Aké sú top farby pre svadbu 2017?

Baby ake su tento rok top farby na svadby?Myslite mozu byt aj tmavsie ci len vsetko svetle?dakujem
Odpovedať
@erika33334 farbou roka je greenery, teda farba zelene. Ale nikde nie je predurčené, aké farby by mali a nemali byť na svadbe. všetko to záleží výhradne od VLASTNÉHO VKUSU :)
Odpovedať
@noij no prave mne sa pacia tmavsie tak neviem ci to neni moc na svadbu tmava farba
Odpovedať
vôbec nie. už som videla viacero, kde bola hlavnou farbou kráľovská modrá, či bordová a v pohode :) nemusí to byť všetko len jemnučké púdrové. pokojne si s nastávajúcim vyberte to, čo sa vám páči.
Odpovedať
hej super lebo ja chcem fialovu a sa bojim, ze to nebude take svadobne a uz som dostala aj odpovede ze preco chcem taku pohrebnu farbu ze si mam dat radsej zlatu ...ale mne sa zas taka nepaci
Odpovedať
ak jej nebude veľa, tak to bude v pohode :) a mimochodom, krásne vyzerá aj kombinácia fialovej a zlatej ;)
Odpovedať
@noij krasne ...take nieco budem mat :D a prosimta co by som mala vsetko ku vyzdobe zladit ??
Odpovedať
to je na tebe :) pravdepodobne teda tú kyticu, niektoré nevesty zvyknú ladiť k výzdobe aj topánky. čo sa týka sály, postačí niečo na stoly ako na obrázkoch. stačí niečo do stredu (nie celý fialový obrus, to by bolo veľa), kvietky a prípadne servítky. pozor však na odtiene, je ich viac :)
Odpovedať
@erika33334 aj ja budem mat fialovu vyzdobu a neriesim :) takze v pohodke :)
Odpovedať
Zdravím, ja by som sa, prosím, chcela spýtať skôr na farbu svad. šiat. Kedy sa viac prikloniť k žiarivo bielej a kedy skôr krémové? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunnyrose7 Podľa toho, čo sa ti hodí. Mne sa napríklad biele vôbec nehodili, dokonca ani off-white, takže som lovila ivory
Odpovedať
@sunnyrose7 treba skúšať a odsledovať :) nie je striktne dané, že blondínkam ide jedna farba a brunetkám iná. niekomu idú obe, tak potom je to výhradne na neveste :)
Odpovedať
@noij Ďakujem pekne. Nevestička je blondínka a má porcelánovú pleť, teda je dosť biela. Patrí medzi jemnučký jarný typ ženy a chcela by snehovobiele. Ale, ja si myslím, že v nich bude moc biela, že tie pristanú skôr tmavovláskam. Bude ju treba niečím oživiť..., podľa mňa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sunnyrose7 Treba skusit, lebo takto je to tazko povedat. Ja som vzdy tuzila po snehobielych a skusala som aj to aj ivory a sama pani v salone mi vravela, ze snehobiele su urcite pre mna to prave ale v ivory nevinikam. Takze treba skusit a uvidi sa :) @erika33334 Podla americkeho svadobneho magazinu co mam doma, su "nadiktovane" pastelove farby na tuo sezonu vraj. Ale neriesila by som to, ved snad si niekto neda farbu vyzdoby, podla toho co je v sezone in, ked sa mu to nepaci :) Priznam sa, ze mne sa tmave vyzdoby nepacia, ale ide o vec vkusu, a kedze je to vasa svadba tak by mala byt podla vas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@erika33334 podla mna v dnesnej dobe je uplne jedno ake su farby roka. Kazdy si dava taku, ktora sa jemu paci. Ked sa tebe pacia tmavsie farby, tak si daj take. Zalezi hlavne aby si ty bola spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem baby ale ja som toto nikdy az tak moc neriesila. Vzdy som si stanovila a nosila take farby ake sa mi pacia a ake aj viem ze sa mi hodia. Ako samozrejme ze si rada pozriem nejake trendy casopisy ale nie vzdy sa podla nich aj riadim
Odpovedať
@noij môžem len súhlasiť že toto je krásna kombinácia dvoch farieb. Zbožňujem fialovú farbu a preto aj rozmýšľam že takúto nejakú výzdobu by som si dala..
Odpovedať
Ja som sa zamilovala do farby burgundy, čo sa týka svadobnej výzdoby v kombinácii s nejakou púdrovou..., tiež na mňa kamošky pozerali, že prečo takú tmavú, veď to sa na svadbu nehodí, ale môj názor je, že ak sa to dobre nazdobí a skombinuje, a ak si nedám aj obrusy tejto farby, tak to môže podľa mňa veľmi dobre vyzerať, a kytica v tejto kombinácii je úžasná podľa mňa, ale sto ľudí, sto chutí, takže ak sa páči, tak aj čiernu si dajte ;-)
Odpovedať
Fialová, cyklamenová, tyrkysová a zelená sú podľa mňa top tejto sezóny. Mne sa tiež veľmi páči ak je nejaký kontrast farieb. no samozrejme to musia byť farby, ktoré sa k sebe hodia. A podľa mňa sa v tejto dobe svadby ani nejak neprezdobuvávajú. V jednoduchosti je krása a také svadby sa mi páčia najviac :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?