Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Mala si volno? A co si porabala? Ja nove :-S Nic :-x .Akurat, ze pride v sobotu mamina, tak sa tesiiiiime! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podme radsej do IP, co povies?
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte nevesticky, tak konecne idem aj ja chodit na nauky zaciname od tejto soboty ........ tak som zvedava.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ivasi: ja by som brala aj DJ-a aj kapelu,ak by si našla niečo,bola by som moooooc vdačná tak to pekne rastiete :-D ......už máte aj meno vybrané? Anculka: mala som už všetko krásne zariadené a hlavne som bola štastná tej kapele čo som už mala a zrazu bác :-( ]-( ........no a teraz chaosim,hudbu nemám, problém z výzdobou,ktorý neviem ako dopadne.Normálne mávam nočné mory,že je den D a všetko je zlé :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Miška: tak to je super, že si sa už dočkala....my stále nič :-| tak to dúfam,že tie škoenia budú zaujímavé....potom povieš,ok? inak čo nové?
Odpovedať
Ahoj Veronika tak to poznám keď celú svadbu musíš kôli niekomu presúvať mne sa to tiež stalo ale tak dali sme to všetko až na 6.6.2008 z čoho som zo začiatku nebola moc nadšená ale tak čo už aspoň si to ešte môžem pekne všetko rozmyslieť ale ten dátum už určite nezmením aj keby sa neviem čo robilo, lebo 3 krát ho meniť to by už asi nebola náhoda ale riadna somarina a asi by nám to nebolo súdené. Inak babenky pekne vám tie prírastky rastú ako vám závidím :-) musí to byť úžastný pocit.
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, tak kedy sa vydavas? Tento rok ci az buduci?
Odpovedať
až nabudúci rok :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nebud smutna, rocik rychlo ubehne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika.........veru,je to o nervyčky presúvať už vybavené veci.Ten rok fakt rýchlo ubehne a ako píšeš máš kopu času si všetko krásne a podla predstáv pripraviť a povybavovať.No a ja sa tu potom budem chodiť pozerať a určite ti pomôžem s nejakými kontaktmi ak budeš potrebovať :-) :-D
Odpovedať
no ved aspoň mi poradíte čo a ako, inak ty čo ako si pokročila s tým DJ alebo tou kapelou???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
strawbery inak aj nam hrozilo ze svadbu odlozime zomrel mi starky ale nakoniec sme sa zhodli ze by si to neprial a 4 mesiace nie je zas az taka krátka doba .... takze som nakoniec aj rada lebo som mala poplatene uz zalohy a tak, takze si ani neviem predstavit tie trable okolo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika,no zatial nič ]-( , nič som nezohnala.......... Miska,ved to,že aj zálohy už má človek poplatené.........ale dosť som sa bála,že budem nejaké pokuty platiť,no naštastie nič také nenastalo..........veru,4mesiace je skoro polročný odstup a aspon starký vedel,že sa idete brať.Určite sa tam z hora postará o pekné počasie pre vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska tak sa stretneme tuto sobotu na nauke, lebo my tam tiez ideme, je to vlastne nasa posledna nauka, na ktorej sme neboli, mna asi neprehliadnes :-D a pojdeme aj s malou svagrinkou, lebo je u nas na navsteve, prave si robi kakauko. a inac tvojho starkeho mi je luto. veronika nebud smutna urcite to bude este krajsie nez tento rok, budes mat na to toooooolko casu. Hlavne nemozme zabudnut na to, ze svadba je krasny zazitok, ale hlavne je to, co bude po tej svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majka.....tak ako vám to ide? v pohodke?........joj,vy už budete mať náuky za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
a ty majka budeš mať svadbu v kostolo na namesti???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nika, ide to vpohode, zatial vsetko nam ide vporiadku. miska ano my budeme mat svadbu na namesti, lebo v kosutoch sa mi moc nepaci ten kostol a je tam aj zly pristup z auta.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Majka ;-) Uz sa vam to krati. Teraz si vari ty na rade z Martincaniek, vsak? Co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka ano krati, ale uvedomila som si, ze nemam tomu davat taky velky vyznam, je to len jeden den, ktory velmi rychlo utecie.
Odpovedať
Profilova fotka
rýchlo utečie,ale spomienky zostanú navždy.........áno,dôležité je to čo bude potom, svadbou sa to iba začína :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mate pravdu Majka a Strawbery x-)
Odpovedať
Ahojte babenky presne s vami súhlasím petože si myslím že na ten deň ani jedna nezabudne a bude to jedna zo životných udalostí na ktorú si aj za 20-30 spomeniete ako keby bola iba včera aspoň tak si to ja myslím ale hlavné bude keď sa aj za tie roky budete mať radi ako v ten deň, to je na tom asi najdôležitejšie. Inak Veronika chcela som sa ťa opýtať či ešte robíš vo Frite lebo dákosi ťa tam už nevidím
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pojdete na dni mesta?
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, Veronika vo Frite uz dlhsie nerobi. Ahoj, Majka ;-) Chcela by som, ale neviem, ci mi to vyjde. Dnes mam navstevu a neviem, ci pojdem na Smatanovu. Mam ju rada, ale neviem, ci bude s kym. Aj zajtra vyzera program zaujimavo. Hlavne, aby vyslo pocasie. Vy sa chystate?
Odpovedať
Aha no som si aj myslela len že sa radšej pre istotu opýtam ja dneska asi tiež pôjdem pozrieť do mesta poobede lebo večer nám tiež príde návšteva a neviem či sa im bude chcieť. Hádam do dákej 3 nezačne pršať aby sa tam dalo poprechádzať a popozerať.
Odpovedať
Profilova fotka
Nika a myslis, ze o 3. hod je uz program?
Odpovedať
Profilova fotka
nika ale program zacina az o 16tej
Odpovedať
Profilova fotka
Ale uz je rusno v meste. Pri trznici kolotoce a na namesti pri divadle kopu stankov, stavba podia v plnom prude... a trosku poprchalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj veronika,posledným februárovým dnom som odišla.........mala som nervy v r..i s nich už tam.to je práca pre silné náturi. Majka,ideš dnes na námestie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?