Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
My máme svadbu 28.8. Pôvodne sme plánovali až na október, aby nebolo veľmi horúco. V lete je to predsa komplikované aj s tým všetkým jedlom a koláčmi. Stále treba na to myslieť a nenechávať to príliš dlho na teple, aby sa to neskazilo. Ale kvôli priateľovej práci sme to nakoniec dali na august.
Odpovedať
to janina7911: saty este siju aj v salone Ina skus sa tam popytat...ja som najprv tiez uvazovala nad tym ze by som si saty nechala usit isla som skusat do salonu nech viem aky strih my sedi a do jednych satociek som sa uplne zamilovala a uz su aj zajednane :-D :-p clovek mieni...
Odpovedať
hop ospravedlnujem sa za hrubku...malo to byt "mi" :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá ja uz mam saty :-D ja asi umriem od stastia..su uplne nadherne a su len moje kupila som si ich.v salone glamour of angeles..a lacnejsie ako niekde inde poziciavaju takze moja radost je este vacsia :-D no proste nadsena som no,nemam ich foto ale o nejake dva tyzdne ich uz budem mat doma,musia mi ich trosku upravit tak sa odfotim a dam to do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jooooj, tak to je super eli. Blahoželám a teším sa na fotky. Som straaaaašne zvedavá ;-)
Odpovedať
eli - kde je ten salon glamour of angeles??
Odpovedať
Profilova fotka
to nikusinka: dík za typ :-) , zajtra mám v pláne pochodiť nejaké salóny, tak uvidíme, ako dopadnem... ja tiež v kútiku duše dúfam, že naďabím na také, že po nich skočím a hneď ma prejde chuť dať si šiť :-D .
Odpovedať
Ahojte Babenky, ktora bude mat na svadbe skupinu avanti?
Odpovedať
eli333: to aj mna zaujima kde je ten salon :-N ... ja si tiez planujem zakupit saty a chceme ist do polska, tak uvidime ci tam pochodime...ak nie, tak pochodim aj tunajsie salony a je vraj aj jeden dobry v presove. olympuska: inak tvoj drahy ma rovnake zmyslanie ako moj. Tiez chcel ist na Seychely, tam sa zobrat a rovno si uzivat dovolenku. Lebo ze z tych penazi nebudeme mat skoro nic, len presne stresy, ci bude dost pitia, jedla, zabavy a tak by sme si tie tazko zarobene peniaze uzili my dvaja...ale ja si neviem predstavit svadbu bez mojej rodiny a hlavne mojich blizkych kamaratov. To by mi pripadalo, ze ani som sa nevydala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
odpoviem za eli333 (snáď sa nenahnevá ;-) ). Glamour Of Angels je na Hlavnej 14 v KE. :-) dianka288: do Prešova sa vraj oplatí do Svadobného centra Angelo, ale tam som zatiaľ nebola, len z počutia je vraj super + aj ceny sú vraj v Prešove nižšie ako v KE. :-) Mňa dnes čaká chodenie po salónoch v KE, tak sa uvidí, ako dopadnem. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dianka, zdieľam naplno tvoj názor. Ja to tiež tak vidím s tou svadbou. Ale musím povedať, že keď som začala chodiť sem na moja svadba a sťahovať všetky tie krásne obrázky, tak aj môj drahý sa pre to nadchol, tak som rada, že si to užívame spolu :-) Ale aj tak sú to stresy. No určite si v deň svadby poviem, že to stálo za to. Už sa hrozne teším ;-) Inak kočky, dúfam, že potom budú aj fotky zo skúšania šatočiek
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janina nie nenahnevala som sa :-D presne tak Hlavna 14 blizko pri Dargove dianka presne aj my sme chceli ist do Polska najprv ale ja som este so sesternicou presla salony v KE a vies ako sa vravi ze nevesta pociti ze su to tie saty..tie prave v ktorych sa bude vydavat :-Dmne to prislo ako hlupost mala som na sebe uz najmenej 50siat a pri ziadnych nic aj ked niektore boli nadherne a pri tychto som to zrazu citila,ine uz to byt nemohli tieto su skratka moje,uplne som z nich mala zimomriavky :-D aaa uz ich mam predsalen doma :-Dsom to nevydrzala,len ich este budem musiet zaniest spat su mi trosku dlhe by som v nich nevedela chodit takze trosku nech mi ich upravia,ale este predtym sa odfotim
Odpovedať
Profilova fotka
mám už v albume svoje šaty ale zatiaľ len na modelke neskôr sa v nich odfotím :-D a mám tam aj naše obrúčky čo by sme veľmi chceli.nevie mi niekto poradiť aký vzor je na tých obrúčkach?teda ako sa nazýva to opracovanie??je to matovanie ale šrafovanie alebo také niečo ale či niekto nepozná presný názov tej úpravy zlata ak by niekto vedel nech mi dá vedieť vďaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli333... áno, takýto povrchový typ úpravy zlata je matovanie. :-) a tie šaty vyzerajú naozaj super. :-)
Odpovedať
Ahoj nevestičky. Tak sa pridávam aj ja. Držím palce všetkým pri prípravách. My ešte termín nemáme stanovený, pretože snúbenec nie je občanom SR a treba nám pozháňať niekoľko papierov, o ktorých sme nemali ani šajnu. Hádam sa mám to do septembra (predbežný plán :-| ) podarí. Obrúčky máme objednané z ČR, krajčírka a pekárka dohodnutá. Návrh oznámení obojstranne schválený, už len vytlačiť. Ostatné sa bude riešiť, keď budeme vedieť presný termín, tak držte palce aj vy mne. :-) Mimochodom - keď máte tip na dobrého DJ-ja tak poprosím kontakt prípadne referencie. Ď.
Odpovedať
Ahojte ženy. My zo svadby stresy nemáme. ked ma snúbenec poziadal o ruku minuly rok v oktobri, slubili sme si, ze si stresy robit nebudeme a svadbu zacneme riešit az v januari. My máme termín 17.7.2010. zvolili sme si ho tento týzden, a to tak, ze sme zavolali jednému dj-ovi ktorého sme si vybrali na jednej svadbe a mal iba tento den voľný.V ten istý den sme si zarezervovali reštauraciu ktorá sa nám roky páci a dnes som termin oznamila mojej mame cez telefon.Za knazom sme boli minuly tyzden sa dohodnut na termine ale povedal ze je este skoro a ze potom sa dohodneme ale ze sa unho zatial nikto nehlasil tak nebude problem.Kamarat bol vcera na navsteve ktory ma prof. fotak tak nas bude fotit a kameramana nam netreba, kameru mame aj my tak nas bude natacat brat. Sme asi trocha iny ale my si nezakladame na takychto veciach,hlavne ze to bude romanticke, na hostine sa zabavime a najhlavnejsie je, ze budeme svoji.nepotrebujem mat 500 fotiek a profesionalne dvd so svatbou. :-) taky je aspon môj nazor. nerobte si aj vy zbytočne stresy so svatbou ale pripravujte svadbu s laskou.cauko a veľa štastia
Odpovedať
Profilova fotka
teeeeeeeeeda svagrina, take hrubky ty tu pustas??? :-D :-D :-D ale tak si este stale oslnena svojimi satami a nevidis dobre na monitor, tak sa odpusta ;-) :-p
Odpovedať
janina, eli - dikes za info. Je to nejaky novy salon? Niekedy v lete som trochu behala po Ke a nic take som nevidela... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj rusalka. Tak to ti úprimne závidím, že to dokážete brať s takým pokojom. Ja si len pomyslím na svadbu a už to so mnou krúti, ale bude to aj tým, že sa neviem dočkať :-) Čo sa týka kamery a fotografa, tak sme mali presne taký názor ako vy. Povadali sme si, že aj tak nás budú rodičia fotiť a natáčať, tak zbytočne budeme vyhadzovať peniaze na profesionálov. Tak ale na fóre ma všetky budúce aj minulé nevesty presviedčali, že je to somarina a potom som videla detičky jednej mojej kamošky, ako si pozerajú video z ich svadby a taaaaak sa tomu tešili, že sme si s drahým povedali, že tie peniaze nám za to stoja. Ale je to samozrejme vec názoru a vydáš sa aj bez toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucikka ano je to nejaky novsi salon,pokial viem tak niekedy v juli ho otvarali ale nie som si ista len viem ze urcite je novsi.teraz vlastne robia vypredaj siat pretoze im pride nova kolekcia a tie z toho vypredaja su nove nepoziciavane saty a za super cenu
Odpovedať
rusalka paci sa mi tvoj pristup, ved svadba nema byt o tom aby sme sa stresovali pred svadbou, na svadbe, ci vsetko dobre dopadne a potom ked hostia odidu si vydychneme, ze je to konecne za nami :-p :-D Tiez sme najprv planovali svadbu s cca 70 hostami ale nakoniec sme to uplne zrusili (kvoli financiam a kvoli mojej mame :-S ) a ostalo nam 25 hosti-najblizsia rodina. Pre vsetkych ostatnych potom v nedelu urobime garden party u priatelovej babicky. Takze tym padom nam odpadli stresy s kameramanom a dj-om ;-) Najprv mi to sice bolo trosku luto, ze nebudem mat obrovsku svadbu ale uz pomaly sa s tym zmierujem, ze to bude mala svadba v rodinnom kruhu a mozno je to tak vazne lepsie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nikusinka, aj my budeme mať okolo 20 ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete funguje este kadernictvo Nefertiti na Alzbetinej? Kedysi bolo velmi dobre, uvazujem kde si dat robit vlasky, ale vobec nemam prehlad. Ak mate dobre referencie na nejake kadernictvo velmi uvitam - potrebujem kreativnu kadernicku co mi nieco vymysli, nechcem aby mi robila uces podla fotky, nic tuctove...
Odpovedať
Ahoj Nikusinka. Nebud smutna, hlavne je to ze mas partnera s ktorym prezijes zivot, ze uz sa nemusis bat ze ostanes sama a ze sa mate radi. My sme najprv rozmýšľali že budeme robit svadbu v zahrade. ale nakoniec sme si to rozmysleli, pretoze je to vzhľadom k počasiu dost veľký risk (nemame tam ziadnu stavbu kde by sme sa ukrili)keby pršalo a stan sa nam kvôli jednemu dnu neoplati kupovať.ani požičiavať. Ale keby sme mali dom, určite by sme robii svadbu doma. My mame totiz tiez do 30 ludi. Pozname vela ludi a kazdy by rad prisiel ale to sa samozrejme neda a ja pozyvam iba najbližšiu rodinu a kamošky ktoré poznam 20 rokov.ale všimla som si ako sú niektorý milší odkedy sme oznamili svadbu. Neviem prečo by som mala pozyvat niekoho kto namna kasle ako je cely rok dlhy. Dokonca sa jeden sam pozval :-p Ľudská drzost nema hranic.Preto my vôbec nieje luto ze budeme mat malo ludi. Budú tam ludia ktorých mam rada a ktory majú radi mna. ;-)
Odpovedať
rusalka ja viem ze je podstatne to ze mam skveleho partnera ;-) len obcas ma prepadne taka mensia depka ale hned rychlo prejde...to len kvoli tomu ze clovek sa musim zmierit s tym ze nebude svadba velka, rozpravkova a taka aku mal vysnivanu... ale samozrejme aj ja sa velmi tesim a su to fakt len take chvilkove zablesky lutosti ked tu citam co vsetko niektore baby vybavuju a na moju svadbu je to zbytocne... :-) a to co pises o ludskej drzosti tak o tom viem tiez svoje...uz sa nam tiez pozvali dvaja typci na svadbu a pritom sme sa s nimi dobre tri roky nevideli a neudrzujeme kontakty. Nahodou sme sa stretli a dosla rec aj nato ze chystame svadbu tak ich reakcia bola v tom zmysle ze "sak prideme vypit" pritom ani slovom im nebolo naznacene ze by boli pozvani :-p
Odpovedať
baby - s tymi pozvankami sa na cudziu svadbu - s tym mam tiez skusenost... neviem preco kazdy ocakava ze ich budeme volat na svadbu.... 8-( .
Odpovedať
Profilova fotka
no s tym pozyvanim aj ja mam skusenosti.bavala spoluziacka zo strednej sa ma pytala ze ci pozyvam nejake spoluziacky ja som jej napisala ze hej a ona na to prekvapene,ze nechape preco ju pozyvam tu dotycnu,nerozumie co nas tak zblizilo a podobne keci :-p asi cakala ze pozvem ju abo co :-D ale mam aj dobre spravy.uz mame miestnost oslavy aj zakusky,tak sa tesim
Odpovedať
tak s tym pozvanim sme uz mali aj my skusenost no u nas to bola sila :-) ...jednalo sa o sestru dobreho priatela mojho nastavajuceho, ktory je samozrejme pozvany. Zije v spanielsku a bol tu na navsteve na tyzden. Za ten cas, som videla jeho sestru 2x a ked sme ju po ceste niesli s drahym domov tak sa surovo sama pozvala aj s jej dcerkou, ze ked ide jej brat tak preco by nemohla ist aj ona :-D ... no normalne nas dostala do pomykova, reku ze sranduje a ona nie. Normalne to myslela vazne. Ze ked, tak ona nam aj prispeje niecim, len aby sla.. Inak my zatial nejako stagnujeme s pripravami. Zatial pozerame obrucky na nete a asi by som uz fakt mohla ist popozerat nejake tie saty, lebo my vsetky babenky bud vypoziciate alebo vykupite :-D ...tak ak sa pocasie umudry a budem zdravsia tak sa asi aj ja vyberem do KE salonov, potom PO a nakoniec Polsko :-) Inak kedy najneskor treba oslovit cukrarky, neviete? Lebo uz som par babenkam dala kontakty co mam "az" na 2 tetušky :-) a nakoniec uz budu obsadene na moj termin :-S Inak viete o tom, ze od aprila sa zvysuje DPH na alkohol? Mamina my vravela, ze ho bude potrebne nakupit uz v marci, aby sme potom zbytocne nekupovali zdrazene flase.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja som pocula, ze ma ist hore uz v marci!!! radsej si to treba overi este ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?