Menu Forum

Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

19. aug 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 106 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Svadba bola 15. mája 2010
    Vo Víťaze, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 106 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
    Vo Víťaze, okres Prešov
 naozaj od 1.marca sa zvysi dan z liehu o 15%!!!!
22. feb 2010 o 22:07  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucikka
Registrovala sa 15. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 132 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lucikka
Registrovala sa 15. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 132 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Slovensko
 dianka - no ja mam lepsi pribeh s pozvankou - kamarat, ktory od zaciatku rata ze na svadbu ide, a oznamil nam, ze na nasu svadbu ide, nam teraz oznamil, ze samozrejme na nasu svadbu ide aj jeho nova kocka emoticon ... dobre nie?

Ide DPH na alkohol hore? Nesla nahodou uz od zaciatku roka?? Nemam v tom prehlad, lebo som naposledy bola na SK minuly rok, ale myslela som ze uz sa to navysilo. Alebo sa to zvysilo 2x za sebou????
23. feb 2010 o 22:38  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
Registrovala sa 9. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    V Košiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
Registrovala sa 9. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov a 2 albumy.
 to fakt uz od marca?? nestraste emoticon .... ved to je uz na buduci tyzden kurna a jmy nemame ani kvapku alkoholu v pivnici....ta fajne emoticon
25. feb 2010 o 23:34  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
 baby, kde sa dajú v KE kúpiť ŠPZ s menami, vdaka emoticon
26. feb 2010 o 17:57  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wolfana
Registrovala sa 4. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
wolfana
Registrovala sa 4. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
 Alkohol naozaj ide od 1. marca hore...kolegyna co sa vydava ho tiez zhana tento tyzden...
26. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
Registrovala sa 8. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 226 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Veľká Británia.
  • Svadba bola 22. mája 2010
    V Kosiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
Registrovala sa 8. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 226 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Veľká Británia.
 maskalinka vraj ich maju v obchodoch typu "vsetko za euro" (no obavam sa kvality), alebo sa daju pozicat normalne v salone...inak neviem, tiez hladam emoticon
26. feb 2010 o 21:20  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
 maskalinka, radusiq: ak potrebujete spz znacky tak mi moste napisat do IP, nakolko robim v reklamke, takze taketo vyrabame bezne a nie je to drahe. No teraz z hlavy nebudem vediet cenu. Blizsie info v IP emoticon ak budete chciet.

no a ten alkohol, aky kupujete? budete mat viac druhov? my sme chceli hrusku, vodku a par flias fernet citrus. No nemam ani sajn kolko z ktoreho vziat a hlavne kde maju dobre ceny. Neviete? Kedze mam na to akurat 2 dni na nakup a to tiez teraz tento vikend, kedze od pondelka uz bude drahsi...bohynu....tiez to mohli castejsie hlasit v spravach. Povedala mi o tom mamina ale ona si tiez myslela, ze to bude az od aprila emoticon
26. feb 2010 o 22:31  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malala
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
malala
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 SPZ vyrabaju aj svadobneozdoby v KE maju tam dobry vyber emoticon
26. feb 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
 dianka vdaka za ponuku ;)

Nasi kupovali vodku, fernet a fernet citrus - vodky 0.5l do vysluzky a myslim ze flasu na hlavu do saly, fernetov po par flias a priatelova strana kupovala slivku a hrusku ale to netusim kolko. Nie som v KE takze vacsi prehlad nemam ale nasi spominali nejaky diskont na jazere pri Frucone...vela stastia nech to postihate emoticon
27. feb 2010 o 05:15  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
 taaak a mame alkohol z krku....dnes sme s mojim drahym dodžubkaný jak veverky emoticon . Pobehali sme asi vsetky predajne (labaš, špirit, hypertesco, hypernova, Diskont pri Jumbe, Diskont na Kmetovej ulici) a zistili sme, ze najlacnejsiu hrusku maju v metre - 0,7 l, aj vodku a aj fernet stock citrus 0,5 l, ale ten uz mali vypredany, takze potom druha najnizsia cena bola v hypernove a ku kazdej flasi tam teraz davaju aj taky pekny stamperlik fernet stock.....Uz sa potom len nakupi vino a na vysluzku budeme asi davat taktiez vinko s našou etiketou s podakovanim.

takze ak este niekto nema alkohol, tak to nemusi obehavat a rovno chodte tam kde som napisala. Uz len jeden den a od pondelka idu ceny za alkohol hore.
27. feb 2010 o 19:22  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pifina (37 r.)
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov. Má 48 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 19. júna 2010
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
pifina (37 r.)
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov. Má 48 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 19. júna 2010
    okres Čadca
 babusky, neporadite mi niekto odskusanu a overenu manikerku v Kosiciach? svadbu mame sice mimo kosic, ale nechty si chcem dat do poriadku trosku v predstihu emoticon
2. mar 2010 o 15:37  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
 ahojte, kočky, prosim vas neviete , ci niekde sa da najst v KE ozdoba do vlasov swarovski? alebo nieco na ten styl
2. mar 2010 o 15:39  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
 maskalinka neviem ci pomozem, ale v podchode na Hlavnej ako je Copycentrum (pomerne blizko je tam aj jeden svadobny salon) je malicky obchod s bizuteriou - maju tam dobry vyber a urobia ti aj "na mieru" podla Tvojich predstav emoticon Neviem ale ci robia aj s krystalmi Swarowsky...
2. mar 2010 o 16:02  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eli333
Registrovala sa 8. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 120 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eli333
  • Nevie kedy bude svadba
 maskalinka skus trebars v salone maggie co maju sperky k svadobnym satam tam sa mi zda ze so swarovskeho krystalmi maju veci,ale nie som si ista na 100% a trebars aj v salone princess mali pekne veci do vlasov tie korunky a tak
2. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 ahojte kocky

ja uz mam sice po svadbe ale kamosku to caka a hlada lupienky maslove - kremove - ivory cca 1000ks potrebuje
nenarazili ste teraz na nejake? niekde?
idealne ak to bolo v poslednej dobe a tusite cenu

ja som na svadbe nemala, mali sme zive kvietky tak nem tusim za kolko sa take cosi predava

vopred dik za infose do ip

maskalinka ak by nevadila celenka uz na svadbe uzita tak viem kto predava, kamoska ina uz po svadbe emoticonvelmi peknu za gut cenu, aspon verim, ze este ju ma, tak ked tak pisni ip

vopred dik babule a nech vam ide planovanie od ruky emoticon
2. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
maskalinka
    Vo Víťaze, okres Prešov
 dakujem kocky, ale ja nechcem korunku ani celenku a ani zavoj, zvazovala som nad zivym kvetom, ale dnes som bola za kadernickou a ona mi povedala, ze mohla by byt a nejaka strasova ozdoba dostatocen velka aby vynikla, tak keby o niecom takom ste vedeli
2. mar 2010 o 17:48  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
 ajojte babenky...boli ste niektora na tej vystave v ginke? Ja som na to totaaal zabudla kelu emoticon
4. mar 2010 o 23:09  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilekkk
Registrovala sa 7. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 7. júna 2008
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
andilekkk
Registrovala sa 7. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
    okres Košice
 dianka288, ja som sice nebola (mam uz po svadbe emoticon emoticon emoticon ), ale podla vsetkeho si o nic neprisla... vraj to bol total prepadak
4. mar 2010 o 23:13  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
Registrovala sa 5. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
Registrovala sa 5. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
 Ja som bola...a bolo to velmi pekne...
4. mar 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilekkk
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
andilekkk
    okres Košice
 uff, tak pardon, nechcela som ta dianka288, zmiast. ja som len takto pocula od kamosky. asi to zavisi od narocnosti nevesty (a ta moja teda narocna je, mozno az privelmi emoticon emoticon emoticon ) vela stastia prajem buducim nevestickam emoticon
5. mar 2010 o 07:58  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eli333
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eli333
  • Nevie kedy bude svadba
 dianka ja som tiez nebola ale planujem si od nich objednat kyticu a chcem ist popozerat lebo vraj aj postavicky na torty maju a vankusiky na obrucky a take veci..mne sa paci ze na kyticiach maju take krystaliky co tam visia..aj mne aj snubencovi sa to velmi paci,ja chcem taku jednoduchsiu kyticu..trebars iba ruze a nic do toho a tie krystaliky to trosku obzvlastnia emoticon ale mam trosku dilemu lebo nastavajuci ma rad cervenu a ja sa mu samozrejme na svadbe chcem pacit,ale zaroven moj sen odmalicka bol mat kyticu z ruzovych a maslovych ruzi...ale mam rad aj cervene ruze a teraz neviem ci vyzdoba ma byt do cervena aj moja kytica aj popolnocne saty alebo ma byt vsetko ruzovo kremove ako som si vysnivala emoticon jooooj dilema emoticon
5. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
 emoticon eli, mojmu drahemu, ked sa roznili nazory jeden kamarat povedal: "Ty si sa hral od styroch rokov na nevestu so zaclonou na hlave alebo ona?". Odvtedy bol pokoj emoticon Skus, urcite pochopi ze cervene ruzicky Ti moze darovat hocikedy, ale svadobna je svadobna, cas plnit si sny emoticon
5. mar 2010 o 09:31  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka1121
6
Registrovala sa 2. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 6 priateľov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
majka1121
6
Registrovala sa 2. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 6 priateľov. Košice, okres Košice.
 ja som v ginke na vystave bola a bolo to naozaj krasne! dokonca som nasla fotky na facebooku na stranke Maggie, tak si pozrite, uvidite, ze to bolo velmi pekne. saty nadherne a kvety nemali chybu emoticon
5. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silence
Registrovala sa 12. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
silence
Registrovala sa 12. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 Ahojte nevesticky emoticon daaavno som tu nebola a pozeram, ze sa to tu rozrastlo emoticon pekne, pekne emoticon uz si ani nepamatam, kedy som tu bola a co som naposledy mala vybavene emoticon ale stale riesime take tie hlavne veci. Takze pre zopakovani emoticon svadba bude 16.10. v Rubine v Krasnej. Mali sme uz aj "rodinne" zasnuby, presne na Valentina, bolo to krasne, romanticke - ani som necakala, ze budem citit take uzasne emocie emoticon sama seba som prekvapila emoticon Hudbu mame Family - to bolo ako uplne prve. Mam uz kameramana: R - video. Coskoro sa mam stretnut s fotografom, ktoreho by som veeeelmi chcela, trosku sa pozname, uzasne foti, ale uvidime, ake ceny nam nahodi: Jan Varchola. Teraz riesim svadobne saty a mam veru stres z toho. Mam 3 favoritky a vobec neviem ktore. Kazde su navyse ine emoticon jediny princeznovske, ale dost "vycackane", takze tam ma odradza to, ze by asi bol vhodny len jednoduchsi uces a len jemnulinke doplnky. Druhe su take jednoduche, hladke, kraaasne, da sa vysantit na vyraznom ucese, na vyraznych doplnkoch, citila som sa v nich asi najlepsie, ale viaceri ma odradzaju, ci nie su az prilis jednoduche...tretie je nieco medzi, tam je vsak nevyhoda, ze mi hore uplne dobre nesedia. Ako nebije to nejak do oci, ale ziadalo by si to trosku kyprejsie tvary emoticon no proste DILEMA emoticon musim ist vsak uz cosi rezervovat buduci tyzden, lebo terminy sa plnia. Aj to sa bojim, ci mi ich niekto to buduceho tyzdne nevyfukne emoticon to by ma teda velmi mrzelo emoticon No a este rodicia uz nakupili alkohol emoticon takze nie je toho vela, co mame, ale take najhlavnejsie veci ano emoticon
5. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
 Silence, aj my mame skupinu Family. Tiez to prve co mame vybavene, aj ked mame svadbu az na buduci rok.
5. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 Dievcata, ak este nemate fotografa ODPORUCAM
vam fotografa
Jana VARCHOLU z KE.

Zatial sa len rozbieha, co sa tyka svadobnej foto, preto ste o nom nepoculi, ale co sa tyka fotenia vseobecne, ma dlhorocne profesionalne skusenosti. Urcite stoji za to, aby ste sa s nim stretli a porozpravali sa. Viackrat som mala tu cest spolupracovat s nim a je to skutocny profik. Fotky od neho su vzdy na vysokej urovni. Prave otvara v marci novy atelier na Hlavnej, predtym fungoval len v takom malickom niekde na Terase.

Ak mate zaujem, napiste mi IP a ja vam poslem link na jeho stranku, kde najdete aj kontakt
5. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 lya, my sme kvoli Famili menili termin svadbe emoticon
5. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
silence
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 Pisem ako analfabet emoticon kvoli FamilY a termin svadbY emoticon
5. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lya22
1
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice-okolie
 My sme kvoli nim urychlovali rozhodnutie o datume emoticon
6. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
fotoportrét
fotoportrét
dianka288
 babenky takze uz vacsina mate zarezervovane saty? kurna ja som bola len v jednom salone a to uz davnejsie a od vtedy nic....chceli by sme ist do toho polska, no bojim sa, ze si nenajdem ziadne take naj a potom v salonoch uz budu mat vsetky rezervovane a potom utrem usta emoticon ..... co myslite, kedy najneskor sa mam tomu zacat venovat, hm? Svadbu mame 21.8.10 ... bozinku, sa to pomaly blizi emoticon
6. mar 2010 o 18:35  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš