Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Tak sme nakoniec zohnali aj starejsieho, uz ma zacinala chytat panika, lebo sme obvolali minimalne desiatich a vsetci mali nas termin obsadeny.Je to p. Mitter, dostala som odporucanie od nasho kameramana, tak uvidime..a dj budeme mat Snopka. Uz nas cakaju len malickosti, konecne som si vydychla.. Lenusik27 pripajam sa ku gratulacii, aj ja prajem vsetko najlepsie.. pa
Odpovedať
Ahojte baby, vedeli by ste mi niektora odporucit, resp. dat kontakt na nejakeho fajn starejsieho? pripadne este lepsi by bol starejsi a DJ v jednom... vopred dakujem za pomoc a prajem pekny den!
Odpovedať
Profilova fotka
ludzka ja som sice mala svadbu pred 5 rokmi :-N ale mali sme starejsieho perfektneho,spravil perfektnu atmosferu na svadbe,rozosmieval ludi,vravel vtipy,hadanky,robil karaoke...no ludia mi potom vraveli,co boli na svadbe,ze sme mali super svadbu a samo,ze starejsi bol najlepsi :-D ak xces kontakt napisem ti do IP ;-)
Odpovedať
ahoj debra, budem Ti velmi vdacna za kontakt :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja este len z pripravami zacinam a tiez by sa mi hodili nejake kontakty na dj a starejsieho. zatial co poznam su uz vsetci obsadeni, ako napr. V. Poliak.
Odpovedať
Pozdravujem vsetky dievcata z tohto niekolkorocneho fora. Mam prosbu, nevie mi niektora poradit sikovnu cukrarku v okoli BB. Akosi sa mi nedari zohnat este volnu cukrarku na august. oslovila som viacere a bud uz maju vela objednavok, alebo planovanu dovolenku... vdaka
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte Bystricanky, zhanam kontakt na SOU polnohospodarske, vraj tam vedia upiect krasnu a chutnu svadobnu tortu podla zelania. Pripadne ak viete o nejakej sikovnej cukrarke, tam mi pls. napiste kontakt do IP. Vopred vam dakujem.
Odpovedať
ahojte dievcata, viete mi niekto dat prosim kontakt na dobreho fotografa v BB a DJ? Tie co uz mate po svadbe, odporucate aj kameramana, alebo stacia dobre fotky? Dakujem
Odpovedať
Ahojte dievčatá, prosím vás nemáte niekto kontakt na skutočne dobrú cukrárku? Budem vám veľmi vďačná.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! My to uz mame teda za sebou. Mozete pozriet do mojho albumu. Su tam mena vsetkych nasich dodavatelov. Cica99 - my sme mali len profi fotky, kameramanov nam robili len niektori clenovia rodiny. Takze mame video len vo forme amaterskeho videa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Ja to uz mam tiez za sebou a s maximalnou spokojnostou co sa tyka vsetkých služieb. Pozrite si moj album a ak nieco zaujme, tak poslem presnu adresu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k šťastne vydatým novomanželkám zo dňa 6.6. :-) Kuk svadobný album a doplnený prípravný ;-)
Odpovedať
Ahojte baby :-) Síce nie som z Bystrice a ani termín svadby ešte nemáme definitívne ujasnený, rozmýšľame s priateľom nad možnosťou svadby v Bystrici, pretože sa chystáme kúpiť byt práve v BB. Nevedeli by ste mi povedať či sa dá svadba organizovať aj v reštaurácii Bel Posto vedľa Evanjelického spolku? Varia tam vynikajúco a aj prostredie sa mi páči, len neviem či tam vôbec niekedy nejaká svadba bola, a teda či je zrealizovateľné....ďakujem :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak mi to uz mame zasebou. Ako starejsieho sme mali pana Ruska zo Seliec a mozem povedat ze sme boli nadmieru spokojni. Tortu sme mali zo zv fediti a bola nadherna a tiez velmi chutna. mozem len doporucit. Mimochodom predavam svoje svadobne saty ak by mal niekto zaujem. Pronovias octubre
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa do partie z BB. My mame svadbu 11. jul cize uz o tyzden a mam pocit, ze este stale treba zariadit milion veci. Sobas mame v ev. kostole v Hronseku a potom garden party na zahrade u rodicov. V podstate nam vsetko jedlo a vyzdobu dodava agentura, takze nam uz neostava nic ine len sa modlit za pekne pocasie. Drzim vsetkym, co pripravuju svadbu v okoli vela stastia, energie a nech sa to podari.
Odpovedať
Ahojte baby. Chodi niektora z vas na EF UMB???? Prosim ozvite sa ... najlepsie tie ktore maju ukoncený 4. rocnik. Potrebovala by som vediet kedy sa koncilo skuskove v letnom semestri. Lebo dala som si termin svadby na 12.6.2010 len sa bojim toho ze tam bude este to skuskove. Prosim ozvite sa!!
Odpovedať
cinnamon - kde ste nasli tie sennove valy? velmi sa mi pacia vase foto. inac, celkovo neviem kde sa okrem namestia chodia bystricania fotit. ak mate typy, tesim sa. a este k foteniu- odporucate to v ktorej faze svadby? po obrade, pocas hostiny? alebo kedy? my mame svadbu tento september a vybrali sme si hotel GALA pri Hronseku (10min od BB) a teda aj kostol sme zvolili ten dreveny artikularny v tejto dedinke. tesime sa, len je tych priprav akosi vela...clovek si uz mysli, ze vacsinu ma a zase sa vynori dalsia kopa...
Odpovedať
Ahojky, Kikusiak, my sa budeme fotit na Lupcianskom zamku, sme z Lupce, takze to mame na skok. Ale kedy sa budeme fotit, namam ani sajnu. Ja by som chcela pred obradom, no moj drahy az po obrade. Neviem, ci ludia vydrzia cakat cca 2 hodinky. Mozno ho este spracujem :-D
Odpovedať
ahoj kvetinka, prave riesime s babami vo fore "19.september" podobny problem. my mame svadbu az o 4, tak by sme fotenie v pohodicke stihli pred sobasom. ale priatel je z oravy a ony zvyknu robit mensie pohostenie s rodinou a chystaju sa prist vsetci spolu. no tak neviem, tiez ho este mozno ukecam nech pride doobeda na fotenie a otoci to potom spat domov. hmm, same komplikacie.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! My sme fotili na Donovaloch a to uz v piatok. Je tam nadherne prostredie. Vyslo nam to super, lebo aj pocasie bolo lepsie ako v sobotu a v den svadby, sme mali viac casu na ranne pripravy.... Sobas sme mali mimochodom az o piatej.... ;-)
Odpovedať
Ahojky, baby prosím poraďte mi nejakú veľmi dobrú kaderníčku. Som úplne zúfalá
Odpovedať
Kikusiak a nerozmýšľala si nad fotením v prírode v nedeľu? U nás sa to aj takto rieši ;-)
Odpovedať
kvetinka244, odporucujem kadernictvo na striebornom namesti, vsetky dievcata su proficky, chodia po roznych sutaziach a poznaju najnovsie modne trendy. tie kocky cesali aj kolegynu (ma fotky aj na moja svadba.sk) a jedna z nich ide cesat aj mna. inak ja mam obrad o 16.00 hod a s fotografom som sa dohodla tak, ze sa budeme fotit pred svadbou v BB, a ak nebudeme stihat, tak sa dofotime po svadobnej veceri na Sachtickach.
Odpovedať
kocky, ja by som sa chcela spytat, ci poznate kameramana trstenskeho? ak ano, boli ste spokojne s jeho dvd a sluzbami?
Odpovedať
Ahojky petar. ktoré kaderníctvo si myslela? Ja som sa tam bola pozrieť a našla som len školiace stredisko.
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka 244 odporucamkadernictvo rut, samotnu rut, netradicne, trendove a nie bezne ucesy za prijatelnu cenu i rychlo + moznost nalicenia pri cesani je to pri potoku oproti byvalej banka slovakia v tej novej budove
Odpovedať
Profilova fotka
Kvetinka244, Ja som bola tiez so svojimi vlasmi spokojna...... Neviem sice presne ako sa vola to kadernictvo, ale je to oproti domu kultury v tej radovke za VUB - tiez je to spojene aj s kozmetikou a licenim. V sobotu rano sme sa tam stretli az 3 baby z MS,a vsetky sme boli spokojne. Moja sestra ( vid moj 2. album) mala tiez vlasky robene tam.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petar nejako neskoro ideš riešiť kameramana. Obávam sa že na výber už budeš mať len z toho "odpadu" kameramanského :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?