Menu Forum

Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

25. sep 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Ahoj všetci - to naozaj nie je KULTÚRNE miesto na civilný sobáš v Banskej Bystrici pre viac ako 50 hostí? Dnes sme boli gratulovať na jednej svadbe na radnici v BB. Malá svadba -25 hostí + možno toľko isto gratulantov a NEZMESTILI sa do tej sobášnej miestnosti.... My plánujeme okolo 50 hostí no a ak má prísť ešte gratulovať niekto známy a z práce tak to bude na prd.... (v úvode píšem KULTÚRNE miesto - lebo o zasadačku na mestskom úrade fakt nemám záujem) Vážne zvažujem možnosť svadby vonku - keďže dosť hostí bude aj cezpoľných a teda svadba bude v penzióne kde je aj táto možnosť. Obávam sa však počasia :( To je skutočne nevyspytateľné - bez ohľadu na dátum....
27. apr 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

Ahojte, ak by ste sa chceli inšpirovať miestami na fotenie v BB, na našom webe sme pre vás pripravili mapu z výberom zaručených miest. Kuk: http://www.showcheeks.sk/miesta-nielen-pre-svadobnu-fotografiu-v-banskej-bystrici/
26. jan 2014 o 19:47  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuska621
Registrovala sa 11. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petuska621
Registrovala sa 11. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    okres Banská Bystrica
 Ahojte, ak stále nemáte vybratú reštauráciu na hostinu tak môžem doporučiť Reštauráciu U Petra v Majeri emoticon
Sú profesionálny, ochotný splniť každé želanie emoticon Veľmi príjemný personál počas celej svadby emoticon
Určite stojí zato sa u nich zastaviť, informovať a samozrejme ochutnať. Varia strašne dobre emoticon
My sme tam mali hostinu včera a boli naozaj úžasní emoticon
25. máj 2014 o 20:55  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
Registrovala sa 12. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
Registrovala sa 12. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
 @vikina09 pošleš prosím ťa link aj mne, chceme ho mať na svadbaemoticon dakujem
1. aug 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
 @bejka_85 ahoj, my ideme mať svadbu tiež v radnici, starší budú sedieť mladší stáť, rátala som sedenie je tam na sedenie myslím 46 miest v pohode
1. aug 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
fotoportrét
fotoportrét
lucinabb
1
 @yvulienka odporúčam p. Dusheka, u nás bol uz na návšte vidieť ze má vela skúseností, da sa s nim na vsetko dohodnut, robi rozne tanecne kola, aj svadobne hry
1. aug 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvulienka
81
Registrovala sa 16. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 74 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
yvulienka
81
Registrovala sa 16. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 74 priateľov. Praha, Česká republika.
 @lucinabb Vdaka, no my uz mame skoro 2 roky po svadbe emoticon
4. aug 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
Registrovala sa 10. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
  • Nevie kedy bude svadba
 prosím, prosím o radu.
Nie so nevesta, ale pripravujem Svadobné noviny pre mladomanželov. Starejším bude tak kritizovaný a obdivovaný pán Vladimír Poliak. Prosila som ho, aby mi o sebe a o tradíciách niečo napísal, ale som sa nedočkala.
Vedel by mi niekto niečo o ňom napísať a o programe, ktorý zabezpečuje ako starejší a ako DJ?
Ďakujem
10. aug 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
  • Nevie kedy bude svadba
 ... ak sa dá, a má niekto k dispozícii fotografiu Vlada Poliaka - starejšieho z Ponik) emoticon Rada by som ju dala do Svadobných novín. Chcem potešiť ženícha a nevestu emoticon
11. aug 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
spinkulinka
  • Nevie kedy bude svadba
 Ďakujem, mám informácie, mám fotografie, Svadobné noviny sú na svete a pevne verím, že sa neveste a ženíchovi budú páčiť emoticon Ak by ste sa rozhodli pre Svadobné noviny ( gratulácie, fotografie, informácie o ženíchovi a neveste) rada pomôžem. Nebolo to ľahké, ale teraz už viem ako na to emoticon
19. aug 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabii83 (33 r.)
Registrovala sa 13. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 7 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gabii83 (33 r.)
Registrovala sa 13. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 7 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja odporucam Shania salon pri vezi, maju aj stranku, Janka je milá osôbka a aj vie čo a ako... aby si bola zladená trebárs s kyticou. pride aj k tebe den svadby ale iba pre nevesty, na zaklade coho som si ju ja osobne vybrala, vtedy este v prvom rade kvôli tomu. robi aj uces aj licenie... ale je to salon najdes tam vsetko co potrebujes....
pa
30. nov 2014 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucy164
Registrovala sa 30. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 14. mája 2016
fotoportrét
fotoportrét
lucy164
Registrovala sa 30. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 14. mája 2016
 Ahojte prosim Vas viete mi dat kontakty na dobrych starejsich ale naozaj dobrych z okolia BB
9. okt 2015 o 19:32  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaja338
3
Registrovala sa 19. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
jaja338
3
Registrovala sa 19. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Zienky prosím vás napíšete mi do ip kolko si pýta p. Poliak? Dakujem
19. okt 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matejmiklo
Registroval sa 27. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
matejmiklo
Registroval sa 27. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, viete poradit ci robit svadbu v hoteli Lux alebo hoteli Dixon? Menu stoji skoro rovnako, ubytovanie je v Dixone o nieco drahsie. Ak ste tam mali svadbu tak prosim poradte. Neviem najst ziadne foto z hotela Lux. Mate niekto? Dakujem.
6. dec 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka297
Registrovala sa 1. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mirka297
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, nemá niektorá z vás kontakt na stajresieho co hra na harmonike p. Oravca z podlavic???
1. máj o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka297
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mirka297
  • Nevie kedy bude svadba
 Nema niekto kontakt na p. Oravca, boli by sme velmi radi keby nam robil starejsieho.. dakujem
1. máj o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juhazka
Registrovala sa 21. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
fotoportrét
fotoportrét
juhazka
Registrovala sa 21. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
 @mirka297 Ahooj mam ciselko nanho aj nam bude robit starejsieho emoticon
Cislo je : 0907 800 361
15. máj o 13:00  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bkantora (24 r.)
2
Registrovala sa 27. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Zvolen.
  • Svadba bude 19. augusta 2017
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
bkantora (24 r.)
2
Registrovala sa 27. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Zvolen.
  • Svadba bude 19. augusta 2017
    okres Zvolen
 @ovsa mohli by ste mi prosím poslať nejake fotky z koliby stráže na kantorakova.baska@gmail.com ?
Rozmyslame nad kolibou , fotky ako inšpirácia by nam pomohli. Dakujeme😊
25. sep o 14:39  •  Svadba bude v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš