Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,no ved my sme boli s toho neštastný........ved teraz mi dve veci nesedia a musím to riešiť inak.Napr.mi vypadla hudba.No nám knaz nedal do teraz vedieť o tých sedeniach-pri tom starom dátume a vy ste už tak skoro absolvovali 3.Šikovný a dosť v predstihu sú v tom vašom kostole. tinea-platí to aj u evanielikou,ved ide o to,že je to cirkevný obrad-čiže s kostola pošlú doklad na matriku.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika tak to ti verim a skorsi termin nemali? Prave som inac miska volala na faru a spytala som sa, ze kedy budu znova nauky, tak povedali, ze este presne nevedia datumy, ale koncom maja, zaciatkom juna urcite budu, aby sa nazbieralo dost ludi, tak urcite chodte a mozno sa tam aj stretneme :-) . Veronika ja neviem ci to obe fary maju naraz, alebo kazda osobytne, ale asi kazda osobytne, lebo ked vas stale este nezavolali a nas uz volali v tom february. Tie nauky su 4 a kazdu sobotu za sebou o 8mej hodine rano, trva to asi 1h, najviac 1.30h, ale je to inac vpohode, su velmi zlati.
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tam pojdme a zavolam aj ja ze ci nahodou na nas nezabudli ze mame chodit na nauky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka,no tak to som zvedavá ako a kedy sa nám to ozvú..........len dúfam,že tie náuky bývajú aj o inakšej hodine,pretože môj chlap robiev aj soboty.Ozaj,dnes som išla s otcom autom a vydela som vás :-D ,aj som chcela kývať,ale nebola som si istá či by ste v tej rýchlosti vedeli,ýe kdo to kýve.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika videla si nas, alebo Mirku? Co sa tyka tych nauk, tak neviem a pochybujem, ze maju aj iny cas, lebo my sme vzdy boli len na tu 8mu a bolo nas tam asi 6 parov a od vtedy sa nauka nerobila. Veronika a oznamka si uz mala vytlacene na ten datum junovi? Ked som toto hovorila sestre, tak povedala, ze tak to by si tam pytala nejaku zlavu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Majka ;-) Tiez rozmyslam, koho Strawbery videla, lebo akosi nebola moznost, kde by ma vcera videla. Ako pokracujes s pripravami? Uz sa vam to blizi. Mate uz oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
joj mirka, my nejak nepokracujeme, oznamka zostali na bode mrazu, lebo sme mali vybratu uz basnicku, ale minkova sesternica, ktora ma svadbu 10.maja ju maju na oznamku, tak to musime zmenit a nejak nevieme aku. Cize oznamka niesu, neni ani program, neni ani vyzdoba este hotova, neni ani kytica vybrata, ani alko a nealko...Je toho dost, a hlavne nejak sa nam nechce, lebo mam vela roboty a hlavne je vonku taaaaaak krasne, ze sa mi nechce byt doma. Tak potom asi nas videla, lebo my sme isli na sever pesi aj zo severu pesi, no vlastne ja som sa viezla a Minko isiel pesi. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, asi to bude tak, ako vravis, ze Strawbery videla vas. Nevadi, ze mas teraz pauzicku, potom sa do toho pustis a vsetko stihnes, ved si sikovna x-) Skoda, ze sesternica ma rovnaky vkus. Ale ved basniciek je dost. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano je ich dost, ale ani jednemu sa nam nechce vyberat, juj ale aky sme lenivi obaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevadiii, hlavne, ze sa mate radi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano to je jasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné,ja popleta.....miesto Majka som napísala Mirka,presne,ked ste išli so severu už popri baráku oproti Bille,tam som vás videla.Majka,tie oznamka mi naštastie nevedeli urobiť-mala som to v malom formáte a koncovku jpg.,čo ony s tým nevedia nič urobiť,no.Takže rozmýšlam,že si požičiam Corel a v nom to spracujem a zanesiem im to tam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby,vie niekto niečo o Anculke?.......v ktorom je to mesiaci?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, raz som ju stretla v meste asi pred tyzdnom, hovorila, ze tu uz chodi pomenej. Neviem je asi tak v 7mom :-N , naozaj neviem.
Odpovedať
ahojte ja som ju videla min. týždeň ale tiež si myslím že je v dákom 8 mesiaci. Inak Veronika dneska sme sa stretli v jednote vo dverách ty si šla dnu a ja von z obchodu mala si takú bordovú mikinu alebo tričko.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika,tak to som bola ja,nemohla si do mna drgnúť?.......že počúvaj,ja ta poznám
Odpovedať
nabudúce ok do teba drgnem ale bola si dáka zamyslená a ja som mala pred obchodom psa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zamyslená v poslednom čase furt,len si drgni pokojne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, budes tu dlhsie, alebo ides prec?
Odpovedať
Profilova fotka
ach jo Majka,keby som stihla prečítaž túto správu,bola by som si s tebou rada popísala........ako pokračujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevestičky, ako sa vám darí? Nám fajn. Pozerám že ste sa pýtali na anculku. Podla "modreho konika" je v 33tt a termín má 1.júla, takže sa jej to kráti a budú traja. ;-) :-D Malo by to byť dievčatko. Tak nech sa drží. A čo svadby? Čo vám robí vrásky na čelách? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivasi,dakujeme za info.......konkrétne mne robí vrásky to,že nemám hudbu,pretože kôli jednému človeku sme si museli presunúť termín,no........a čo vy?niečo nového?
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte!!!! 8-) :-D :-D To je od Vas mile, ze si na mna spomeniete! Ja Vas tu obcas sledujem. =-) Este sa ozvem a idem, pozerat hokej lebo uz je 2 tretina aby som aspon cosi videla. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kocky, mame sa dobre, sme 33tt, dala som fotku 4D sona do svadobneho albumu.(ak chcete tak mrknite). Dnes ideme akurat pozriet spoluziakom na svadbu. Ale tu to akosi viazne, asi Vas nebavi sediet za PC ked je take pekne pocasicko 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček Anculka,tak to s teba bude už onedlho mamina :-) ,určite sa veeeeeeelmi tešíte. Ja by som ani nepovedala,že nás tu nebavi sedieť za pc-Majke sa to už blíži a furt čosi nestíha alebo sa jej nedarí,ja sa rozčulujem a ostatné su pracovne zanepráznené,no.Tak čo ti poviem :-| Ty/vy sa ako máte?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj strawbery, tak to je dosť blbé, keď sa to takto všetko musí presunúť. A to zháňaš DJ-a, alebo kapelu?Skúsim mrknúť- nejaké tie kontakty na DJ-ov ešte niekde mám. My sa máme dobre, drobček pekne rastie...má "už" 8cm a všetko je OK. Tak asi toľko. Držte sa,i. Anculka- som ťa v sobotu videla-išla si cez Košťany smerom od Necpal... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery ako si to strucne a jasne napisla! :-) Az neviem co Ti mam na to odpisat. :-x Preco sa rozculujes?To kvoli tomu DJ . Ivasi, ano isla som do Belej! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) Ako ste sa pekne rozdrkotali. Este ste tu niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirus, Ty riadne casto menis tie fotky! 8-) Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Anka ;-) Mam nove foto, tak som jednu ostrihla a pouzila. Mam sa celkom fajn. Zvykam si v robote po dlhsom volne. Dnes je to trosku kludnejsie. A ty mas co nove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?