Menu Forum

Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

25. sep 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
leslie
Registrovala sa 3. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
leslie
Registrovala sa 3. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Luckax, nedá mi neodpovedať ti, p. Trstenský mi pred pár rokmi točil stužkovú a mojim spolužiačkam aj svadby, takže absolutne si nemyslím, že je kameramanský "odpad". Skôr by som sa mu ešte čudovala, keby robil svadby, kedže Bystrica má toho svojho "odpadu" až-až.
Petar vôbec sa nemusíš obávať, vybrala si si správne emoticon
22. aug 2009 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckax
Registrovala sa 2. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 9. januára 2010
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luckax
Registrovala sa 2. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 leslie, petar ja som nemyslela na tohto pána ktorého ani nepoznám. Myslela som to tak všeobecne, pretože do 5.9.09 kedy má petar svadbu je už len pár dní a na výber kameramana už asi veľa možností nebude.
22. aug 2009 o 07:59  •  Svadba bola v januári 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckax
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luckax
    okres Banská Bystrica
 leslie a súhlasím s tebou, v Bystrici je to strašná bieda s kameramanmi. Tu nie je asi nikto " co to umí". Asi sa tu neuživia kvalitou tak robia radšej lacno a v nízkej kvalite. Aspoň že fotografov a starejších tu máme slušných.
22. aug 2009 o 08:03  •  Svadba bola v januári 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leslie
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
leslie
  • Nevie kedy bude svadba
 Luckax, máš pravdu s tou biedou...ale poznám aj takého, čo má tých svadieb menej, sú kvalitné a tým si ich dá samozrejme aj zaplatiť. No su aj ostatní, ktorí sa cenami podlizuju čo najnižšie, aby mali akcie každú sobotu...no výsledok sa odzrkadluje od ceny... emoticon Mna svadba sice len čaká a dúfam, že práve tu v BB, ale na videu a fote určite nechcem šetriť, však to mám pamiatku na celý život... emoticon
22. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hey_love
Registrovala sa 22. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hey_love
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, tiež sa pridávam do tejto debaty. Mne točil p. Trstenský svadbu a bola som veľmi rada, že sme si vybrali práve jeho. Dáva si záležať na detailoch, čo všetkej jeho práci dodáva profesionálnosť. Spolupráca s ním bola naozaj veľmi ústretová, takže len odporúčam. Má pekne spracovanú aj webovú stránku, kde sa dajú vidieť ukážky jeho prác. Súhlasím s tým, že je skutočných odborníkov - kameramanov veľmi málo a ak má byť také DVD pamiatka na celý život, tak na tom rozhodne netreba šetriť.
22. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte..chcela by som sa vas opytat,ci ste mali zuzku gerhatovu na foteni alebo nejake referencie na nu..my sme si ju zajednali na dodatocne fotenie,ktore bolo koncom maja a od zaciatku jula sa nam neozyva emoticon a problem je aj v tom,ze sme obaja v zahranici..zacinam mat obavy totiz,ci ta smola okolo fotenia konecne skonci emoticon
25. aug 2009 o 17:34  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka244
Registrovala sa 12. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 3. októbra 2009
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka244
Registrovala sa 12. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 Ahojky,
baby ja som strašne sklamaná. Bola som si dať urobiť nechty a je mi do plaču. Nepoznáte nejakú naozaj dobrú kočku, ktorá to neodflákne? Ja sa nemôžem na tie moje pozerať emoticon
26. aug 2009 o 12:41  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
26. aug 2009 o 20:19 • karci
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
27. aug 2009 o 10:30 • leslie
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
27. aug 2009 o 11:26 • karci
27. aug 2009 o 12:48 • hey_love
fotoportrét
fotoportrét
karci
Registroval sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridal 262 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
karci
    okres Kežmarok
 Milý hey_love, asi si myslíš že sú všetci padnutí na hlavu.
Máš registráciu 22.8.09 s neznámym termínom svadby a máš zopár príspevkov - z toho istého dátumu , ktoré sa točia okolo "výbornej kvality práce" - podľa tvojich slov - p.Trstenského. Ja na hlavu padnutý nie som.

Ktorá normálna nevesta napíše čosi takéto:

"Dáva si záležať na detailoch, čo všetkej jeho práci dodáva profesionálnosť. Spolupráca s ním bola naozaj veľmi ústretová, takže len odporúčam. Má pekne spracovanú aj webovú stránku, kde sa dajú vidieť ukážky jeho prác." emoticon emoticon emoticon
27. aug 2009 o 13:06  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hey_love
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hey_love
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak potom som asi prvá nevesta, čo si to všimla. A pokiaľ dobre vieme obaja, termín svadby nie je povinné zverejniť, veď aj ty máš dátum 30. november 1999, čo ti tam automaticky hodí, keď sa zaragistruješ a nezmeníš si ho na iný. Aj ja som to tak mala pri zaragistrovaní a mala by som doteraz, kým som ho nezamenila za otázniky, čo ti potom zmení na slová neviem kedy... Takže je otázne, či aj ty si mal svadbu práve v ten dátum. A pokiaľ viem, mám len jeden taký príspevok, ktorý sa týka pochválenia práce p. Trstenského a to je ten prvý, ktorý tu mám a kvôli ktorému som sa aj zaragistrovala, keďže som sem nechodila a keď mám dobrú skúsenosť a niekto potrebuje poradiť, tak prečo nie? Veď väčšina píše všeobecne do fór negatívne veci a keď má niekto napísať pochvalnú vec, tak nenapíše, lebo tú netreba. Ale všimla som si, že on tu nemá ani jednu negatívnu reakciu na svoju prácu, to o niečom svedčí. Chceš povedať, že to všetko píšem ja? Asi ťažko. Tak asi toľko, keď už ide len o to.
27. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 15:31 • hey_love
27. aug 2009 o 16:57 • leslie
27. aug 2009 o 17:19 • karci
fotoportrét
fotoportrét
tade
Registrovala sa 15. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. apríla 2008
    Na Bartoške, okres Turčianske Teplice
fotoportrét
fotoportrét
tade
Registrovala sa 15. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. apríla 2008
    Na Bartoške, okres Turčianske Teplice
 @karci, neznevažuj prácu ľudí, ktorí ju robia naozaj dobre
@leslie, máš pravdu karci asi neznesie konkurenciu
@hey_love, pán Trstenský má naozaj peknú prácu, bol jeden z adeptov na točenie našej svadby ale bol už obsadený
27. aug 2009 o 17:28  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 17:42 • leslie
27. aug 2009 o 20:05 • karci
27. aug 2009 o 20:06 • leslie
fotoportrét
fotoportrét
janocka
6
Registrovala sa 6. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10079 príspevkov. Má 62 priateľov. Karlova Ves, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
janocka
6
Registrovala sa 6. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10079 príspevkov. Má 62 priateľov. Karlova Ves, okres Bratislava.
 ak sa chcete hadat a dohadovat pouzite na to, prosim, internu postu
27. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka244
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka244
    okres Banská Bystrica
 Ahojte babenky,
riešieme jeden problém, nevieme sa rozhodnúť akú vybrať svadobú pesničku. Máte nejake typy?
Ďakujem
3. sep 2009 o 21:54  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petar
Registrovala sa 8. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petar
Registrovala sa 8. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    okres Banská Bystrica
 chcem sa este vratit k praci juraja trstenskeho, o ktorom sa tu diskutovalo. svadbu sme mali 5. sept., dvd uz mame a je uzasne, kvalitne, moderne, vtipne, sme nadmieru spokojni, vidno, ze ho robil skutocny profesional. odporucame!!!
11. sep 2009 o 16:36  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karci
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
karci
    okres Kežmarok
 petar určite si všetci radi si pozrieme nejaký klip z Tvojej svadby. Je to niekde možné? emoticon
11. sep 2009 o 16:57  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. sep 2009 o 10:24 • marekrakovsky
fotoportrét
fotoportrét
luciabah
Registrovala sa 19. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    V Hronseku, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luciabah
Registrovala sa 19. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    V Hronseku, okres Banská Bystrica
 ahojte

chcela by som sa spytat, neviete prosim ako sa vola starejsi z iliasa a nemate niekto kontakt. dakujem
16. okt 2009 o 06:24  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gitkus
Registrovala sa 22. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
gitkus
Registrovala sa 22. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 Ahojky=)
Starejší z Iliaša sa volá Jožko Blaho nám robil svadbu pred 5 rokmi a boli sme s ním veľmi veľmi spokojný.
Ak nájdem vizitku/číslo dám ti vedieť.
Zaťiaľ ahoj...
22. okt 2009 o 19:17  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmaska
Registrovala sa 6. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 12. júna 2010
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
mmaska
Registrovala sa 6. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 12. júna 2010
    okres Banská Bystrica
 Ale tu strasne malo sa rozoberaohladom svad.salonov v BB.Tak kam chodia kocky z BB do salonov?okrem Zvolena?
6. nov 2009 o 12:49  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
 mmaska : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=14318&vGroupOffset=200
6. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. nov 2009 o 09:01 • petika
Choď na stranu:   Zruš