Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
eli333 akeho mate kameramana? das mi prosim kontakt,na toho lacneho?my hladame nieco lacnejsie..DIKY
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat svedka buducu svagrinku a druzicky budem mat male dievcatka :-) druzicky kedze su malicke tak budu iba rozsypavat lupienky ruzi a drzat mi vlecku na satach a svagrinka ako svedok mi tak celkovo pomaha s pripravami na svadbu a myslim ze organizuje aj rozlucku so slobodou...apropo holky budete mat rozlucku so slobodu?kedy a ako to asi bude prebiehat?
Odpovedať
eli333 - tak som rada ze som pomohla s DJ :-) . Inak chcel od teba zalohu? Lebo od nas nie, ze sa mame ozvat tak v marci aby sme sa dohodli co a ako...tak dufam, ze si nas dakde poznacil a neze rozdavam jeho cislo a nakoniec na mna zabudne :-) Rozlučku snad budeme realizovat a popravde ani neviem kto to organizuje, ale asi to budem ja :-). Robi sa to tak cca 1-2 tyzdne pred svadbou a prebieha to asi tak ze sa vsetky popijeme a potancujeme :-D Urcite nechcem ziadneho striptera ;-) radusiq: tak ja budem mat tiez len svedka moju sestricku a druzicky asi nie...lebo keby mali byt, tak by to museli byt vsetky moje kamosky a to by sa vedla nas asi nepomestili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my budeme mať svedkov našich detí krsných rodičov a družička nám bude naša malá a synček bude niesť k oltáru svadobný vankúšik z obrúčkami
Odpovedať
No sa tyka saly, pocula som, od kamosky ktora sa vydava v lete, ye budu mat hostinu v Herlanoch, su tam vraj krasne priestory, 20 euro na osobu a za salu sa zvlast neplati. Viete niekto o nejakej sale lepsej, pripadne o niecom aj s ubytovanim, v Kosiciach?
Odpovedať
Profilova fotka
dianka288 nie ani od nas nechcel zalohu co ma dost prekvapilo lebo vsade chcu zalohy, tiez povedal len ze tak o mesiac sa stretneme a dohodneme presne co a ako, tak uvidime,hadam nezabudne :-D posobil na mna celkom prijemne,neverim ze zabudne,aj ked stat sa to moze ale nas instruktor tanca spominal ze jemu kapela tyzden pred svadbou odriekla termin a zohnal narychlo DJ,inak on je super na tanec ze nas nauci aj nejaku choreografiu na prvy manzelsky tanec aby sme prekvapili hosti tak sa tesim nato..lebo zatial sme obaja ako drevo,teda aby som nastavajucemu nekrivdila tak hlavne ja som ako drevo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=GHYMYz... tuto pesničku by som chcela na prvý manželský tanec,myslíte že sa to hodí alebo to musí byť valčík nejaký??
Odpovedať
Profilova fotka
maria.vinea u Leva nam ponukali celkom fajn zlavy na ubytovanie hosti, uz si presne nepamatam kolko, aj priestory su velmi pekne. Inak Herlany mi pridu dost socikovske, tie izby su skor taka ubytovna. Okolie je ale pekne, s tym gejzirom. Tak ci tak pytali sme sa tam na termin, este niekedy na jesen a povedali nam ze na 2010 uz maju plno...
Odpovedať
eli333, myslim, ze je to velmi krasna piesen :) vobec prvy manzelsky nemusi byt valcik. Na poslednej svadbe co som bola, tam myslim, ze mali piesen od Pala Haberu. Takze v pohode :)
Odpovedať
Profilova fotka
lya22 dakujem,ja ju vkuse pocuvam,si nemozem pomoct :-D nevesticky akeho mate fotografa??ja som rezervovala nas termin v nostalgii ale to budu len umelecke fotky v meste,nejakych 40 upravenych zaberov a uz to nas vyjde na 159eur tak neviem ako riesit hostinu :-| nestaci ze tam bude kameraman a fotit urcite budu hostia??neviem ci mi to potom nebude luto ze mi nejaky profesionalny fotograf nefotil aj hostinu aj obrad
Odpovedať
Profilova fotka
eli ved toto je na prvy tanec uplne dokonle! urcite nerozmyslaj :) A s tym fotografom, no co som pozerala tak vacsina tych super profi fotografov pride maximalne na zaciatok svadby, alebo ani to...neviem no ja som zase chcela fotky aj z redoveho tak mam fotografa co vydrzi az do jednej, ale je to skor vynimocne...
Odpovedať
elii333 fakt je ta pesnicka super :-) ... ja som rozmyslala nad pesnickou od Taslera, hoci ho maximalne nemusim - Mam krasny sen - a to len preto, ze toto bola nasa prva pesnicka, na ktoru sme tancovali nas prvy sladak co som si este myslela, ze s tymto chlapcom max. potancujem a nic viac. A hla, teraz si ho beriem za manzela :-D Alebo som este rozmyslala od Kristiny - http://www.youtube.com/watch?v=-V16r3... Len tu mi trosku vadia tie slova - ešte váham...no zbytok slov je krasnych, co myslite, hm? A ja mam fotografa Fera Kollara. Budeme mat aj predsvadobne, cca 2 tyzdne vopred alebo aj skor, aby si aj fotograf vyskusal, z ktoreho uhlu sme naj :) nakolko inak vyzerama v skutocnosti a inak z uhlu foťaka. Bude od zaciatku svadby - cize umelecke svadobne, potom na obrade a na zaciatku hostiny tak cca do deviatej vecer. Redovy mi nafoti rodina a kamarati.
Odpovedať
Článok sa načítava...
eli - pekna pesnicka :). Ak mate v rodine nejakych schopnych fotografov, tak to nafotia na oslave 8-) . Inak, celkom fajn napad je pridat ku pozvanke karticku s linkom na tvoju online galeriu, loginom a heslom, a s prosbou aby uploadovali ich foto po oslave. Tak tie fotky pozbieras vsetky a vyberies si z toho co sa ti lubi. Takuto karticku mozes pridat trebars aj na svadobny stol - vo forme vizitky, aby si to ludia vzali, a tak ti to tam budu sami davat. maria.vinea - my mame zarezervovanu salu v Teledome - podla mna na v kosiciach v centre jedna z najkrajsich sal - je krasne svetla, vsetko ladene do champagne, ak chces svetlu vyzdobu, bude to tam vyzerat super. Ubytko je tam ale drahsie. Herlany maju celkom pekny priestor na oslavu, ubytovanie som tam nevidela - ale pride mi to dost daleko od kosic :(. radusuq - profi fotograf ti bude fotit co chces, len ak by si ho chcela do redoveho, tak si to necha mastne zaplatit...
Odpovedať
...tak asi vyhraje tato pesnička http://www.youtube.com/watch?v=HKzOzO... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dianka288... tak ta pesnicka je fakt krasna... lucikka myslis ako galeriu tu na webe?
Odpovedať
aadriankaa a teraz ktora? :-) ta posledna od Kotulu? :-)
Odpovedať
aadriankaa - ano klasicku online galeriu- rajce, picasa, ....
Odpovedať
Profilova fotka
dianka288 tak ako je uplne nadherna pesnicka,ja som tiez aj nad nou uvazovala :-) aj my budeme mat aj predsvadobne fotenie ale uz o par dni sa ideme fotit lebo chceme dat tie fotky na pernicky co budeme rozdavat k redovemu tancu a snubenec by aj jednu tortu chcel s fotkou,dnes som bola pozerat topanocky,krasne maju v meste a myslim ze ma vyjdu lacnejsie ako som ratala tak mam radost :-D
Odpovedať
Ahojte dievcata, my budeme mat svadbu 14.8.2010. Uz mame rezervovanu salu - hotel Yasmin, je tam velmi krasne a pristup pri dohadovani bol uzasny, len dufam ze to tak bude aj na svadbe :-) Obrad bude v kostole na furci. Nepoznate niekoho kto mal svadbu v Yasmine? Chcela by som sa uistit ze to bude super ;-) Nemate nahodou skusenosti s kupou siat z USA? Nasla som si krasne v salone princess a chcem si ich kupit, len sa bojim ci mi poslu presne take ake chcem, ked poslem miery a nazov siat. Topanky este tiez nemam no a celkom sa bojim toho hladania, ale dufam ze najdem take ake chcem. My budeme mat vyzdobu fialovo bielu, a strasne by som chcela fialove kaly
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,ja mam svadba2.10.2010 na alpinke.svadbu mame na urade,saty uz mam rezervovane vsetko som obehala meggi su najkrajsie. fotografa mame najlepsieho kamosa a kameramana nebudeme mat.mame asi 4 kamer tak nas natocia a priatel to zostriha.zajtra sa tesim na svadobnu vystavu strasne.neviete nejakeho dobreho dj.nk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,tak uz sme pokrocili s pripravami.konecne sme boli za knazom,v hodine 12,dal nam posledny volny termin :-N Na vystave sme si objednali obrucky a pohare ;-) dnes som si rezervovala aj miestnost,takze uz mame takmer vsetko
Odpovedať
sjuzinka - blahozelam :)) ocividne mas radost. Kedy to mas vlastne ten termin?
Odpovedať
Profilova fotka
sjuznska tiez blahozelam :-) si sa nam teda rozbehla,my sme tiez boli na vystave,ale len oznamenia a pozvanky sme objednali,zamilovali sme sa aj do jednych obrucok ale dost drahe sa nam zdali :-| tak sme si povedali ze najdeme ich foto na nete a dame si ich spravit trosku lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
uz mame pozvanky :-D sa tesim..teda este ich nemam doma ale 19teho ich uz budeme mat aj doma a krasne su,aspon mne sa pacia,dam ich potom do albumu :-D a o chvilu pride kameraman ku nam domov ukazat ukazky,dufam ze budu pekne ze nebudeme musiet hladat nejakeho ineho :-| drahy tvrdi ze ked berie len 200eur tak vraj nebude dobry..hm podla mna to nie vzdy musi byt v cene,aj niekto kto ma lacnejsie sluzby moze spravit kvalitnu sluzbu a naopak,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Eli 333, my budeme mať kameramana a fotografa 2v1, celé nás to bude stať 265 eur a čo som videla jeho prácu, tak sa mi strašne páčila a myslím, že aj na našej svadbe budeme spokojní. Takže si nemyslím, že to, čo je najdrahšie je vždy aj najkvalitnejšie a naopak. Takže bez obáv, uvidíte jeho prácu a posúdite sami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no takze volam kameramanovi o siestej ze sme sa dohodli na dnes na siedmu a on ze nepride..ani mi nedal vediet este to vyzeralo ze nema ani sajnu kto som :-| prislo mi to totalne neprofesionalne teraz neviem co mam robit,ci mu dat este jednu sancu alebo hladat ineho...mne sa zdalo ked som mu vtedy volala ze to ma v pazi a ani si nezapisuje ale som si myslela ze mozno dodatocne alebo tak a dnes mu volam a on si vobec nepamata...asi fakt musim najst ineho no :-(
Odpovedať
eli - sak sa spytaj pana Hrabusickeho, ked ti bude DJ-jovat, tak mozno by ta aj nakameroval. Kameruje pekne, ja som videla jeho videa, vidno ze ma dobru kameru a kamerovat vie.
Odpovedať
Profilova fotka
lucikka,eli dakujem :-) a eli blahozelam k pozvankam,my si ich budeme robit sami s nadejou ze nas to vyjde lacnejsie.termin mame 31.7.
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam sa k "svadobnému ročníku 2010", termín máme 16.10.2010. :-) (tak ako "silence") My budeme mať úplne malinkú svadbu, obaja to tak cítime a chceme :-), ale aj tak sa snažíme, aby bola podľa našich predstáv. Skrátka my, rodičia, súrodenci, svedkovia. :-) Obrad bude civilný, pred ním nás čaká fotenie v Budimíry alebo na košickej radnici (vraj sa tam dajú urobiť úžasné fotečky). A radi by sme aj civilné predsvadobné foto, ale to teda netušíme kedy, kde a ako. :-D Zatiaľ fotografa vybratého nemáme, ale niekoľkých sme oslovili a dnes ideme na "lov"... je to možno skoro, ale drahý robí v zahraničí a keďže netušíme, ako bude doma, tak riešime teraz, nech si aj on toho zhonu kus užije. :-D 7.2.2010 sme boli na výstave Svadba v KE, čož bol super ťah, lebo sme si objednali obrúčky o 20% lacnejšie, predtým sme ich mali vybraté v meste a boli by nás vyšli za 700,- €, takže sa oplatilo. :-) Podarilo sa mi tam kúpiť aj nádhrernú čelenku do vlasov za tretinovú cenu, za ktorú som ju našla v obchode v KE. :-) Plus sme sa zaregistrovali v sagitte, čiže budeme mať 20% zľavu na oznamká, ktoré budeme riešiť ako posvadobné. Takže môžem označiť návštevu výstavy v našom prípade za hodne "plodnú" :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
eli s tym kameramanom by som to neriskovala, nech to nahodou nema nahodou v pazi aj ked bude tocit Vasu svadbu... Baby a ako dlho pred svadbou sa chystate posielat pozvanky? Resp. budete chodit tak klasicky po vychodniarsky pozyvat kazdeho osobne? Doteraz mi prislo normalne hodit oznamko/pozvanku do obalky a poslat (ked uz pre nic ine tak preto ze zijeme v zahranici a prideme tyzden pred svadbou) - ale uz padli aj navrhy ze by pozyvali osobne rodicia, alebo ze sa da ludom len neoficialne vediet a pozvanky roznesieme ten tyzden pred ked prideme domov (na co urcite nebude cas, mame vyse 100 ludi...) A zaoberate sa aj takym detailom ako je farba svadobneho auta?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?