Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
Aha tak to som nevedela...vdaka za info. Inak pozeram ze svadbu mas 2 mesiace po mne ale postupujes podstatne rychlejsie :))
Odpovedať
Profilova fotka
no nejako som sa rozbehla :-D :-p
Odpovedať
simka - jj, ja som si kupila podvazok sama. Inak mam este jeden podvazok na predaj, ak by si mala zaujem :-D (inzos mam v ceskom bazari 8-) ) No viem ze sa hovori, ze by nevesta mala mat nieco nove, nieco stare, nieco darovane, nieco modre a nieco pozicane. Ale to su take tie povedacky. Ja na to moc neverim.
Odpovedať
tak ja taktiez viem tak, ze podvazok kupuju kamosky, ktory ti podaruju na rozlucke so slobodou... co sa tyka make up, tak ten mi bude robit sestricka, nakolko vie velmi pekne malovat a tienovat rozne tiene maku upu...ale pre istotu si chce urobit aj ona par skusok...farebne budem mat zelene tiene no a nechty, ja si asi budem musiet dat umele, nakolko sa mi lamu nechty...mala som uz totiz aj umele pred rokom a asi od vtedy sa mi lamu viac...
Odpovedať
mne sa tiez dost lamu, ale ked si ich lakujem, tak sa tak nelamu :).. musim verit, ze na svadbu budu zazrakom nepolamane. Nosim totiz sosovky, a obcas mam problem si ich dat do oka aj s mojimi vlastnymi dlhsimi nechtami, takze umele ani neskusam :-S
Odpovedať
baby..nepoznate dobru vizazistku?..pojdete aj na skusku make-upu?kolko to asi stoji?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Mńa by mala maľovať jedna kočka, mám s ňou celkom dobré skúsenosti, už ma raz líčila na maminu svadbu, no dúfam že bude voľná
Odpovedať
simka z akeho je salonu?chystas sa na skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
ona nemá salón, predtým sa tým živila, no teraz to robí popri robotke a skúšku asi nebude treba, vie pekne líčiť
Odpovedať
arcanea - ja urcite dam skusku makeupu, aby som si vybrala aku "metalizu" vlastne chcem mat :-D .
Odpovedať
Ahojte baby! Ja sice este nebudem mat svadbu toho roku, ale chcem sa spytat s akym predstihom pred svadbou rozosielate svadobne oznamenia, ci to nejako riesite so svadobnymi darmi, alebo to nechavate na hosti. A tiez sa chcem spytat ci niekto nevie, kolko berie ta skupina Family a ako dlho zvyknu hrat? Ci sa s nimi da dohodnut, alebo hraju napr. len do druhej rano. A ci maju pekne redovy v repertoari :)
Odpovedať
ahoj dianka 228... tiez 28.8., boli sme sice v Betliari-tam chceme sobas, ale inak ani mi nic nemame. A vobec ani potuchu kde zacat. A dalsi malicky problem, nasa dcera-ma 2r., neviem na koho ju zverit, ci ma sediet s nami pri stole, alebo s babkou... dat ju aj na pozvánky??? ak niekto mate skusenost, poradte prosim. este by ma zaujimlo, či si tu niekto poziciaval vyzdobu z Ginky... ake maju ceny? dakujem a zatial pa... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tie skusenosti s Ginkou zaujimaju aj mna :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute..ja sa sice nevydavam toho roku...ale zistujem tu par infosiek pre segricku aby som jej mohla pomoct no...chcela by som sa vas spytat ci mate este nejake overene skupiny..ziva hudba je ziva hudba..a okrem tej skupiny family ste nic nespomenuli no...ozaj ked hladate dobreho kameramana..tak marek trojak je super..nam robil sice stuzkovu ale videla som aj svadby co tocil...nam urobil super dvd tak skuste..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada,ze pocujem aj nezavisle dobre ohlasy na trojaka.my ho uz mame rezervovaneho ;-)
Odpovedať
Este poznam napr. skupinu Relax z Valalik, oni zvyknu hravat na plesoch aj svadbach.
Odpovedať
martinah: nam sa nakoniec zmenil termin na 21.8., nakolko urady dna 28.8. neoddavaju, iba na miestnom urade zapad a tam to vyzera hrozne. Takze sme to dali o tyzden skor. ...my zatial mame dojednanych 2 kameramanov, ktory nam maju ukazat svoju pracu, ale mozem napisat aj tomu p. Trojakovi ak je taky dobry :-) ci bude volny na nas termin...SJUZNSKA vy mate kedy termin? Nakolko ak mate taktiez termin 21.8. tak uz mu nemusim pisat ;-) Co sa tyka hudby, my budeme mat DJ-a takze nemam ziadne skusenosti so zivou hudbou....my sme ani zivu hudbu nechceli, nakolko DJ nas vyjde lacnejsie (stoji menej a zje len jednu porciu jedla :-D ) ...a uz som sa stretla aj s nazorom, ze hoci je skupina dobra a hraje rozne pesnicky, cely vecer pocuvate len tie iste hlasy danej skupiny....takze aj preto DJ :-) Vyzdobu Ginky nepoznam, ale uz som niekde citala, ze to tam vychadza draho...ale samozrejme je najlepsie sa ist o tom presvedcit sama....viem ze vyzdobu poziciava aj predajna Dom a Byt, ktora sidli tusim na Kovacskej blizko Mlynskej. Tak sa skuste ist poinformovat aj tam. lya22: oznamenia sa asi budu rozposielat cca 1-2 mesiace dopredu, ale pre istotu to uz oznamime tym, ktorych tam chceme mat aj skor, nakolko je to predsa len obdobie dovoleniek, tak aby s tymto terminom ratali a nahodou si nezarezervovali nejaku dovolenku. Dary urcite nechceme a nasla som tu niekde v albumoch z priprav super text, ktory napiseme na karticku s pozvanim ku stolu. V skratkosti to je basnicka o tom, ze dary nepotrebujeme ale kazdy financny dar nas potesi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sjuznska: no nam na stuzkovej krachol nas kameraman ( nebol nic moc) a mamina znama mi poslaldvd s jej svadbou co tocil..a ako fakt krasa..marek bol taky zlaty ze dokonca nam tocil aj po stuzkovej co sme boli na diske..do nejakej 2 rano myslim...ale to uz sam..lebo na stuzkovej boli dvaja no..ale fakt mily,prijemny,dobra praca podla mna..taze urcite ked sa budem vydavat ja tak si ho rezervujem a chcela by som aj segre nakolko on je v zahranici a svadba bude asi v ke... dianka: tak ja si robim len prieskum ze ake su skupiny..referencie a tak...chcem aj na dj-a pozriet.. a segricka sa rozhodne ze co chce no.videla som svadbu kde bola ziva hudba a som pocula ako falosne spievaju..a to nemam priliz hudobny sluch..
Odpovedať
aadriankaa: no ved to :-) ...nikdy nevies co sa moze pri zivej hudbe stat..ci spevak ochorie napriklad a bude mat zachripnuty hlas, taktiez ak uz spievaju dost dlho, tak predsa je ten hlas na konci uz zadychcany a nie celkom cisty...a z CD bude ta pesnicka vzdy len fajn a ak je DJ super, tak vie urobit super zabavu aj sam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je na sestricke ze ako sa rozhodne ze co chce..snazim sa jej dat do kopy nejaky zoznam..s hudbou,fotografom..este mi robi starosti ze ona nemoze mat svadbu v kostole..kvoly partnerovi a len na urade nechu..chceli by v nejakom kastiely alebo niecom podobne alebo vonku...neviete kde su take kastiely kde by sa to dalo? dianka..tak to mas uplnu pravdu...len sa musi trafit na notou..a uz zabava graduje graduje...=D koho mas ty?akeho dj?
Odpovedať
Profilova fotka
dianka: svadbu mame 31.7.takze kludne mozes volat :-) aj s cenou som spokojna. a co sa tyka kapely a dj tak suhlasim s tebou ze dj menej zje aj vypije :-D no ale zivu hudbu som nechcela aj kvoli zlym skusenostiam,ze medzi jednotlivymi "kolami" maju dlhe prestavky :-| aadriankaa: no tak sa vytesujem,ze pocujem chvali.ked sme za nim boli tak posobil tak prijemne a ze sa aj rozumie do toho co robi :-) po svadbe urcite ohodnotim x-)
Odpovedať
Ked hovorite o DJ, mne odporucila kamoska DJ Pala (asi) Safriho, hra v rodeu klube (byvala Iskra), nepoznate ho niektora? Bola s nim vraj velmi spokojna
Odpovedať
my mame DJ Aleg, alebo Alek, neviem teraz ako sa to pise :-) ale viem ze sa vola Julo Hrabušicky a je vraj velmi dobre, tak verime mu verime :)
Odpovedať
dianka 288 - aj my mame pana Hrabusickeho! ;-) som ani nevedela ze ma dajaky pseudonym Alec :-p . Nam bude aj kamerovat.
Odpovedať
lucikka: fakt? on aj kameruje? To som ani nevedela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no s tym dj s vami suhlasm je to lacnejsie..a fakt asi zavisy od toho ako ovladaju svoje "remeslo" sjuzsnka no on je velmi prijemny..teda aspon mne hned sadol na dvd sme myslim cakali 2 tyzdne a fakt jak sme kukali jak pekne urobil kapitoli menu grafiku...no dufam ze budes aj ty spokojna..uz som zvedava co povies potom no..
Odpovedať
dianka288 - ano, ja som ho primarne mala ako kameramana,,a o tom ze dj-juje som sa dozvedela az nasledne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa k vám tiež pridávam, svadbu chystáme na 24.4.2010, takže sa nám to veĺmi rýchlo kráti. Už rok máme zarezervovaný Hummer keďže budeme mať cca 100 ľudí, bola som tam na jednej svadbe a bola som veĺmi spokojná, miestnosť je pekná a hlavne ceny sú ľudské oproti mestu. Obrad budeme mať v Kalvinskom kostole na Hrnčiarskej, no ešte som tam ani nebola, akosi na to nevyšiel čas. Okrem tohto máme zajednaného fotografa p. Bernáth, čo som videla jeho fotky, sú nádherné až mi vyrazili dych, vidno že chlapíka fotenie fakt baví a vie sa pri fotení vyhrať. Aj cenovo vychádza celkom dobre na 400 eur. Kameramana máme zatiaľ p. Gomolčáka, vraj je dobrý, ešte sa s ním máme stretnúť. Hudbu chcem živú, máme dohodnutú skupinu Sonus zo St. Ľubovne, berú 450 eur aj s cestou. Čomi však chýba je starejší prípadne starejší+DJ, neviete náhodou o niekom z východu?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez Jula Hrabušického dianka288 dakujem za kontakt ;-) zda sa mi ze je velmi prijemny takze som rada,to ze kameruje som tiez netusila,musim sa ho nato spytat,my sice mame uz jedneho kameramana tak priebezne dohodnuteho,videli sme jedno jeho video spred 6tich rokov a chceme si pozriet novsie,nataca pekne a je relativne lacny berie 200eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby budete mat druzicky? Ak ano, ake stare a ake povinnosti im "pridelujete"?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?