Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evka. My sme mali kameramana Mirka Morvacika z Badina,poviem ti pravdu trosku som sa bala ked sme si ho objednavali ale ked som uvidela dvd tak to bolo nieco SUPER.Ak budes chciet kontakt na neho, len napis a ja ti ho poslem. Ja som tiez z B.B.aj ked zijeme mimo SK svadbu sme mali v Radvani na horke a hostinu v Almade co je vo Zvolene,komunikacia len cez net.A boli sme maximum spokojny jedlo super cena bola okolo 27 Eur na osobu a v tom bol pripitok,predjedlo,polievka hlavne jedlo,mineralka,kava,pivo a druhy chod sme mali svedske stoly.A vsetko okrem tohto sme si mohli doniest. PA
Odpovedať
Profilova fotka
mirka75 ja som DVD od p.Moravčíka videla tiež a vôbec ničím ma neoslovilo. Úplne obyčajný nudný videozáznam ako robí každý lacný kameraman. Ako lacná alternatíva pre minimálne náročných to možno stačí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dakujem za tip, ale s p. Moravcikom sme uz boli v kontakte, on nas odporucil na svojho znameho a este na dalsieho ale s tymi som sa nedohodla... Nakoniec mi odporucili p. Juraja z Humenneho, tak sa mi to celkom pozdava. My budeme mat hostinu v Luxe a aj tortu nam budu piect oni. Vraj ta ich nova cukrarka je velmi sikovna.. Ja byvam v Bratislave, tak to tiez nie je jednoduche organizovat, ale od pondelka mam uz dovolenku, takze si budem moct este vybavit par veci. Snazim sa to zjednodusit, aby som nemala privelke stresy v den D. Inak aj my budeme mat dost vela hosti z Belgicka a oni vsetci budu byvat v Luxe, je to 50 eur na izbu na noc, co sa mi zda celkom fajn.
Odpovedať
eva.ballester a nenavrhol ti miesta fotograf, to býva bežné že sa dohodnete kde a ako, my sme sa dohodli na troch miestach a týžden pred svadbou mi ich cez mail poslala odfotené ako to vyzerá a ja som si vybrala, pretože som sa bála že to nebude už také pekné v septembri ako v lete, neľutujem :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marete, nam to nenavrhol, lebo vravel, ze sa v BB velmi nevyzna, tak som rozmyslala, ze sa mozeme pofotit aj v nedelu.. Aj ked este nie som napevno rozhodnuta. Zase nechcem vyzerat na fotkach ako po zure :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mila Luckax,Kazdy mame svoj nazor, ten ti neberiem.Ja som tiez videla par DVD a to boli ine nudy a dotycny boli spokojny,a to je hlavne ked je zakaznik spokojny!!!Ja som dost narocna a viem co je dobre a co zle.A stojim si za tym ze Mirko Moravcik je dobry a ziadny LACNY kameraman. Hladala som tvoj album na porovnanie ked si taka narocna ale nenasla som ho,kto vie preco!!!!!! :-)
Odpovedať
Ahojte, my chystáme svadbu v apríly, ale chcela som vás poprosiť, či by ste mi nemohli doporučiť fotografa z Banskej Bystrice a okolia, lebo náš padol....Dakujem za pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
mucik1985 ja mam svadbu v oktobri a este nemam fotografa, ale skus axisfoto
Odpovedať
tiež sa prikláňam k Zuzke Gerhátovej z axisfoto
Odpovedať
Naozaj dakujem vám pekne, videla som jej fotky, a neviete aké má priblizne ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali Mira Malisku a bol super. Pekne fotky robi aj Moravcik...
Odpovedať
Ahioj a mohla by si mi poslat cez IP kontakt,mail, netovu stránku, no zial Moravčík je uz obsadený :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ak nemáte vybraté môžem doporučit svoju fotografku, fotila nás teraz na jesen, a som spokojná, majú aj tu v katalogu firiem reklamu čast foto - Pekné foto Martina Zrubecová a Dag Janík, fakt nelutujem, venovali sa maximálne a na dvd sme dostali veci aj nad rámec toho čo sme sa dohodli bez toho že by za to niečo chceli,ak niekto bude ]-( ]-( že tu nemám album tak je to preto že si to neželá svokra a potom všetkom je to tak ako je ale to je do inej témy
Odpovedať
Ahojte, znovu vás idem bambuľky poprosiť o radu...Poznáte DJ Paliho Meňuša? Rozhodujeme sa medzi ním a Jožom Cimermanom...Dakujem marete99...
Odpovedať
Profilova fotka
ak je DJ Pali ten z Ministry, tak je ze vraj na take komercne svadby dobry to mi povedala jedna baba ked som bola v Lele na farbe
Odpovedať
Ano, to je on, ako myslíš komercne?Hádam zahrá aj Repete pre rodičov :-D a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a poznate Dj Ivana Bartkovica?
Odpovedať
Ahojte, my sme mali svadbu v septembri a priklanam sa, ze bratia moravcikovci su perfektni, mali sme aj fotografa Jara a kameramana Mira Moravcikovcov.Boli sme spokojni a mame aj velke ohlasy na fotky a video mame podla predstav aj na minivideo mame velke ohlasy.Fotenie bolo prefektne uvolnene a kopec srandy.Fotky zo svadby tu este nemam ale ich coskoro prilozim.A aj minivideo ale neviem ako sa to sem dava take video Mirka75, Moravcik nieje ziadny lacny kameraman priklanam sa k tebe Luckax, svadobne video, ktore robi Pan Moravcik je sice jeho dielo ale aj mladomanzelov, takze ak si videla nudne video od neho mladomanzelia si to tak zvolili sami, pretoze my sme si s panom moravcikom spolu za to sadli a povedali sme si ako co asi by sme chceli a este aj hudbu sme si mohli sami doplnit.Takze do bola perfektna spolupraca a mame video take ake sme chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vikina09 dakujem za podporu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Plne s tebou suhlasim. A odkaz pre ROBOCOPA si inak trapny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Len tolko pre teba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
robocop ty si teda riadne trapny, ano fotky coskoro prilozím, svadbu sme mali len na konci septembra este tomu niesu ani dva mesiace tak asi preto tam tie fotky este nemam, tu spravu som pisala len vcera ak si si nahodou nevsimol.A ak si nespolupracoval s panom Moravcikom tak ho laskavo neurazaj, a nechaj si svoj nazor pre seba.Moravcik ma velku klientelu a to o niecom svedci.Keby sme snim neboli spokojni tak to urcite poviem na rovinu a nebudem nikoho presviedcat o opaku.
Odpovedať
Ved ma aj vlastnu stranku, treba sa len lepsie pozriet !!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
BAVITI TA TO!!!!!!!!!! robocop.Uz by si mohol prestat,este raz si len TRAPNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
robocop- kazdy mame vlastny nazor. aj my sme mali bratov moravcikovcov a musim uznat, ze aj video aj fotky splnili nase ocakavania.. a inac, myslim, si, ze dobre sa chvali samo, takze ked si chces odmysliet, ze ma stranku a kopec videi na facebooku sa jeho pracou chvalia vsetky spokojne manzelske pary, ktorym pomohli sprijemnit a zvecnit jeden z najvacsich dni v zivote... a inac, je to sice tvoj nazor, ale mohol by si si ho nechat pre teba, pretoze kazdeho skor zaujima to co vidi - dielo a nie nejake pismenka.. aj ja mozem o tebe vela toho napisat a co myslis, kto tomu uveri?
Odpovedať
Ahojte aj my budeme mat Moravcikovcov, videla som ich pracu, paci sa mi, tak sme si ich zabezpecili. Ved naco zbytocne vymyslat. Budem mat dost inych starosti.
Odpovedať
Ahojte. Má niekto skúsenosť so svatbou v Selciach - Penzion Čachovo? Ako ste boli spokojný? Páčilo sa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:-) Svadba bude v auguste, tak sa pomaly rozhliadam. Nemáte niekto typ na dobrého: DJ? starejšieho? kvetinárstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
A aj nejaké typy na dobrú kozmetiku - líčenie na svadbu, nechty a zlatníctvo. :-) Vopred ďakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?