Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka13 ... ja ti odporucam kadernicku a vizazistku v jednej osobe ;-) Uces aj make-up mi vytvorila Janka Debnarova, kadernictvo Medea , Belveder. Bola som nadmieru spokojna :-) Nechty zasa Danka Slovakova zo Zvolena .
Odpovedať
Tak Ty si sa česala v BB?A aj ta malovala v tom kaderníctve?
Odpovedať
Profilova fotka
mucik1985 ...ano aj ma licila ....bola som maximalne spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. ďakujem za rady. Určite sa popýtam :-). Kaderníčku mám už viacmenej zaistenú, česala ma už na viac svadieb, :-) aj keď nie mojich :-) . Pohľadám kontakty a ešte raz vďaka za rady. Keď vám ešte niečo napadne, sem s tým. Ak budem vedieť, pomôžem aj ja. :-).
Odpovedať
tinka13- ahoj ja som mala kyticu z kvetinarstva zares a bola som maximalne spokojna, a urobila mi dve svadobne kytice lebo som jej dala obrazky ake sa mi pacia a vybrala som si, to ze ich spravila dve som necakala.A aj do vlasov mi spravila kvety take ake boli v kytici.A starejsie odporucam Vladka Loucicana ma 20rocnu prax a je perfektny, je zo ZH.
Odpovedať
ahojte, chcem sa spýtať či mal niekto na svadbe kameramana p. Šramka? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, citam tu rozne rady,ale aj tak uvediem konkretnu otazku. My budeme mat obrad na Radnici v BB (dufam,ze ju dovtedy spristupnia pre verejnost). Vie mi niekto poradit kde by mohla byt hostina pre 60 ludi, ale asi aj nieco kde by sme sa mohli ubytovat,kedze je vacsina ludi z celeho SR. A myslite,ze si mozu hostia platit ubytko sami,ci im musime my zabezpecit a zaplatit ubytko?Ma niekto skusenost s hotelom Polana v Hrinovej?Tam je dost lacna alternativa,len je to od BB dost daleko.Za kazdu radu budem vdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sjaresova, ahoj, ak chces priamo v BB tak skus Penzion Bocca, vraj tam robia pekne svadby do 65 ludi, Hotel Lux alebo Hotel Dixon pri plazovom. My sme povodne chceli Hotel Sachticka, ale napokon to bude restauracia Beniczky. Tiez budeme mat vela cezpolnych (moj nastavajuci je Anglican), a ti budu ubytovani po hoteloch okolo BB namestia. Posielame 'info pack' s detailami, takze kazdy si zarezervuje co a kde chce, a samozrejme za kolko chce. My neplatime ubytko nikomu (tu v UK je to normal). Taktiez skus Fugerov Dvor v Selciach, mal tam svadbu brat a jedna kamoska a bolo super, nadherne prostredie.... Vela stastia. ;-)
Odpovedať
ja si myslim ze dobrou alternativou je aj Penzion Olympia v Radvani. Maju tam ubytovanie pre 60 ludi, aj ked prostredie je pri futbalovom stadione a nie kazdemu moze vyhovovat, minimalne na ucely ubytovania su vyborni.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem,uz som teda napisala vsade tam,aj Brusno ma celkom dobru ponuku,aj ked je to dalej.A viete mi niekto poradit dobreho,ale aj lacneho DJa a zlatnictvo?
Odpovedať
ahojte, chcem sa spýtať či mal niekto na svadbe kameramana p. Šramka z BB? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sjaresova, ja mám svadbu v reštauracii u Vinca v Kremničke. Ak máš svadbu až na budúci rok, tak tam bude aj ubytko, tiež som hladala podla toho. Prostredie nie je az tak pekne - je to vlastne na krizovatke, ale je to blizko, su tam dobre ceny a ferovy majitel. Ked som hladala, bola som pozriet aj v Olympii, je to tiež pekne, ale sala je trochu uzka. Ale 60 ludi sa tam v pohode zmestí :-).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tinka13 Dakujem, tak nakoniec sme si vybrali. Bude to v hoteli Brusno, najviac sa nam to pacilo a ceny su tiez v pohode :-)))) Konecne vybrate, aj ked termin nesedi, ale na tom az tak nezalezi. Nevies mi prosim poradit nejake dobre zlatnictvo, ktore nie je drahe. Boli sme v Europe pozerat obrucky, tam sa nam najviac pacili, ale neviem, ci niekde nemaju lacnejsie :-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, nemate nahodou skusenosti s DJom Marianom Snopkom??? Mam ho zajednaneho, tak chcem vediet, ci je OK. Dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj Dievčata prosim Vas poradte mi kde na internet si môžem pozriet ukazk videa od Kameramana Mirka Moravčík lebo som to hladala ale nič som nenašla. Dakujem
Odpovedať
:-) :-) :-) @sjaresova a skus pozriet zlatokov v BB na Dolnej majú aj web stránku @mmaattaa no hladala som aj ja asi bude mať pravdu robocop vid predošlé strany :-D :-D :-D neostáva ti nič iné len íst na náštevu :-D :-D
Odpovedať
@mmaattaa ahoj never tomu co pisu o M.Moravcikovi my sme ho mali a je super poslem ti link na video od neho.
Odpovedať
Ahojte nevestičky, chystáme svadbu v BB, a vybavujeme si Vlada Poliaka ako starejšieho aj ako DJa, počula som veľa dobrých referencií, ale aj to, že si rád vypije...nemáte nejakú skusenost, alebo neviete mi o nom bližšie napísať? Dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina09 Ahoj, mohla by si poslať ten link na pana Moravčíka aj mne? Kameraman, ktorého sme pôvodne chceli, nám odmietol. Teraz hľadam náhradu. Ďakujem pre mucik 1985 - bola som na niekolkých svadbach, kde robil starejšieho Vlado Poliak. Už to má dobre nacvičené, najnovšie chodí aj v kroji. Vie čo, kedy a ako, ale naozaj si niekedy aj prihne - ale až po polnoci. Ak sa s ním dohodneš na pevnej sume a stanovíš si pravidlá, tak je super. Prajem veľa šťastia. :-) Neviete mi napísať aj nejaké referencie a kontakty na Dj-ov? Vopred ďakujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka13 -- K tým DJ. .. neviem aké ceny si berú DJ z B.Bystrice, ale viem o jednom,ktorý nie je až taký drahý a je veľmi dobrý. V auguste sme boli na svadbe kamarátke v Luxe, a nevedeli sme si DJ vynachváliť, a ani ženích s nevestou. Je to mladý chalan, ktorý má však veľké skúsenosti, a bol nesmierne milý a ochotný zahrať všetko, čo si ženích s nevestou želali počas celého večera. Ak by si mala záujem, môžem ti dať kontakt :-)
Odpovedať
@sjaresova ahoj my sme mali v hoteli Lesak v Tajove a mali sme 70 ludi a tiez vsetci spali. Splnilo to nase ocakavania a cely hotel bol pre nas cele 2 dni :) cena bola skvela!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj veverickav, určite sa poteším, radšej dám na skúsenosti ako sa popáliť. Ak si bola spokojná a aj kamoška, tak určite stál zato. :-)
Odpovedať
ahojte :-) nema niekto skusenost so starejsim,panom Pupalom?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja by som vas chcela poprosit ci nahodou neviete v ktorom zlatnictve v BB by sa dali zohnat wolframove obrucky.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak este chcete, tak napiste ip a poslem vam link na zostrih p. moravcika.. my sme ho mali boli sme velmi spokojni..
Odpovedať
@mala_katie ano pridavam sa je perfektny, ja mam link vo svojom albume uverejneny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina09 ;-) krasne mate, som ho videla v mirkovom profile :))
Odpovedať
dakujeme, ale on tam nema ho cele len z fotenia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale perfektne to je.. ma mrzi, ze sme ho na fotenie zrusili...
Odpovedať
@mala_katie a neposlala by si aj mne link na vase video??? dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?