Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
lya takze uz mate rezervovanych Family? Super, tesim sa.. ;-)
Odpovedať
Uz len podpisat zmluvu...aj ja sa tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky kosicanky, mozte mi poradit nejaku salu pre cca 80 ludi...poculi ste o Gastromille? my termin svadby este nemame, ale chceli by sme v lete...som zvedava, ci sa to vsetko stiiiiiha :-N
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ku tej Gastomile
Odpovedať
Profilova fotka
lya, dakujem za link...aj tam som pisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja idem zajtra na prvú skúšku svadobných šiat, normálne mám trému, ale veľmi sa teším
Odpovedať
Profilova fotka
dianka288 ja som mala presne taku dilemu ako ty :-D som chcela ist do Polska ale hrozne som sa bala, ze si tam saty nevyberiem a v Ke uz budu vsetky rezervovane.Tak som si nakoniec saty kupila v salone v ke a teraz mi este 3mesiace budu stat doma a ak najdem krajsie mam smolu :-D lebo do Polska aj tak pojdeme po servitky,sviecky a inu vyzdobu.Mozno aj popolnocky budem tam kupovat.Asi 4mesiace pred svadbou som to uz nevydrzala a saty si kupila,ale mam z nich velku radost tak uvidis ako to budes mat ty,mozno sa zamilujes do nejakych siat ani to nebudes cakat a uz budu tvoje,treba len vela chodit a skusat.Neviem ake saty su v Polsku ale ja som sa bala ze sa mi nebudu pacit,ze bud budu velmi jednoduche,tuctove alebo prilis prezdobene,gycovite..neviem no.
Odpovedať
eli333 no ved to :-) ...ale tak dufam, ze najdem take pri ktorych sa mi zastavi srdce a vytvori sa mi taka velka hrčka v krku :-) ... a vies kde presne pojdete do Polska? Alebo len budete chodit po obchodoch, ale na trhu? A kde idete po tie doplnky, hm? Je tam na to nejaky špeci obchod? Nech uz rovno zajdeme aj tam, ked uz tam budeme, no nie? :-D
Odpovedať
eli 333 ja ti odporucam kameramana pana Bikara sto percentna spolahlivost a pristup.Velmi mily pan,ktory ma peknu pracu.ja uz mam u neho podpisanu zmluvu na nas termin svadby.a robi aj video v HDV kvalite.Blu ray disc.Ukazal mi vela ukazok zo svadieb a vsetky boli super,nieco ine ako som doposial videla :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa tiez pridavam medzi vas ;). Svadba bude 31.7., mensia, mame len 25 hosti. Zatial mame zajednanu salu - Toskanska zahrada v Golden royal, kostol - Kaplnka sv. Michala, hudbu budeme mat len reprodukovanu - t.j. nase CDcka ;). Buduci tyzden sa chystam ku krajcirke, saty chcem totiz mierne netradicke - tesne pod kolena s minimalnou vyzdobou (leto je leto)... fotky bude robit kamoska polo-profi fotografka. Aktualne riesim problem s cukrarkou :(. Neviete nahodou poradit nejaku sikovnu a idealne taku, ktora upecie aj netypicke kolace (strasne by som chcela cheesecake a cokoladovy fondant, no zatial som to na ziadnej svadbe ani v ponuke nevidela :( )?
Odpovedať
ahojte babenky, tak ako ste na tom? Ako ste sviatkovali? ... ja som sa prave rozhodla, ze uz je fakt cas nieco so sebou robit, aby som bola v dany den peknučka, tak idem držať 90 dnovu dietu. Uz som si nasla na nete recepty, tak od zajtra sa do nej pušťam :-N Snad sa mi to podari ju dodržať. Mojim planom je zhodiť aspon 7-10 kg. Povybavovali a nakupili ste aj niečo dalsie? Ja som nejako na mesiac zamrzla, ale uz by som sa mala pustit do dalsich vybavovaciek a nakupov. Vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dianka, tak ja som na tom presne ako ty od dnes začínam s 90 dňovkou, tiež chcem toľko zhodiť asi ako ty, no a sprípravami, sa tiež musím nejako rozhýbať, tento týždeň idem na stretnutie s kameramanom, už iba obrúčky doriešiť, máme ich už vybraté, no a už len také záverečné veci dotiahnuť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nikusinka, pozerala som album a zistila som ze sme sa zalubili do rovnakych siat... ja uz ich mam tiez zarezervovane a som z nich nadsena... :-) :-) :-)
Odpovedať
lelacik...to bola laska na prve oblecenie :-D ked som ich videla na vesiaku nepripadali mi take uzasne...aj som sa zdrahala ze to vobec nie je moj styl pripadali mi prilis zdobene...no ale nakoniec ma predavacka prehovorila a potom uz nebolo o com :-D Tiez ich mas z princess?
Odpovedať
A budes mat kremove alebo biele?lebo v albume sa mi zdaju kremove (tak neviem ci to skresluje).
Odpovedať
V albume mam na sebe kremove, lebo som najprv chcela tie, lenze mam dost hnedu pokozku+ solarko, asi by som splyvala tak som sa rozhodla pre biele... ano su z princess... a aj mne sa spociatku nepacili, ale skusala som vsetko mozne, lebo na vesiaku vyzera vsetko inac... :-) len mi daj na ne pozor, lebo ja mam svadbu az v septembri :-)
Odpovedať
Ahojte. Tak sa k Vam pridavam aj ja. Termin svadby 28.8.2010 hotel Hradok. Som z Kosic aj ked svadba bude pri Roznave, tak vela veci riesim z Kosic kedze Roznava je mensia a tym padom menej moznoti. Ma to niekedy aj svoje vyhody, nizsie ceny napriklad. To sa tyka najma stravy, kolacov a torty. Co sa tyka vyzdoby tak je to rovnake. Kameramana mame za 230 eur, Norbert Cerevka, je z Roznavy/Stropkova. Hladam foto. Saty v Roznave sa poziciacaju este v skk za 8000 skk - 9000 skk ale su tam len 2 salony. Zajtra idem do KE ak som zvedava. Mozete mi poradit fotografa? V RV ich nie je vela, nasla som len 2, jeden sa mi pacil ale uz bol osadeny. Svadbu budeme mat vonku pred hotelom Hradok tak sa velmi tesim, dnes i to konecne potvrdila matrika zo Slavosoviec ze by to mali uorbit pre nas vonku, dost prace ma to stalo a presviedcania viacerych matrik. Mozem Vam poradit hudbu ked chcete, partner je tiez hudobnik, aj ked teraz nehrava, tak pozna dobru hudbu. Je to 6-clenna kapela, s huslami, saxafon, bas gitara, gitara, klavesy, bicie. Stoja u nas v regione cca 400 eur, do KE si budu este asi cestu uctovat. Este mam kontakt na dalsiu kapelu, tiez su vyborny a okrem ludoviek maju siroky repertoar aj modernych. Napiste mi do IP kto ma zaujem. Ta druha kapela bezne hrava svadby v KE, aj v Hiltone, tiez maju podobnu prijatelnu cenu. Ako priatel hovori je to hudba nazivo, nie len klavesy a bas gitaru (ako napriklad Family - videla som ukazky, su pekne, len tam chyba viac nastrojov). Uz sa velmi tesim :) Ako si mozem pozriet vase svadobne saty - ako to mam vyhladavat v albumoch? som tu nova a neviem to vemi prehladavat.
Odpovedať
Ahojte baby, mam na Vas otazku, ohladom obrucok :) Kde kupujete a priblizne za kolko?:) Lebo ja z toho neviem vyjst, viem ze zalezi od gramaze, ale v jednom obchodiku oproti aide na hlavnej sa nam jedny pacili, stali 260e a v inom podobny typ 520..hrubka aj gramaz bola cca rovnaka, takisto pocet kamienkov a kov..v rubine je to taky stred a najdrahsi sa mi zdaju v alo diamonds..neviem kolko je uz vela za obrucku :)
Odpovedať
Profilova fotka
arcanea mi mame objednane v rubine za 375 to sa mi zdala taka v pohode cena
Odpovedať
Profilova fotka
arcanea my mame zhruba tak ako Eli, tiez z rubinu, ale pravdu povediac uz lutujem ze sme nedali radsej aj 600 v Zlato Lux (nadherne obrucky tam mali, s tym ze ich este prisposobia tvojim predstavam, a je pravda ze ak prstienky planujete nosit denne cely zivot, tak sa do nich asi oplati investovat).
Odpovedať
Profilova fotka
Arcanea, my sme objednavali obrucky z USA. Mame biele zlato, ja s 0,3ct. diamantov, drahy bez. Podobne obrucky sme pozerali na vystave svadba a so zirkonmi by ma vysli na 680eur, tieto nase nas vysli na 600 eur a to s diamantmi, co je podla mna velky rozdiel. Gravirovanie je v cene...a nas model bol z tych drahsich, takze ak chcete bez kamienkov, tak sa daju kupit za super cenu. Vyber sa neda porovnat s vyberom tu v KE. Vrelo odpoucam!
Odpovedať
Ahojte, suhlasim s radusiq... :-) my obrucky zatial nemame ale chceme si ich objednat zo zlata lux... mam odtial aj zasnubny prsten a naramok a som spokojna... priatel pocita tak okolo tych 500 eur ale ved je to na cely zivot tak nech budu poriadne :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte! Svadbu mame 11.septembra a mam pocit ze sme stihli vybavit zatial dost veci.. Kostol na terase(Gorazd) a sala Cassovia rezervovane..cukrarka uz vie (: kadernicka tiez..hudba aj foto poriesene.. Akurat rozmyslame ze si kupime nejaku kameru do ruky a video dame na starosti kamaratom nech porobia amaterske zaznamy (: Saty si davam sit cez internet na mieru tak uvidim ako to dopadne.. pochodila som kosicke salony a nic ma poriadne neoslovilo a memienim za satami chodit niekde do polska tak som si to takto ulahcila..ide to cez jednu znamu, ukazala mi nejake co mala doma a su ozaj profesionalne (:
Odpovedať
Profilova fotka
mevi: Ahoj ja mam svadbu 18.09.2010 a všetko čo máme vybavene je že sme boli na matrike a máme rezervovanú miestnosť :) Ale my budeme mať malinku svadbu takže pohodička :) A inak aj ja budem mať šaty nakoniec z netu, lebo prístup v našich salónoch mi pokazil chuť.......Neviem ako vy ale ja mam veľmi nepríjemnú skúsenosť :(
Odpovedať
tanickaskorokubikova a bola si v princess? ja mam s nimi len dobre skusenosti... salon na urovni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nebola a nakoniec som sa rozhodla že si dám šaty ušiť, Ale už som počula viac takých názorov vraj tam je to ok... no uvidím možno ešte skúsim :) Ale nenašla som ich internetovú stránku :) Ani neviem kde presne sú. :)
Odpovedať
stranka je salonprincess a su na hlavnej blizko maleho tesca na druhej strane
Odpovedať
mevi, tanicka - cez aku stranku, resp. odkial ste si dali sit saty? prosim info lebo tiez som sa takto rozhodla...a kolko vas budu saty stat? dali ste im svoj navrh ci ste si vybrali z modelov, kt. mali? dik :-)
Odpovedať
Ahojte. My budeme mat 28.8. v Betliari a potom v takej mensej restike zabavu-je to v lesiku, pri vodopadoch a je to ovela lacnejsie a krajsie, ako v meste. Ja som poctivo pochodila vsetky salony v KE a fakt som toho moc nenasla. Myslela som si, ze saty vybrat bude to najjednoduchsie, ale asi na koniec pojdem do Rimavskej. V Princess som si vybrala, ale su tam dost drahe 430 E. Obrucky sme si kupili, ked sa nam narodila dcera.. pred 2r. :-) :-) Tak ze budeme mat tie. mevi - prosim posles mi kontakt na tu pani, ktora ti sije saty? ako to budes mat potom zo skuskou? Ńeviete mi poradit lacnu tlaciaren? , kde by mi vytlacili za dobru cenu pozvanky? -ja som si ich robila sama doma. TAk sa drzte a teste sa na ten krásny den.. pa
Odpovedať
Ahojte nevesticky 8-) davno som sa tu neukazala :-) ako postupujete s pripravami? Kto sa teraz najblizsie z vas bude vydavat? :-) Ja mam take tie hlavne veci, ale drobnosti skoro nic. Niekedy ma chyti aj panika, zeby som si aspon mala spisat zoznam toho, co vsetko treba vybavit :-D v piatok bude presne pol roka do svadby. Uf, ale ono to uteka. Uz je to pomaly 5 mesiacov od doby, co sme oznamili nase svadobne plany - ale mam pocit, akoby to vcera bolo. Takze ja mam: 1. salu - Rubin, Krasna nad Hornadom 2. kapelu - Family 3. kameramana - Rado Sklenar, Rvideo 4. fotografa - Jan Varchola 5. saty - salon Maggie 6. kadernicku - Carolina Rosenberger 7. vizazistku - Linda Lindhardt 8. nejaku tu bizu k svadobnym satam Nic viac zatial nemam. Ani kostol zatial nie je vybaveny, lebo momentalne je nasa farnost uz dlhsie bez knaza :-( takze zatial ani neviem, kto nas bude sobasit, kedze nam daju noveho farara, ale nikto nevie kedy. Som z toho trosku nervozna, lebo si nemam s kym zatial dojednat nauky ani cas sobasa. Pomaly by som uz mala uvazovat aj nad oznamkom. Tiez by som prijala radu na lacnu tlaciaren v KE. Pokretky pre svadobcanov si vyrabate rucne, alebo kupujete? Budete ich davat vsetkym svadobcanom? Za svedkynu by som chcela sestru a rozmyslam, ci pre nu objednat kyticu - co poviete? Tak sa zatial majte pekne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?