Menu Forum

Živá hudba či Dj do Nového Mesta nad Váhom na 26.4.2014

10. nov 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
anesz
8
Registrovala sa 4. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
anesz
8
Registrovala sa 4. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 7 priateľov.
 Ahojte,
neviete niekto o nejakej živej hudbe (stačia aj 2 členovia) alebo DJ za rozumnú cenu???
Ďakujem emoticon
7. nov 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienkavax (34 r.)
34
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 274 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júna 2014
    okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
lienkavax (34 r.)
34
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 274 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júna 2014
    okres Nové Mesto nad Váhom
 KAMASI , chodia hrávať 2 alebo 3,sú dosť žiadaní a mám na nich veľmi dobré odporúčania,nám budú hrať na našej svadbe,tak verím,že to bude stáť za to.Vraj sú aj skvelí baviči emoticon
7. nov 2013 o 11:10  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. nov 2013 o 14:52 • johanna17
fotoportrét
fotoportrét
michalherda
Starejsi a DJ na svadbu -Podsvietenie saly zdarma
Michal Herda PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
33

“Tešíme sa na spoluprácu”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalherda
Starejsi a DJ na svadbu -Podsvietenie saly zdarma
Michal Herda PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
33

“Tešíme sa na spoluprácu”
(Pred 3 rokmi)

Kapela Fanatik z Dubnice n Vahom Su super
7. nov 2013 o 18:08  •  www.starejsi-hudba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

k Vašim službám - cena veľmi rozumná emoticon
7. nov 2013 o 22:07  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavhyza
Radoslav Hyža
Radoslav Hyža PRO

Foto a video - Okres Myjava
46
fotoportrét
fotoportrét
radoslavhyza
Radoslav Hyža
Radoslav Hyža PRO

Foto a video - Okres Myjava
46
 @anesz Aj ja odporúčam Duo Kamasi.
7. nov 2013 o 22:18  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.vimeo.com/radoslavhyza  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kollarband
Hudobná skupina KOLLARBAND
hudobná skupina KOLLARBAND PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
3

“Ahojte nevestičky,ak hľadáte hudbu na vašu svadbu a ešte nie ste rozhodnuté,sme tu pre vás. :) Náhle sa nám uvoľnilo zopár termínov v auguste a v septembri. Taktiež nezabudnite navštíviť našu web stránku www.hudobna-skupina.sk ,kde nájdete o nás všetko info. prajeme príjemné sledovanie hudobná skupina kollarband”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
kollarband
Hudobná skupina KOLLARBAND
hudobná skupina KOLLARBAND PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
3

“Ahojte nevestičky,ak hľadáte hudbu na vašu svadbu a ešte nie ste rozhodnuté,sme tu pre vás. :) Náhle sa nám uvoľnilo zopár termínov v auguste a v septembri. Taktiež nezabudnite navštíviť našu web stránku www.hudobna-skupina.sk ,kde nájdete o nás všetko info. prajeme príjemné sledovanie hudobná skupina kollarband”
(Pred 4 rokmi)

@anesz , hudobna skupina Kollarband z Ba je tu pre vas emoticon
10. nov 2013 o 21:22  •  www.hudobna-skupina.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
11. nov 2013 o 18:01 • rmvideo