Zháňame DJ-a na svadbu 1.5.2020, Nitra

Dobrý deň, trochu v predstihu, ale chceme sa vyhnúť tomu, že všetci budú obsadení. Hľadáme DJa na našu svadbu v Nitre dňa 1.5.2020 (je to piatok, ale zas je sviatok..). Niekto, kto zabaví celú rodinu? :) (približne 80 hostí). Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň poslal som vám správu :) pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. S pozdravom Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu . Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Vas svadobny termin mam este zatial volny. Posielal som Vam uz aj spravu v IP so vsetkymi blizsimi info. Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety k vasej spokojnosti. S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Iba by som trosku poopravil, 1.5. nie je piatok, ako ste v texte spominali, ale streda :-) A kedze je sviatok prace, podme to spolu oslavit na Vasej svadbe :-) Termin mam zatial volny, kludne ma kontaktujte, tesim sa :-) DJ Juraj Turcar
Odpovedať
Profilova fotka
@turcar 1.5.2020 je piatok :-) , čítaj dôkladnejšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maroshdvj uz som si vsimol, ze v r. 2020 :-) To nemam este ani kalendar :-) Ale v stredu v 2019 by to bolo tiez cool :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste chceli DJ,Starejšieho a tiež harmonikára,tak Vám rád spríjemním Váš svadobný deň. Spravím Vám odobierku od rodičov s harmonikou ,robím rôzne hry a súťaže a keby si chceli svadobný hostia zaspievať,tak by to bola zábava ako má byť. Času máte dosť,tak verím, že si vyberiete toho pravého. S pozdravom Hudobná produkcia Michael.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem @lasana , termín 1.5.2020 mám voľný a vedel by som Vás prísť zabaviť na Vašu svadbu. Viac info nájdete v mojom profile tu na portáli alebo na mojej FCB stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte. S pozdravom DJ Martin
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?