Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brankarka vyzdobu robia oni, zaplatili sme 120€ dopredu zalohu, co bude aj vlastne za tu vyzdobu a za to, ze uzavru hotel len pre nas. Co je fajn, podla mna. Vyzdobu ti urobia akukolvek farbu budes chciet. Je tam dobry parket, take vystupene podium alebo sa da tancovat aj vsade okolo. Robia "U"ckovy stol. Treba to tam ist pozriet. Ale ak mi das mail, tak ti mozem poslat foto s vyzdobou, co mi poslali oni a tam vidno aj ten priestor
Odpovedať
Profilova fotka
@bambulka111 je v tom svadobna vecera (pripitok, polievka, hlavne jedlo) - za toto je cena jednotna, tusim 14€/osoba a potom este svedske stoly neskor. Ono tam si skladas jedlo, je na tebe ako si vyskladas, mozes to mat aj drahsie. Alko a nealko si musis doniest svoje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova wow, nealko svoje? to je super, zacinam lutovat, ze uz mam podpisanu zmluvu !!! :-( nealko je niekedy drahsie ako alko... a my budeme musiet brat od nich.... takze este budeme doplacat...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambulka111 my sme hladali take, aby sme si mohli sami doniest...a skoro vsade bolo, ze bud alko alebo nealko od nich...a tu nie...je to vsetko v tych 120 €, co sa plati jednorazovo, vyzdoba a to, ze uzavru uplne hotel. Aj kasu, takze nebudu mat zisk, teda okrem nasej svadby :-) Mne sa tie ich podmienky velmi pacili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - babuľky - ešte mám na vás jednú otázku, ako idete riešiť /ako ste riešili v BB odčepčenie/začepčenie/čepčenie/čepenie??? mne sa to páči - zhruba tak ako je to tu na videJku - ale neviem či sa to dá dajak takto zriešiť aj tu v BB http://www.youtube.com/watch?v=MggnAu... a na tomto vijeJku som sa dobre pobavila :DDD http://www.youtube.com/watch?v=PeKLau... (zlaté :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
@brankarka inak teraz pozeram, ze si mi strasne znama a uz vieeeem, uz som na to prisla. Uz viem aj to, preco mas nick brankarka....z hadzanej, coo??? Hadam si ma pamatas, ale hravali sme spolu hadzanu za Slaviu BB, ja prave alebo lave kridlo a ty brankarka :-) Aj s Lenou Cienickou :-D Tak ty sa ides vydavat??? Gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova jj z hádzanej a už som ti aj IP poslala..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brankarka my nejdeme riesit odcepcenie... ani odobierku
Odpovedať
Profilova fotka
@bambulka111 no tak ja by som chcela, len neviem akým to štýlom....... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja by som chcela cepcenie, len neviem ci sa to bude dat tak zorganozovat, aby aj zahranicny svadobcania, mali z toho nejaku zabavu. neviete ci sa nejake piesne daju aj prelozit.
Odpovedať
Profilova fotka
@milaciky no myslím, že by sa niektoré aj dali preložiť, ale z toho preloženého si myslím by nemali oni nič..... :-S niekedy stačí pesníčka s dobrou melódiou a hlavne ten "program" pri čepčení.... ved myslím, že ani ty si neprekladáš každú jednú zahraničnú pesničku preto aby sa ti páčila.....
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak je to možné??? ja si obzerám už dlhšie niektoré šaty, z jedného salóniku (ak sa to tak dá priamo nazvať - dcérska firma) na www stránke - a vyteškujem sa, že kým príde ten správny čas a pôjdem si tie šaty tam riešiť, tak si ich tu môžem kukať - a dneska už nie je vôbec na nete...... ;-( a ja som si neodpísala nič - či presnú www stránku - či ich ulicu atď..... fňuk......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@corinno joj ale ľúto mi je hlavne to, že asi celý ten salónik zanikol - bo už o ňom nie je žiadna zmienka :-( a to som sa chystala ho navštíviť po odštátnicovaní...... čiže - asi som to už vôbec nestihla :-S no možno ten salónik v Sabinove skočím kuknúť ked pôjdeme do Vranova nad Topľou (teda v to aspoň budem dúfať, bo neviem, či sa nám bude dať takto zájsť z našej trasy :-| )
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@corinno :-) ved totok...... ale nabudúce by mohli počkať aspoň na mňa - kým od nich získam šaty a potom nech radšej zaniknú.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nemate niekto skusenosti so svadbou v Beniczkeho dome? Ak ano, kolko vas to asi vyslo na osobu? Dakujem :)
Odpovedať
@lubis44 Ahoj, ja som veľmi chcela mať tam svadbu,su to krásne priestory, ale už nemali voľný termín...Nemám pocit, že by to vyslo veľmi draho, pretože si môžes všetko doniesť aj alko, aj nealko atd. a je tam taký ukecaný prevádzkár, ak ho môžem tak nazvať...ked sme sa rozprávali tak mi tuším povedal 30E na osobu, ale to ti píšem len orientačne, radšej sa chod opýtať...
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik1985, ahoj a dakujem za odpoved. ja som mala mat svadbu v barbakane, ale presunuli sme ju o dva mesiace, a v sobotu sa ideme pozriet na Beniczkeho dom. Termin sme si pre istotu rezervovali. Zatial som videla len fotky, ale vyzera to tam super :)
Odpovedať
v Beznickom dome je super a hlavne sa dá super fotit na balkone teda ak jed šikovný fotograf a vie ten priestor využiť :-D :-D kuchynu majú fajn..a majitel je ohromne ústretový
Odpovedať
Profilova fotka
@marete99, dakujem za pozitivnu odpoved. fotografa zatial nemam, najradsej by som si tu svadbu nafotila sama, keby to bolo mozne :P
Odpovedať
@lubis44 treba vyberat a zvažovať mne napr, hostinu fotil švagor aj ked má super techniku tak je to no zvrzané, čakala som viac :-( želám lepší výber ja som síce ušetrila :-D :-D a mám čo mám :-( aspon portrétky mám super :-) to som si poriadneho fotografa zobrala
Odpovedať
Profilova fotka
@marete99, uz som si nasla fotografa :) aspon na sobas v kostole nech pofoti a hostinu uz zvladnem hadam sama :)
Odpovedať
@lubis44 takto bude pekne uletené ale prečo nie ..a dúfam že ten fotograf nie je z tých ...z bb fotoklubu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, kde si davate piect svadobnu tortu?
Odpovedať
ahoj miska, chcela by som sa ta opytat ako si bola spokojna s p. Luttym kameramanom ? dakujem za info nika
Odpovedať
Ahojte, neviete niekto ako kameruje p. Mitterpich? Aké sú ohlasy na salón Claris by Devine v Národnej ulici? Boli ste tam na účese?
Odpovedať
Ahojte nevesty z BB :) Chcela by som Vas poprosit o radu. Dostali sme kontakt na jedneho DJ z BB, preto som sa Vas chcela spytat, ci s nim nemate nejake skusenosti alebo ci ste o nom nieco nepoculi. Vola sa Michal Sepak. Dakujem moc ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Mám svadbu už za 4 dni a vyzerá to tak že bude škaredo. Poznáte miesto v BB kde sa dá fotiť v prípade dažďa? Takto na poslednú chvíľu asi ani žiaden ateliér nezoženiem. Nieje tu niekde niečo pod strechou alebo nejaká budova alebo hocičo?
Odpovedať
Profilova fotka
@nemusha Nam fotograf povedal, ze v nepriaznivom pocasi pojdeme na Radnicu, vraj je tam nadherne teraz ked to prerobili. Ale skus tam najskor zavolat ci ti to umoznia...zelam krasne pocasie a este lepsiu svadbu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?