Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj od 1.marca sa zvysi dan z liehu o 15%!!!!
Odpovedať
dianka - no ja mam lepsi pribeh s pozvankou - kamarat, ktory od zaciatku rata ze na svadbu ide, a oznamil nam, ze na nasu svadbu ide, nam teraz oznamil, ze samozrejme na nasu svadbu ide aj jeho nova kocka ]-( ... dobre nie? Ide DPH na alkohol hore? Nesla nahodou uz od zaciatku roka?? Nemam v tom prehlad, lebo som naposledy bola na SK minuly rok, ale myslela som ze uz sa to navysilo. Alebo sa to zvysilo 2x za sebou????
Odpovedať
to fakt uz od marca?? nestraste :-S .... ved to je uz na buduci tyzden kurna a jmy nemame ani kvapku alkoholu v pivnici....ta fajne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde sa dajú v KE kúpiť ŠPZ s menami, vdaka :-)
Odpovedať
Alkohol naozaj ide od 1. marca hore...kolegyna co sa vydava ho tiez zhana tento tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka vraj ich maju v obchodoch typu "vsetko za euro" (no obavam sa kvality), alebo sa daju pozicat normalne v salone...inak neviem, tiez hladam :)
Odpovedať
maskalinka, radusiq: ak potrebujete spz znacky tak mi moste napisat do IP, nakolko robim v reklamke, takze taketo vyrabame bezne a nie je to drahe. No teraz z hlavy nebudem vediet cenu. Blizsie info v IP :-) ak budete chciet. no a ten alkohol, aky kupujete? budete mat viac druhov? my sme chceli hrusku, vodku a par flias fernet citrus. No nemam ani sajn kolko z ktoreho vziat a hlavne kde maju dobre ceny. Neviete? Kedze mam na to akurat 2 dni na nakup a to tiez teraz tento vikend, kedze od pondelka uz bude drahsi...bohynu....tiez to mohli castejsie hlasit v spravach. Povedala mi o tom mamina ale ona si tiez myslela, ze to bude az od aprila ;-(
Odpovedať
SPZ vyrabaju aj svadobneozdoby v KE maju tam dobry vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dianka vdaka za ponuku ;) Nasi kupovali vodku, fernet a fernet citrus - vodky 0.5l do vysluzky a myslim ze flasu na hlavu do saly, fernetov po par flias a priatelova strana kupovala slivku a hrusku ale to netusim kolko. Nie som v KE takze vacsi prehlad nemam ale nasi spominali nejaky diskont na jazere pri Frucone...vela stastia nech to postihate :)
Odpovedať
taaak a mame alkohol z krku....dnes sme s mojim drahym dodžubkaný jak veverky :-) . Pobehali sme asi vsetky predajne (labaš, špirit, hypertesco, hypernova, Diskont pri Jumbe, Diskont na Kmetovej ulici) a zistili sme, ze najlacnejsiu hrusku maju v metre - 0,7 l, aj vodku a aj fernet stock citrus 0,5 l, ale ten uz mali vypredany, takze potom druha najnizsia cena bola v hypernove a ku kazdej flasi tam teraz davaju aj taky pekny stamperlik fernet stock.....Uz sa potom len nakupi vino a na vysluzku budeme asi davat taktiez vinko s našou etiketou s podakovanim. takze ak este niekto nema alkohol, tak to nemusi obehavat a rovno chodte tam kde som napisala. Uz len jeden den a od pondelka idu ceny za alkohol hore.
Odpovedať
Profilova fotka
babusky, neporadite mi niekto odskusanu a overenu manikerku v Kosiciach? svadbu mame sice mimo kosic, ale nechty si chcem dat do poriadku trosku v predstihu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kočky, prosim vas neviete , ci niekde sa da najst v KE ozdoba do vlasov swarovski? alebo nieco na ten styl
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maskalinka neviem ci pomozem, ale v podchode na Hlavnej ako je Copycentrum (pomerne blizko je tam aj jeden svadobny salon) je malicky obchod s bizuteriou - maju tam dobry vyber a urobia ti aj "na mieru" podla Tvojich predstav :) Neviem ale ci robia aj s krystalmi Swarowsky...
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka skus trebars v salone maggie co maju sperky k svadobnym satam tam sa mi zda ze so swarovskeho krystalmi maju veci,ale nie som si ista na 100% a trebars aj v salone princess mali pekne veci do vlasov tie korunky a tak
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ja uz mam sice po svadbe ale kamosku to caka a hlada lupienky maslove - kremove - ivory cca 1000ks potrebuje nenarazili ste teraz na nejake? niekde? idealne ak to bolo v poslednej dobe a tusite cenu ja som na svadbe nemala, mali sme zive kvietky tak nem tusim za kolko sa take cosi predava vopred dik za infose do ip maskalinka ak by nevadila celenka uz na svadbe uzita tak viem kto predava, kamoska ina uz po svadbe ;-)velmi peknu za gut cenu, aspon verim, ze este ju ma, tak ked tak pisni ip vopred dik babule a nech vam ide planovanie od ruky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocky, ale ja nechcem korunku ani celenku a ani zavoj, zvazovala som nad zivym kvetom, ale dnes som bola za kadernickou a ona mi povedala, ze mohla by byt a nejaka strasova ozdoba dostatocen velka aby vynikla, tak keby o niecom takom ste vedeli
Odpovedať
ajojte babenky...boli ste niektora na tej vystave v ginke? Ja som na to totaaal zabudla kelu :-|
Odpovedať
dianka288, ja som sice nebola (mam uz po svadbe :-D :-D :-D ), ale podla vsetkeho si o nic neprisla... vraj to bol total prepadak
Odpovedať
Ja som bola...a bolo to velmi pekne...
Odpovedať
uff, tak pardon, nechcela som ta dianka288, zmiast. ja som len takto pocula od kamosky. asi to zavisi od narocnosti nevesty (a ta moja teda narocna je, mozno az privelmi :-D :-D :-D ) vela stastia prajem buducim nevestickam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dianka ja som tiez nebola ale planujem si od nich objednat kyticu a chcem ist popozerat lebo vraj aj postavicky na torty maju a vankusiky na obrucky a take veci..mne sa paci ze na kyticiach maju take krystaliky co tam visia..aj mne aj snubencovi sa to velmi paci,ja chcem taku jednoduchsiu kyticu..trebars iba ruze a nic do toho a tie krystaliky to trosku obzvlastnia :-) ale mam trosku dilemu lebo nastavajuci ma rad cervenu a ja sa mu samozrejme na svadbe chcem pacit,ale zaroven moj sen odmalicka bol mat kyticu z ruzovych a maslovych ruzi...ale mam rad aj cervene ruze a teraz neviem ci vyzdoba ma byt do cervena aj moja kytica aj popolnocne saty alebo ma byt vsetko ruzovo kremove ako som si vysnivala :-) jooooj dilema ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
;-) eli, mojmu drahemu, ked sa roznili nazory jeden kamarat povedal: "Ty si sa hral od styroch rokov na nevestu so zaclonou na hlave alebo ona?". Odvtedy bol pokoj :) Skus, urcite pochopi ze cervene ruzicky Ti moze darovat hocikedy, ale svadobna je svadobna, cas plnit si sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v ginke na vystave bola a bolo to naozaj krasne! dokonca som nasla fotky na facebooku na stranke Maggie, tak si pozrite, uvidite, ze to bolo velmi pekne. saty nadherne a kvety nemali chybu :-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky :-) daaavno som tu nebola a pozeram, ze sa to tu rozrastlo :-o pekne, pekne ;-) uz si ani nepamatam, kedy som tu bola a co som naposledy mala vybavene :-D ale stale riesime take tie hlavne veci. Takze pre zopakovani :-D svadba bude 16.10. v Rubine v Krasnej. Mali sme uz aj "rodinne" zasnuby, presne na Valentina, bolo to krasne, romanticke - ani som necakala, ze budem citit take uzasne emocie :-N sama seba som prekvapila x-) Hudbu mame Family - to bolo ako uplne prve. Mam uz kameramana: R - video. Coskoro sa mam stretnut s fotografom, ktoreho by som veeeelmi chcela, trosku sa pozname, uzasne foti, ale uvidime, ake ceny nam nahodi: Jan Varchola. Teraz riesim svadobne saty a mam veru stres z toho. Mam 3 favoritky a vobec neviem ktore. Kazde su navyse ine :-S jediny princeznovske, ale dost "vycackane", takze tam ma odradza to, ze by asi bol vhodny len jednoduchsi uces a len jemnulinke doplnky. Druhe su take jednoduche, hladke, kraaasne, da sa vysantit na vyraznom ucese, na vyraznych doplnkoch, citila som sa v nich asi najlepsie, ale viaceri ma odradzaju, ci nie su az prilis jednoduche...tretie je nieco medzi, tam je vsak nevyhoda, ze mi hore uplne dobre nesedia. Ako nebije to nejak do oci, ale ziadalo by si to trosku kyprejsie tvary =-) no proste DILEMA |-| musim ist vsak uz cosi rezervovat buduci tyzden, lebo terminy sa plnia. Aj to sa bojim, ci mi ich niekto to buduceho tyzdne nevyfukne :-| to by ma teda velmi mrzelo :-( No a este rodicia uz nakupili alkohol 8-) takze nie je toho vela, co mame, ale take najhlavnejsie veci ano x-)
Odpovedať
Silence, aj my mame skupinu Family. Tiez to prve co mame vybavene, aj ked mame svadbu az na buduci rok.
Odpovedať
Dievcata, ak este nemate fotografa ODPORUCAM vam fotografa Jana VARCHOLU z KE. Zatial sa len rozbieha, co sa tyka svadobnej foto, preto ste o nom nepoculi, ale co sa tyka fotenia vseobecne, ma dlhorocne profesionalne skusenosti. Urcite stoji za to, aby ste sa s nim stretli a porozpravali sa. Viackrat som mala tu cest spolupracovat s nim a je to skutocny profik. Fotky od neho su vzdy na vysokej urovni. Prave otvara v marci novy atelier na Hlavnej, predtym fungoval len v takom malickom niekde na Terase. Ak mate zaujem, napiste mi IP a ja vam poslem link na jeho stranku, kde najdete aj kontakt
Odpovedať
lya, my sme kvoli Famili menili termin svadbe 8-)
Odpovedať
Pisem ako analfabet =-) kvoli FamilY a termin svadbY :-N
Odpovedať
My sme kvoli nim urychlovali rozhodnutie o datume :)
Odpovedať
babenky takze uz vacsina mate zarezervovane saty? kurna ja som bola len v jednom salone a to uz davnejsie a od vtedy nic....chceli by sme ist do toho polska, no bojim sa, ze si nenajdem ziadne take naj a potom v salonoch uz budu mat vsetky rezervovane a potom utrem usta :-( ..... co myslite, kedy najneskor sa mam tomu zacat venovat, hm? Svadbu mame 21.8.10 ... bozinku, sa to pomaly blizi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?