....Od utorka sme v Egypte :-) Fotit sa budeme asi ako kazdy teda ak vyjde pocasie v Hviezdoslavovom parku Urcite sem potom pripnem nejake foto
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, tak som to myslela.........dakujem ti za sms. Ešte na isto nemáme, ale rysuje sa to. Veru, si ostala stálica tu :-) .........no za chvílu tu budú panie už z troch neviest
Odpovedať
Profilova fotka
mirka_mt, skoro jediná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát ja som sa registrovala až po svadbe, predtým som len čítala čo sa tu píše... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery ahojte nevestičky. A kde si si dala robiť obručky?? A nebojte baby zachviľu sa všetky povydávame a nebudete jediné pod čepcom......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my fotografa nebudeme mat. Nejak nam na fotkach nezalezi, len kamoska nas pofoti tak v prirode a hotovo. Miska lacne obrucky su v podchode pri priore, tam sme si aj my vybrali a sme velmi spokojni. V tulipe su tiez krasne, ale tiez strasne drahe. Zalezi na tom, ci ti nevadi viac dat do prstienkov. My uz pomaly kupujeme vody na svadbu, aby sme to nemali potom vsetko naraz.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tam som bola som si vybrala jedny obručky kombinácia bieleho a žltého zlata a ten pán mi vraví...... no ale pani toto su pani obrúčky to na takéto si musíte pripraviť 10 000,-- akože to su obručky na urovni ...........tak som ostala ako obarena neviem či som mu pripadala ako šupačka ale obručky si tam po jeho prístupe určite nekúpim
Odpovedať
Profilova fotka
baby ???? chcem sa spýtať mali ste aj vy taký strach ked vám svadba začala klopať na dvere ??? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas pravdu ak mal takyto pristup tak to je blbe. Na nas praveze bol uplne mily. Ale tiez ma odradza pristup predavajucich a proste tam nic nekupim. Na nas sa zase chovala tak v tulipe. Mala taky pristup, ze sme si len tak prisli pozriet prstienky, ale ziadna ochota, asi si povedala, ze aj tak tam nic nekupime a mala pravdu vdaka nej sme nic ani nekupili.
Odpovedať
Profilova fotka
no ako chápeš ...... však načo sú tam aby predali .............
Odpovedať
Profilova fotka
miska a kde budes mat obrad, viem mozno som sa to uz pytala, ale som na to zasa nejak zabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no v kostole pri priore kde chodím na nauky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?