Svadba 6.10.2018 volna - ziva hudba alebo dj?

Viete odporucit niekoho? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@majcika Doporočil by som Vám Party DJs - luxusná značka svadobnej zábavy - osobne spolupracujem s Party DJs a viem Vám ich doporučiť. Ak sa nachádzate viac na Južnom /východnom slovensku, prosím kontaktujte ma, rád Vám poradím pri výbere. S pozdravom
Odpovedať
Svadba bude na zapadnom Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
uvoľnil sa mi termín kľudne sa mi ozvite rad vás prídem zabaviť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, vrelo odporúčam DJ´s PETER@PATRIK s dlhoročnými skúsenosťami na hudobnej scéne, špecializujú sa výhradne na svadby , plesy adt. ... Mal som osobne s nimi veľmi dobrú skúsenosť vedia spraviť výbornú zábavu založenú na serióznosti, dôslednosti, náležitej príprave, profesionálnom a individuálnom prístupe. Pre viac informácii ich kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
@majcika vynikajuca kombinacia je Dj a ziva hudba medzi svadobnych hosti. Vieme rozprudit vybornu zabavu na Vasej svadbe a popritom urobime aj ulohy starejsieho...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?