Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Luckax, nedá mi neodpovedať ti, p. Trstenský mi pred pár rokmi točil stužkovú a mojim spolužiačkam aj svadby, takže absolutne si nemyslím, že je kameramanský "odpad". Skôr by som sa mu ešte čudovala, keby robil svadby, kedže Bystrica má toho svojho "odpadu" až-až. Petar vôbec sa nemusíš obávať, vybrala si si správne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leslie, petar ja som nemyslela na tohto pána ktorého ani nepoznám. Myslela som to tak všeobecne, pretože do 5.9.09 kedy má petar svadbu je už len pár dní a na výber kameramana už asi veľa možností nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
leslie a súhlasím s tebou, v Bystrici je to strašná bieda s kameramanmi. Tu nie je asi nikto " co to umí". Asi sa tu neuživia kvalitou tak robia radšej lacno a v nízkej kvalite. Aspoň že fotografov a starejších tu máme slušných.
Odpovedať
Luckax, máš pravdu s tou biedou...ale poznám aj takého, čo má tých svadieb menej, sú kvalitné a tým si ich dá samozrejme aj zaplatiť. No su aj ostatní, ktorí sa cenami podlizuju čo najnižšie, aby mali akcie každú sobotu...no výsledok sa odzrkadluje od ceny... :-D Mna svadba sice len čaká a dúfam, že práve tu v BB, ale na videu a fote určite nechcem šetriť, však to mám pamiatku na celý život... x-)
Odpovedať
Ahojte, tiež sa pridávam do tejto debaty. Mne točil p. Trstenský svadbu a bola som veľmi rada, že sme si vybrali práve jeho. Dáva si záležať na detailoch, čo všetkej jeho práci dodáva profesionálnosť. Spolupráca s ním bola naozaj veľmi ústretová, takže len odporúčam. Má pekne spracovanú aj webovú stránku, kde sa dajú vidieť ukážky jeho prác. Súhlasím s tým, že je skutočných odborníkov - kameramanov veľmi málo a ak má byť také DVD pamiatka na celý život, tak na tom rozhodne netreba šetriť.
Odpovedať
ahojte..chcela by som sa vas opytat,ci ste mali zuzku gerhatovu na foteni alebo nejake referencie na nu..my sme si ju zajednali na dodatocne fotenie,ktore bolo koncom maja a od zaciatku jula sa nam neozyva :-S a problem je aj v tom,ze sme obaja v zahranici..zacinam mat obavy totiz,ci ta smola okolo fotenia konecne skonci |-|
Odpovedať
Ahojky, baby ja som strašne sklamaná. Bola som si dať urobiť nechty a je mi do plaču. Nepoznáte nejakú naozaj dobrú kočku, ktorá to neodflákne? Ja sa nemôžem na tie moje pozerať :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Milý hey_love, asi si myslíš že sú všetci padnutí na hlavu. Máš registráciu 22.8.09 s neznámym termínom svadby a máš zopár príspevkov - z toho istého dátumu , ktoré sa točia okolo "výbornej kvality práce" - podľa tvojich slov - p.Trstenského. Ja na hlavu padnutý nie som. Ktorá normálna nevesta napíše čosi takéto: "Dáva si záležať na detailoch, čo všetkej jeho práci dodáva profesionálnosť. Spolupráca s ním bola naozaj veľmi ústretová, takže len odporúčam. Má pekne spracovanú aj webovú stránku, kde sa dajú vidieť ukážky jeho prác." :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak potom som asi prvá nevesta, čo si to všimla. A pokiaľ dobre vieme obaja, termín svadby nie je povinné zverejniť, veď aj ty máš dátum 30. november 1999, čo ti tam automaticky hodí, keď sa zaragistruješ a nezmeníš si ho na iný. Aj ja som to tak mala pri zaragistrovaní a mala by som doteraz, kým som ho nezamenila za otázniky, čo ti potom zmení na slová neviem kedy... Takže je otázne, či aj ty si mal svadbu práve v ten dátum. A pokiaľ viem, mám len jeden taký príspevok, ktorý sa týka pochválenia práce p. Trstenského a to je ten prvý, ktorý tu mám a kvôli ktorému som sa aj zaragistrovala, keďže som sem nechodila a keď mám dobrú skúsenosť a niekto potrebuje poradiť, tak prečo nie? Veď väčšina píše všeobecne do fór negatívne veci a keď má niekto napísať pochvalnú vec, tak nenapíše, lebo tú netreba. Ale všimla som si, že on tu nemá ani jednu negatívnu reakciu na svoju prácu, to o niečom svedčí. Chceš povedať, že to všetko píšem ja? Asi ťažko. Tak asi toľko, keď už ide len o to.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@karci, neznevažuj prácu ľudí, ktorí ju robia naozaj dobre @leslie, máš pravdu karci asi neznesie konkurenciu @hey_love, pán Trstenský má naozaj peknú prácu, bol jeden z adeptov na točenie našej svadby ale bol už obsadený
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ak sa chcete hadat a dohadovat pouzite na to, prosim, internu postu
Odpovedať
Ahojte babenky, riešieme jeden problém, nevieme sa rozhodnúť akú vybrať svadobú pesničku. Máte nejake typy? Ďakujem
Odpovedať
chcem sa este vratit k praci juraja trstenskeho, o ktorom sa tu diskutovalo. svadbu sme mali 5. sept., dvd uz mame a je uzasne, kvalitne, moderne, vtipne, sme nadmieru spokojni, vidno, ze ho robil skutocny profesional. odporucame!!!
Odpovedať
petar určite si všetci radi si pozrieme nejaký klip z Tvojej svadby. Je to niekde možné? ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte chcela by som sa spytat, neviete prosim ako sa vola starejsi z iliasa a nemate niekto kontakt. dakujem
Odpovedať
Ahojky=) Starejší z Iliaša sa volá Jožko Blaho nám robil svadbu pred 5 rokmi a boli sme s ním veľmi veľmi spokojný. Ak nájdem vizitku/číslo dám ti vedieť. Zaťiaľ ahoj...
Odpovedať
Ale tu strasne malo sa rozoberaohladom svad.salonov v BB.Tak kam chodia kocky z BB do salonov?okrem Zvolena?
Odpovedať
Profilova fotka
mmaska : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?