Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
1
15
16
Ahojte kocky, Prosim vas neviete mi niekto poradit zivu kalsicku hudbu v Kosiciach. Potrebujem asi na tri hodiny klasicky viedensky valcik a klasicku hudbu pocas vecere.. Dakujem vopred za pomoc!
Odpovedať
Profilova fotka
monica250 • ked sa ti niekto ozve daj vediet, ja tiez slaciky zhánam uz mesiace :(
Odpovedať
Profilova fotka
kkarolkaaa ak myslís to zlatnictvo kde maju alodiamonds tak skus vyjednavat, majitel dáva zlavy a tie ceny nemaju najnizsie, tak sa aspon pokus, za to nic nedas.........obrucky mame robene na mieru u zlatnika pri povazskej bystrici. inak lacne pekne obrucky maju presne oproti aide ak nie si narocna za 300-350 tam najdes klasiku.
Odpovedať
Ahojte baby ktore ste z Kosic mam na vas obrovsku prosbu. Dali sme si robit obrucky v Zlatnictve Lux v Kosiciach a hned na to sme odisli do zahranicia takze ich boli vyzdvihnut rodicia no a problem je taky ze mne sa vidi ze kamienky vobec nie su tam ako maju byt - ake sme si vybrali v obchode nic sme nechceli nijake zmeny, presne obrucky podla predlohy ako boli v obchode, je to to zlatnictvo na Hlavnej pod Tescom (jedno je este nizsie v meste). Mam ich sfotene vo svojom albume tie kamienky nam dali tak divne mne sa vidi ze podla predlohy su kamienky v tej drazke v strede. Nema nejaka tie iste prstienky alebo nevidela ich v obchode? Velmi by ste mi pomohli. Napiste mi tu alebo sukromnu spravu.
Odpovedať
ahojte, dzekej, ked v RV, tak nemam priamo recenziu na Tri ruze ale par znamych tam malo svadby a bolo to ok. urcite neodporucam hotel hradok pri sucasnom vedeni, ja tam mam svadbu o 2 tyzdne a zvysili nam rozpocet o 300 eur za obsluhu, co dodat. vyzdoba - dlho som hladala lebo som nebola ochotna platit 700 eur za vyzdobu saly pre 100 ludi, vrelo odporucam Farebna nevesta z Banskej Bystrice, mne pridu k RV a teraz 14.8. boli v KE kamaratke, nadherna vyzdoba!!! su jednoducho skveli!!!a cena je polovicna.
Odpovedať
Profilova fotka
bianca2 ahoj biana, no ako, uz nervy? ja zacinam hysakovat lebo najpodstatnejsia vec sa nam komplikuje - matrika a doklady mojho manzela. co este potrebujes vybavit?
Odpovedať
hviezda21, no ja som bola minuly tyzden v strese, aj som slabsie spala, ale uz som sa vyzurila na neschopnom vedeni hotela a uz som kludna, odteraz az do svadby oslavujeme :) boli sme prave na svadbe kamaratky 14.8. v KE, krasa, 20.8. mame rozlucku so slobodou a 28.8. svadba. uz som si odskusala aj make-up a uces a som spokojna! a vcera som bola na skuske siat, ako z rozpravky, som nadsena. mne sa uz nema co zkomplikovat, vedenie hotel aje fakt neschopne a ti tomu riadne teda dali, ostatne veci idu ako po masle :) drz palce s pocasim aby nam vyslo na obrad vonku!!!
Odpovedať
ahojte aj mi sme tu novy termin mame 30.10. mame zatial rezervovanu hudbu, salu, fotografa, kameramana chystame sa za knazom aj ked mame v rodine jedneho len aby nebol pootm neskor problem tak nam skuste poradit na co mame dat este teraz doraz nech potom nieje neskoro. Ď
Odpovedať
Profilova fotka
majaastevo smykajte na matriku s rodnými listami!!! nech vam skontroluju tieto doklady lebo my sme nevedli ze sa takato jednoducha vec moze skomplikovat. bianca2 jeeej super,tak to sa tesims tebou. ja som mala skoro vsetko vybavene teraz mam poct ze vsetko hapruje. vcera som bola objednat kolace, manzelik je skoro obleceny, vyzdoba nakupena cela okrem zivych kvetov......ale to su vsetko veci ktoré ma netrapia lebo sak dnes kupis vsetko ked mas prachy. ja mam vacsi problem s matrikou a manzelovym RL, lebo ho ma zly a tým ze sa vola inak ako ma vsetky doklady, musime ziadat o zmenu mena na prislusnom odvodnom urade aby si tie vsetko doklady nemusel vybavovat nanovo a ked sa ktosi 30r. vola inak ako v skutocnosti je je kusok zvlastne. no a manzel je v DE tak to musi vsetko jeho brat,v zahranici teraz riesime notarov a spolnomocnenia, a buduci tyzden pojde na OU, cize sa to natahuje a OU bude mat 30dni na vybavenie, t.j. koniec septembra!!!!! tak musi ktosi letiet este na matriku do LM lebo manzel sa tam narodil, musia mu vydat novy RL a ja s tym musim bezat na matriku v KE!!!! svadba je 09.10 takze :-S valstne najpodstanejsia vec bez kt. nemoze byt sobat-ziadost-bude podavana par dni pred svadbou!!!!! a ja mam nervy v kybli aby sa to este neskomplikovalo........typu zmeska posta, strati sa zasielka, OU bude mat k nieco vyhrady, bude musiet ist manzel osobne......je toho kopec. no a do toho sa crta viac ludi, cca+ 10, cize min 500€ vyssie naklady na svadbu a ja od nich 500€ nedostanem isto, komplikuje to sedenie.......o 200€ su obrucky drahsie ako sme predpokladali......no co sa budem vzrusovat. no a ze za zmenu mena sa plati to ani nevravim!!!a to musia urobit 3 bratia, cize to zasiahne aj ich rodinne rozpocty a samozrejme tym aj nase dary.......vies co je mi vsetko jedno len nech matrika je OK ja mam teraz cez vieknd akciu s babami na druhom konci SVK, snad aspon tam na to nebudem mysliet..... po svadbe dufam ze das typy na co dat pozor :) inak ako mas-resp. ostane maáte vyriesený alkohol, mas/mate cloveka co bude nalievat a dokladat kolace?
Odpovedať
Ahoj hviezda, tak ti drzim palce s tou matrikou. co narobis, vidis kopec veci je okolo svadby a nieco ide lahko a na nieco vynakladame kopec usilia. tak nech ti to dobre dopadne. inak my uz mame 106 ludi a pred 2 tyzdnami bolo okolo 80-85. co spravis. ja som rada ze chcu ist na svadbu a tesia sa s nami. vteko budu robit casnici v sale, az na alkohol, partnerov brat sa bud eo to starat a dokloadat flasky na stol. casnici dolievaju dzusy, vino, dokladaju kolace, vody na stol. budu nam aj chladit alko. tipy po svadbe ti urocite dam, verim ze vsteko pojde hladko :) ja osm si uz odskusala ako dlho trva uces a make-up, tak uz mam prehlad o harmongrame a velmis atesim zo siat, na skuske som uz chytila svadobnu atmosferu a nie velmi si ich budem chciet o polnoci vyzliect haha :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
15
16
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?