Menu Forum

Svadba 3.10 2015 v NZ

22. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka_boris
1
Registrovala sa 22. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
fotoportrét
fotoportrét
janka_boris
1
Registrovala sa 22. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
 Ahojte kocky, viete mi dat niektora tip na starejsieho a Dj v jednej osobe?niekto prirodzene vtipny, kto pozna svadobne zvyky, pripadne rozne svadobne hry..vdaka za tipy ;) (okolie NZ)
22. mar 2015 o 13:31  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
denkyvideo (41 r.)
DenkyVideo
Denis Kiripolský PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6

“V ponuke je aj hudobná produkcia. Viac na www.djculture.webnode.sk”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
denkyvideo (41 r.)
DenkyVideo
Denis Kiripolský PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6

“V ponuke je aj hudobná produkcia. Viac na www.djculture.webnode.sk”
(Pred 4 rokmi)

dobry den,
ak by ste chceli zvlast dja, tak mam volny termin, hravam iba svadby a rodinne oslavy. okrem hudobnej produkcie ponukam aj farebne dekoracne nasvietenie saly.
v pripade akychkolvek otazok ma nevahajte kontaktovat.
denis
22. mar 2015 o 16:28  •  www.denkyvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje patria do vizitky vo fotoblogu.”
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Pozrite prosím na môj profil alebo stránku, termín mám voľný - rád Vás prídem zabaviť emoticon
22. mar 2015 o 16:29  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to