Menu Forum

Živá kapela svadba 7.7.2018 Orava

11. feb 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
lujenaka
Registrovala sa 6. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lujenaka
Registrovala sa 6. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,

vedeli by ste mi prosím poradit kapelu, ktora hra taky ten mix oldies, ludovky, modernejsie? Proste kapela, co zaplni cely parket a "vytiahne" zo stolicky aj zarytych netanciarov :D emoticon
6. jan o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
 emoticon pekne napísané emoticon
6. jan o 22:07  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (23 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
wooders (23 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
 Dobrý deň,

pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho emoticon Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe emoticon
13. jan o 21:03  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
15. jan o 21:49 • rodax1

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kapelaidea
Kapela IDEA a DJ
Jozef PRO

Hudba a zábava - Okres Ružomberok

“Vieš si predstaviť, že by takýto ošial bol na tvojej svadbe? :) https://www.youtube.com/watch?v=WfZRH8HQ4YM”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelaidea
Kapela IDEA a DJ
Jozef PRO

Hudba a zábava - Okres Ružomberok

“Vieš si predstaviť, že by takýto ošial bol na tvojej svadbe? :) https://www.youtube.com/watch?v=WfZRH8HQ4YM”
(Pred 1 týždňom)

Ahoj sme energická kapela však pozri video v profile emoticon máme aj svojho DJ na doplnenie
10. feb o 14:50  •  fb: "kapela idea" vďaka za lajk :)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála". Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
10. feb o 15:20 • myplus
fotoportrét
fotoportrét
lujenaka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lujenaka
  • Nevie kedy bude svadba
 @kapelaidea Dakujem, pozriem sa na Vas profil emoticon
11. feb o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama