Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak skratene vysnivane obrucky - cartier, suma vysokaaaa preto sa hlada nieco ine netuctove a lacnejsie. koláče - na +-85ludi budem brat do saly 350-400ks, mne sa pocet ludi hybe od 80-95 zavisi od poctu otehotneni a porodov do oktobra :-D pripadne poctu rozchodov 8-) do krabiciek budem dávat po 20+torta foto-mame lukackovcov aj ked mam kamosa fotografa, uz davno sme sa rozhodli pre umelecke foto a vacsiu investiciu, kedze profi kameru mat nebudeme. svadobna cesta - booknute turecko - exotiku mozem tak googlit :-p aj ked som povedala ze bude no darmo ja poviem ked manzel plati, ze :-D :-D :-D ved to sa zmeni po svadbeeeeee 8-) 8-) 8-) jedlo - milujeme lososa, takze uvazujem ako druhy chod a prvy sme chceli kacacie prsia s nejakymi speci zemiakmi a zeleninou. aj ked cele menu budeme doladovat az koncom leta lebo sa musi vyjadrit moj nastavajuci co bude jest on-je vegetarian 2.rok-ale slubil ze nebude na svadbe vymyslat tak som zvedava..... zvazujem-e teply bufet ale nim nie som celkom ista nakolko sa bojim co v pripade, ked sa napr. pojedia vsetky rezne a hostia budu este chciet......alebo zazit tu hanbu ze nebude dost jedla by som nechcela......a stale mame 2 rozne hotely, tak teraz ma jedlo netrapi. kde budete kupovat oblek-pripadne vesticku a koselu?
Odpovedať
Caute kocky. Ja budem mat saty ivory tak musime kupit ivory koselu a kravatu. Inak moj partner ma dost oblekov a kosiel, takze to neriesime. Chcela som prenho franzuzsku kravatu a vestu ale on je taky muzny typ a nechce to ani vidiet. Takze bude mat pekny cierny oblek s ciernou vestou a koselu a kravatu ivory kupime v Roznave, maju tam krasne kosele kvalitne za cca 23 eur a kravatu do 10 eur. Obleky prenho kupujeme v Optime Blazek, tam ich aj na mieru prisposobia. Su sice drahsie ale vydrzia neskutocne dlho, kedze uz zodral par beznych oblekov, viem porovnat. Salon Ina na Hlavnej ulici asi 22 poziciava vesty a kravaty, kamaratka tam poziala krasnu vestu a francuzsku kravatu min rok na svabu 19.9. My sme tiez taki specialni s tym jedlom :) ja nejem bezne maso len ryby aj to len menej - makrobiotika, takze mne to upravia (plus 2 kamaratkam) partner neje syr, paradajky, takze aj jemu viacere chody upravia :)
Odpovedať
Ahojte, myslite ze 0,5 L alko na hlavu je dost? okrem toho este bude vino, zvazujeme okolo 75 L pre 90 ludi, pol na pol biele a cervene. (vysluzky su len kolace, u nas je taky zvyk) ale da sa este alko suboru co robi zavijanku - redovy a kapele.
Odpovedať
Profilova fotka
cau bianca, mas z blazeka oblek s vestickou? no to je zazrak zohnat a to do blazeka chodim od minuleho leta pozerat pravidelne. nemas-te nahodou skusenosti s oblekom od spencera? moj akosi blazekovi ani filipimu nevie prist na chut, nesedia mu plecia lebo ich ma sirsie z cvicenia :-S mne sa sice pacia tie vesticky s francuzkou kravatou ale vsetky mi pripadaju na jedno kopyto a vzhladom na moju uchylku ze nemam rada konformitu mi je akosi protisrsti a vyvalit zato dalsich 80€ (ten pansky obchod na alzbetinej). no a moj oblek nosi 2 rocne takze to nevyuzije uz asi nikdy. kde v Roznave su tie kosele a kto ich vyraba? kravatu som uz vybrala peknu hodvabnu len kosele potrebujem kupit aj 2 lebo moj bude spoteny este v kostole :-D alko mam tiez tak, tusim okolo 35-40l mame, na 70-85 dospelych, ak budem viediet uz presny pocet mozno dokupim tu 1-2flase. vino mam okolo 45-50l, len na hostinu, biele cervene, ruzove. na vysluzky potrebujem okolo 40flias + uvazujem, ze budem robit someliersky kutik (podla toho kto potvrdi ucast, mali by aj isti speci hostia, ktorí sa v tom vyznaju tak by som ich rada potesit), tam by som potom kupila dalsich mozno 15flias roznych kvalitnych vin. vyzdoba- neviem kto tu chcel vyzdobu celu, asi ty bianca, nasla som teraz jednu agenturu co ma akciu, tak si pozri myday bodka sk
Odpovedať
Ahoj hviezda, ano mame od blazeka aj s vestou. my sme oblek kupili u nich asi pred rokom. potom ma partner este dalsie obleky. tiez ma problem so sirsimi plecami a stihlejsim pasom kvoli posilovaniu a v blazekovi mu tie obleky sadnu resp. zvysok mu upravia. oblek od spencera - nemame skusenosti, ale ked tvoj to nosi menej tak potom ho tak skoro neznici, moj nosi denne do prace tak mu treba obleky co dlhsie vydrzia a stale vyzeraju dobre. obchod v roznave sa vola Lada fashion, mozem ti tel poslat do IP ked by si chcela, je to na namesti banikov (centrum v RV) neviem znacku kosele, zatial sme ju nekupili len pozerali a chystam sa tam na tyzden. vyzodbu ano ja som chcela, pozriem, zavolam dik za kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my oblek ideme davat sit, kedze mame tiez problem s proporciami mojho nastavajuceho :-D ...ideme do Po , kde mu ho usiju na mieru a taktiez koselu a myslim, ze aj kravaty tam robia podla zelania zakaznika ;-) ..uvidime, skusime a potom budem moct napisat referencie :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata mate uz spodne pradlo pod svadobne saty?ja by som chcela nejaky sexi biely korzet obehala som cele kosice a nenasla som :-( helppp
Odpovedať
Profilova fotka
eli tak ja si s tym hlavu nelamem,kedze pod satami to nikto nevidi,ale chcela by som bezdvove,kvoli tomu ze popolnocky su tosku obtiahnute,a s normalnymi to vyzera odveci :-p a kvoli svadobnej noci by som si nekupovala,ved aj tak k nej mozno nedojde :-) a ked hej tak aj tak by to bolo supky dupky dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oprava bezsvove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak vám môžem odporučiť ja som kupovala biele bezšvové nohavičky pod svad. šaty v Moldave nad Bodvou na hlavnej ulici a takom butiku, boli úplne super pohodlné veď svad. šatích som bola pomaly 12 hod v kuse a ani mi to neprišlo dlho. A s tou svadobnou nocou môžem potvrdiť v 99% percentách nie je žiadna. :-) My sme na svadbe končili o pol 6tej kým sme ponosili veci, bolo 7 hodín ráno a to som bola taká mŕtva, že som zaspala po sediačky. Takže svadobná noc je len mýtus. :-) Ale dúfať treba...
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby ked ja dufam :-N a si myslim ze aj keby svadobna noc nebola tak drahemu by bolo luto keby som nemala nejaku peknu spodnu bielizen..teda je mozne ze si ju ani nevsimne ale aj tak..dufam no :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli333 videla som pekne korzety a ide sexi veci biele a bezovej v triumphe v optime. a skus magmu ma hlavnej a taky ten maly obchodik na postovej (nie polsky).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja si s tym spodnym pradlom k svadobnej noci nerobim taktiez starosti :-D :-D :-D ...urcite zaspime skor ako nieco podnikneme :-D :-D :-D .... v Optime su vazne krasne vecicky, myslim Triumphe...Ja mam bezsvovu podprdu zn.Lormar s gelovym vystuzenim ;-) a som z nou velmi spokojna... Riesite nieco aj s tymi 'poverami'? Nieco nove, nieco pozicane, nieco modre...ci ako to je? Sjuznska, ze ty mas sobas na Furci?
Odpovedať
Profilova fotka
Lormarky mozem odporucit, nosim ich uz roky. ako je to s tymito zvykmi neviem presne ale viem este cosi take, ze kamoska si dávala nohavicky naopak aby jej vraj nikto zoci neurobil, také poznáte? ;-) modrá bude asi ta blosť na nohu, nové mam šaty a požičané netusím......
Odpovedať
Profilova fotka
...no s tymi nohavickami som nepocula...pocula som to len pri detoch ;-) , aby im 'nezislo z ocu' x-) Ja tu modru blbost :-D na nohe asi mat nebudem, lebo mam uzke saty a to by mi asi presvitalo cez ne, takze asi nie...a saty pozicane, topanky nove... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slecny mam otazku - mate niektora v kostole alebo inde na obrade slaciky, pripadne viete niekto o nejakych v KE?
Odpovedať
Profilova fotka
Luci79:hej mam sobas na furci v rimokat.kostostole.a tu podbrsenku si kupovala v optime v triumpe?no a co sa tyka tych "zvykov" modry budem mat podväzok,nove saty,stare topanky,ale este stale neviem co pozicane :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nemam nic pozicane :-| ale mam modre a nove...a stare asi tiez nic,jedine snubak ale ten je stary len rok tak neviem ci sa to rata za stare :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no vcera som zazrela tv "home" a reláciu "laska" a cely tyzden je venovany svadbám a tam bola spomiínané to čo som ja písala - že nevesta ma mat cosi pozicane, nove, staré, modre a nieco oblecené naopak. takze nie som jedina co o tom vie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este muz je stary :-D uz 4roky ten isty.rata sa to? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vezmi si aj noveho a budes mat 2v1 :-D :-D :-D sak ten by ti dal, ze starýýý :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat som si hovorila ze tak som sa rozbehla v nakupovani, ze nemam co stare si zobrat :) Takze mi chyba modre, pozicane aj stare...modry mal byt zasnubny prstienok, ale vypadlo mi na nom ocko a novy (nahradny) uz ma len biele dimanty...stare (a mozno aj pozicane) vybavim nejakou malou sponkou alebo tak. Tu vec na nohu mam kremovu, pri najhorsom na nu zaviazem modru maslicku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli, si na tom este dobre ked ho mas 'len' styri roky...ja mam svojho 12rokov, myslim, ze to sa za stare rata :-D :-D ...a modre? nakreslim nieco na telo z modrou centrofixou.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som mala akurát modrý podväzok, požičané svadobné šaty ale obrátené nohavičky som neriešila :-) Podľa mňa sú to len povery ale zas sú aj ľudia, ktorým príde "z očí", počula som že sa dáva červená šnúrka, tak neviem ja som to našťastie nepotrebovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no tak ja som saré modré a požičané vôbec neriešila ale nakoniec som to všetko mama a to z toho dôvodu že sa mi počas svasobného dňa stratil podväzok a tak mi susedka dala svoj ktorí mala na svojej svadbe takže bol starý, modrý a požičaný a vlastne všetko ostatné bolo nové .. -:)
Odpovedať
Profilova fotka
sory ale stými gélovými nechtami neviem písať...
Odpovedať
pekný dníček prajem...pripájam sa k nevestám Košice a okolie 2010 ;-) svadbu máme v júni, ale v Chorvátsku... a čo sa týka povier, tak tie ma vôbec netrápia - dokonca aj po svadobné šaty mi ide snúbenec a donesie mi ich na SVK ;-) ale ten podväzok mi kamošky kúpili a je modrý... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete my poradit kde v meste zoženiem taku tu truhlicku na pozdravy? vsade maju len klasicke drevene truhlicky alebo sperkovnice. Diki
Odpovedať
Ahojte, ako sa mame? my sme dnes v Tescu kupili 60 L vina na svadbu (15 L sme kupili v tescu uz minule, spolu mame 40 L biele a 35 L cervene pre 90 ludi a bude este pol litra palenky na hlavu), maju tam rozne akciove vina teraz, celkom dobry vyber. tak uz sa nam ten alkohol zbiera pomalicky, zvysok asi nakupime v Metre ibaze by niekde mali este zaujimave akcie. tak sme nakoniec upustili od sudoveho. dufam ze bude chutit a komu nie tak palenky bude neurekom tak budu pit to :-) uz sa pomaly nenmame kde sklaodvat s tolkym alkoholom :-)
Odpovedať
martinuska: a neskúšala si v Optime v taktom Starožitnom obchodíku? myslím , že je to vedľa kníhkupectva ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?